libexif - en to be translation catalogue (87 entries)

en: Economy
be: Эканоміка

en: Postcard
be: Паштоўка

en: Night
be: Ноч

en: Grayscale
be: Адценьні шэрага

en: Sepia
be: Сэпія

en: Portrait
be: Партрэт

en: Sports
be: Спорт

en: Black & white
be: Чорна-белы

en: Snow
be: Сьнег

en: My colors
be: Мае колеры

en: Default
be: Дапомна

en: Program
be: Праграма

en: Sunny
be: Сонечна

en: Cloudy
be: Воблачна

en: Flash
be: Успышка

en: Rotate 180
be: Павярнуць на 180

en: Left to right
be: Злева направа

en: Right to left
be: Справа налева

en: Top to bottom
be: Зверху ўніз

en: %.2f mm
be: %.2f мм

en: %u mm
be: %u мм

en: Focal Length
be: Фокусная адлегласьць

en: Panorama
be: Панарама

en: Serial Number
be: Сэрыйны нумар

en: Quality
be: Якасьць

en: Image Size
be: Памер выявы

en: Contrast
be: Кантраст

en: Saturation
be: Насычанасьць

en: Metering Mode
be: Рэжым вымярэньня

en: White Balance
be: Баланс белага

en: Palette
be: Палітра

en: Pattern
be: Узор

en: Fine weather
be: Добрае надвор'е

en: Cloudy weather
be: Воблачнае надвор'е

en: Centimeter
be: Сантымэтар

en: cm
be: см

en: Aperture
be: Апертура

en: Action
be: Дзеяньне

en: Internal error (unknown value %i)
be: Унутраная памылка (невядомае значэньне %i)

en: Byte
be: Байт

en: Not enough memory
be: Не хапае памяці

en: Latitude
be: Шырата

en: Longitude
be: Даўгата

en: Compression
be: Сьцісканьне

en: Document Name
be: Назва дакумэнта

en: Image Description
be: Апісаньне выявы

en: Manufacturer
be: Вытворца

en: Model
be: Мадэль

en: Orientation
be: Напрамак

en: Software
be: Праграмнае забясьпечаньне

en: Date and Time
be: Дата й час

en: Artist
be: Выканаўца

en: Battery Level
be: Узровень батарэі

en: Copyright
be: Аўтарскія правы

en: Components Configuration
be: Канфігурацыя кампанэнтаў

en: Shutter Speed
be: Хуткасьць затвора

en: Brightness
be: Яркасьць

en: Maker Note
be: Заўвага стваральніка

en: User Comment
be: Камэнтар карыстальніка

en: Gamma
be: Гама

en: Natural photo
be: Натуральны здымак

en: Museum
be: Музэй

en: Party
be: Вечарына

en: Flower
be: Кветка

en: %2.2f mm
be: %2.2f мм

en: Color
be: Колер

en: 5 frames/sec
be: 5 кадраў/сэк

en: 10 frames/sec
be: 10 кадраў/сэк

en: 15 frames/sec
be: 15 кадраў/сэк

en: 20 frames/sec
be: 20 кадраў/сэк

en: %2.2f meters
be: %2.2f мэтраў

en: Internal error (unknown value %hi)
be: Унутраная памылка (невядомае значэньне %hi)

en: Unknown value %hi
be: Невядомае значэньне %hi

en: Adapter
be: Адаптэр

en: Focus
be: Фокус

en: Info
be: Зьвесткі

en: Aperture Value
be: Велічыня апертуры

en: 2560x1920 or 2304x1728
be: 2560x1920 ці 2304x1728

en: 2304x1728 or 2592x1944
be: 2304x1728 ці 2592x1944

en: 2816x2212 or 2816x2112
be: 2816x2212 ці 2816x2112

en: Autumn
be: Восень

en: Internal error (unknown value %hu)
be: Унутраная памылка (невядомае значэньне %hu)

en: Internal error (unknown value %hu %hu)
be: Унутраная памылка (невядомае значэньне %hu %hu)

en: Internal error (unknown value %hi %hi)
be: Унутраная памылка (невядомае значэньне %hi %hi)

en: Quality Level
be: Узровень якасьці

en: Colors
be: Колеры

en: Time Zone
be: Часавая зона
