libexif 0.6.23 - en to uk translation catalogue (1179 entries)

en: Invalid format '%s', expected '%s'.
uk: Некоректний формат «%s», мало бути «%s».

en: Invalid number of components (%i, expected %i).
uk: Некоректна кількість компонентів (%i, мало бути %i).

en: Invalid number of components (%i, expected %i or %i).
uk: Некоректна кількість компонентів (%i, мало бути %i або %i).

en: Macro
uk: Макро

en: Normal
uk: Звичайний

en: Economy
uk: Економний друк

en: Fine
uk: Високої якості

en: Superfine
uk: Надтонкий

en: Off
uk: Вимкн.

en: Auto
uk: Авто

en: On
uk: Увімкн.

en: Red-eye reduction
uk: Коригування ефекту «Червоних очей»

en: Slow synchro
uk: Повільна синхронізація

en: Auto, red-eye reduction
uk: Авто, усування «червоних очей»

en: On, red-eye reduction
uk: Увімкнено, усування «червоних очей»

en: External flash
uk: Зовнішній спалах

en: Single
uk: Поодинокі

en: Continuous
uk: Неперервне

en: Movie
uk: Відео

en: Continuous, speed priority
uk: Неперервне з перевагою швидкості

en: Continuous, low
uk: Неперервне, низька

en: Continuous, high
uk: Неперервна, висока

en: One-shot AF
uk: Однознімкове AF

en: AI servo AF
uk: ШІ-серво AF

en: AI focus AF
uk: ШІ-фокус AF

en: Manual focus
uk: Фокусування вручну

en: Pan focus
uk: Панорамне фокусування

en: Large
uk: Великий

en: Medium
uk: Середній

en: Small
uk: Малий

en: Medium 1
uk: Середній 1

en: Medium 2
uk: Середній 2

en: Medium 3
uk: Середній 3

en: Postcard
uk: Поштова картка

en: Widescreen
uk: Широкоекранний

en: Full auto
uk: Повна автоматика

en: Manual
uk: Вручну

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Fast shutter
uk: Швидкий затвор

en: Slow shutter
uk: Повільний затвор

en: Night
uk: Ніч

en: Grayscale
uk: Тони сірого

en: Sepia
uk: Сепія

en: Portrait
uk: Книжкова

en: Sports
uk: Спорт

en: Black & white
uk: Чорно-біле

en: Vivid
uk: Чіткість

en: Neutral
uk: Нейтральне

en: Flash off
uk: Вимкнений спалах

en: Long shutter
uk: Повільна зйомка

en: Super macro
uk: Надзбільшення

en: Foliage
uk: Листя

en: Indoor
uk: У приміщенні

en: Fireworks
uk: Феєрверк

en: Beach
uk: Пляж

en: Underwater
uk: Під водою

en: Snow
uk: Сніг

en: Kids & pets
uk: Діти і домашні улюбленці

en: Night snapshot
uk: Нічний знімок

en: Digital macro
uk: Цифрове збільшення

en: My colors
uk: Мої кольори

en: Still image
uk: Статична картинка

en: Color accent
uk: Акцент на кольорі

en: Color swap
uk: Заміна кольорів

en: Aquarium
uk: Акваріум

en: None
uk: Немає

en: Other
uk: Інше

en: High
uk: Висока

en: Low
uk: Низький

en: Auto high
uk: Автовисоке

en: Default
uk: Типовий

en: Spot
uk: Пляма

en: Average
uk: Посередньо

en: Evaluative
uk: Оціночний

en: Partial
uk: Частковий

en: Center-weighted average
uk: Середній відносно центру

en: Not known
uk: Невідомо

en: Very close
uk: Дуже близько

en: Close
uk: Закрити

en: Middle range
uk: Середній діапазон

en: Far range
uk: Дальній діапазон

en: Infinity
uk: Нескінченість

en: Manual AF point selection
uk: Вибір точки AF вручну

en: None (MF)
uk: Немає (MF)

en: Auto-selected
uk: Автовибір

en: Right
uk: Стрілка праворуч

en: Center
uk: По центру

en: Left
uk: Стрілка ліворуч

en: Auto AF point selection
uk: Автовибір точки AF

en: Easy shooting
uk: Просте знімання

en: Program
uk: Програма

en: Tv-priority
uk: Tv-пріоритет

en: Av-priority
uk: Av-пріоритет

en: Canon EF 50mm f/1.8
uk: Canon EF 50 мм f/1.8

en: Canon EF 28mm f/2.8
uk: Canon EF 28 мм f/2.8

en: Sigma UC Zoom 35-135mm f/4-5.6
uk: Sigma UC Zoom 35-135 мм f/4-5.6

en: Tokina AF193-2 19-35mm f/3.5-4.5
uk: Tokina AF193-2 19-35 мм f/3.5-4.5

en: Canon EF 100-300mm F5.6L
uk: Canon EF 100-300 мм F5.6L

en: Sigma 50mm f/2.8 EX or 28mm f/1.8
uk: Sigma 50 мм f/2.8 EX або 28 мм f/1.8

en: Canon EF 35mm f/2
uk: Canon EF 35 мм f/2

en: Canon EF 15mm f/2.8
uk: Canon EF 15 мм f/2.8

en: Canon EF 80-200mm f/2.8L
uk: Canon EF 80-200 мм f/2.8L

en: Tokina AT-X280AF PRO 28-80mm F2.8 Aspherical
uk: Tokina AT-X280AF PRO 28-80 мм F2.8 асферичний

en: Cosina 100mm f/3.5 Macro AF
uk: Cosina 100 мм f/3.5 Macro AF

en: Tamron AF Aspherical 28-200mm f/3.8-5.6
uk: Tamron AF асферичний 28-200 мм f/3.8-5.6

en: Canon EF 50mm f/1.8 MkII
uk: Canon EF 50 мм f/1.8 MkII

en: Tamron SP AF 300mm f/2.8 LD IF
uk: Tamron SP AF 300 мм f/2.8 LD IF

en: Canon EF 24mm f/2.8 or Sigma 15mm f/2.8 EX Fisheye
uk: Canon EF 24 мм f/2.8 або Sigma 15 мм f/2.8 EX риб'яче око

en: Canon EF 35-80mm f/4-5.6
uk: Canon EF 35-80 мм f/4-5.6

en: Canon EF 75-300mm f/4-5.6
uk: Canon EF 75-300 мм f/4-5.6

en: Canon EF 28-80mm f/3.5-5.6
uk: Canon EF 28-80 мм f/3.5-5.6

en: Canon EF 28-105mm f/4-5.6
uk: Canon EF 28-105 мм f/4-5.6

en: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6
uk: Canon EF-S 18-55 мм f/3.5-5.6

en: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
uk: Canon EF-S 18-55 мм f/3.5-5.6 IS II

en: Canon MP-E 65mm f/2.8 1-5x Macro Photo
uk: Canon MP-E 65 мм f/2.8 1-5x макрофото

en: Canon TS-E 24mm f/3.5L
uk: Canon TS-E 24 мм f/3.5L

en: Canon TS-E 45mm f/2.8
uk: Canon TS-E 45 мм f/2.8

en: Canon TS-E 90mm f/2.8
uk: Canon TS-E 90 мм f/2.8

en: Canon EF 50mm f/1.0L
uk: Canon EF 50 мм f/1.0L

en: Sigma 17-35mm f2.8-4 EX Aspherical HSM
uk: Sigma 17-35 мм f2.8-4 EX асферичний HSM

en: Canon EF 600mm f/4L IS
uk: Canon EF 600 мм f/4L IS

en: Canon EF 200mm f/1.8L
uk: Canon EF 200 мм f/1.8L

en: Canon EF 300mm f/2.8L
uk: Canon EF 300 мм f/2.8L

en: Canon EF 85mm f/1.2L
uk: Canon EF 85 мм f/1.2L

en: Canon EF 400mm f/2.8L
uk: Canon EF 400 мм f/2.8L

en: Canon EF 500mm f/4.5L
uk: Canon EF 500 мм f/4.5L

en: Canon EF 300mm f/2.8L IS
uk: Canon EF 300 мм f/2.8L IS

en: Canon EF 500mm f/4L IS
uk: Canon EF 500 мм f/4L IS

en: Canon EF 100mm f/2
uk: Canon EF 100 мм f/2

en: Sigma 20mm EX f/1.8
uk: Sigma 20 мм EX f/1.8

en: Canon EF 200mm f/2.8L
uk: Canon EF 200 мм f/2.8L

en: Sigma 10-20mm F4-5.6 or 12-24mm f/4.5-5.6 or 14mm f/2.8
uk: Sigma 10-20 мм F4-5.6, або 12-24 мм f/4.5-5.6, або 14 мм f/2.8

en: Canon EF 35-350mm f/3.5-5.6L
uk: Canon EF 35-350 мм f/3.5-5.6L

en: Canon EF 85mm f/1.8 USM
uk: Canon EF 85 мм f/1.8 USM

en: Canon EF 28-105mm f/3.5-4.5 USM
uk: Canon EF 28-105 мм f/3.5-4.5 USM

en: Canon EF 20-35mm f/3.5-4.5 USM
uk: Canon EF 20-35 мм f/3.5-4.5 USM

en: Canon EF 28-70mm f/2.8L or Sigma 24-70mm EX f/2.8
uk: Canon EF 28-70 мм f/2.8L або Sigma 24-70 мм EX f/2.8

en: Canon EF 70-200mm f/2.8 L
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8L

en: Canon EF 70-200mm f/2.8 L + x1.4
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8 L + x1.4

en: Canon EF 70-200mm f/2.8 L + x2
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8 L + x2

en: Canon EF 28mm f/1.8 USM
uk: Canon EF 28 мм f/1.8 USM

en: Sigma 15-30mm f/3.5-4.5 EX DG Aspherical
uk: Sigma 15-30 мм f/3.5-4.5 EX DG асферичний

en: Canon EF 200mm f/2.8L II
uk: Canon EF 200 мм f/2.8L II

en: Canon EF 180mm Macro f/3.5L or Sigma 180mm EX HSM Macro f/3.5
uk: Canon EF 180 мм макро f/3.5L або Sigma 180mm EX HSM макро f/3.5

en: Canon EF 135mm f/2L
uk: Canon EF 135 мм f/2L

en: Canon EF 24-85mm f/3.5-4.5 USM
uk: Canon EF 24-85 мм f/3.5-4.5 USM

en: Canon EF 300mm f/4L IS
uk: Canon EF 300 мм f/4L IS

en: Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS
uk: Canon EF 28-135 мм f/3.5-5.6 IS

en: Canon EF 35mm f/1.4L
uk: Canon EF 35 мм f/1.4L

en: Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS + x1.4
uk: Canon EF 100-400 мм f/4.5-5.6L IS + x1.4

en: Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS + x2
uk: Canon EF 100-400 мм f/4.5-5.6L IS + x2

en: Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS
uk: Canon EF 100-400 мм f/4.5-5.6L IS

en: Canon EF 400mm f/2.8L + x2
uk: Canon EF 400 мм f/2.8L + x2

en: Canon EF 70-200mm f/4L
uk: Canon EF 70-200 мм f/4L

en: Canon EF 100mm f/2.8 Macro
uk: Canon EF 100 мм f/2.8 Macro

en: Canon EF 400mm f/4 DO IS
uk: Canon EF 400 мм f/4 DO IS

en: Canon EF 75-300mm f/4-5.6 IS
uk: Canon EF 75-300 мм f/4-5.6 IS

en: Canon EF 50mm f/1.4
uk: Canon EF 50 мм f/1.4

en: Canon EF 28-200mm f/3.5-5.6
uk: Canon EF 28-200 мм f/3.5-5.6

en: Canon EF 90-300mm f/4.5-5.6
uk: Canon EF 90-300 мм f/4.5-5.6

en: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-4.5 USM
uk: Canon EF-S 18-55 мм f/3.5-4.5 USM

en: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8L IS USM

en: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM + x1.4
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8L IS USM + x1.4

en: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM + x2
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8L IS USM + x2

en: Canon EF 16-35mm f/2.8L
uk: Canon EF 16-35 мм f/2.8L

en: Canon EF 24-70mm f/2.8L
uk: Canon EF 24-70 мм f/2.8L

en: Canon EF 17-40mm f/4L
uk: Canon EF 17-40 мм f/4L

en: Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM
uk: Canon EF 70-300 мм f/4.5-5.6 DO IS USM

en: Canon EF-S 17-85mm f4-5.6 IS USM
uk: Canon EF-S 17-85 мм f4-5.6 IS USM

en: Canon EF-S10-22mm F3.5-4.5 USM
uk: Canon EF-S10-22 мм F3.5-4.5 USM

en: Canon EF-S60mm F2.8 Macro USM
uk: Canon EF-S60 мм F2.8 Macro USM

en: Canon EF 24-105mm f/4L IS
uk: Canon EF 24-105 мм f/4L IS

en: Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM
uk: Canon EF 70-300 мм F4-5.6 IS USM

en: Canon EF 50mm F1.2L USM
uk: Canon EF 50 мм F1.2L USM

en: Canon EF 70-200mm f/4L IS USM
uk: Canon EF 70-200 мм f/4L IS USM

en: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM
uk: Canon EF 70-200 мм f/2.8L IS II USM

en: FP sync enabled
uk: Увімкнено синхронізацію FP

en: 2nd-curtain sync used
uk: Використано синхронізацію із другою шторкою

en: FP sync used
uk: Використано синхронізацію FP

en: Internal
uk: Внутрішні

en: External
uk: Зовнішній

en: Normal AE
uk: Звичайна AE

en: Exposure compensation
uk: Компенсація експозиції

en: AE lock
uk: Блокування AE

en: AE lock + exposure compensation
uk: Блокування AE + компенсація експозиції

en: No AE
uk: Без AE

en: On, shot only
uk: Увімкн, лише знімок

en: Smooth
uk: Згладити

en: Custom
uk: Нетиповий

en: My color data
uk: Мої дані кольорів

en: Full
uk: На весь екран

en: Fixed
uk: Фіксована

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Sunny
uk: Сонячно

en: Cloudy
uk: Хмарно

en: Tungsten
uk: Лампа розжарювання

en: Fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа

en: Flash
uk: Спалах

en: Shade
uk: Тінь

en: Manual temperature (Kelvin)
uk: Температура вручну (у Кельвінах)

en: PC set 1
uk: PC-набір 1

en: PC set 2
uk: PC-набір 2

en: PC set 3
uk: PC-набір 3

en: Daylight fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа денного світла

en: Custom 1
uk: Інше 1

en: Custom 2
uk: Інше 2

en: Night scene
uk: Нічне освітлення

en: Center-right
uk: По центру праворуч

en: Left-right
uk: Ліворуч-праворуч

en: Left-center
uk: Ліворуч-центр

en: All
uk: Всі

en: On (shot 1)
uk: Увімкн. (знімок 1)

en: On (shot 2)
uk: Увімкн. (знімок 2)

en: On (shot 3)
uk: Увімкн. (знімок 3)

en: EOS high-end
uk: Високоякісна ЕОС

en: Compact
uk: Компактний

en: EOS mid-range
uk: Середньодіапазонна ЕОС

en: Rotate 90 CW
uk: Обернути на 90° за г. стр.

en: Rotate 180
uk: Обернути на 180°

en: Rotate 270 CW
uk: Обернути на 270° за г. стр.

en: Rotated by software
uk: Програмне обертання

en: Left to right
uk: Зліва праворуч

en: Right to left
uk: Справа ліворуч

en: Bottom to top
uk: Знизу догори

en: Top to bottom
uk: Згори вниз

en: 2x2 matrix (clockwise)
uk: Матриця 2x2 (за год. стрілкою)

en: Standard
uk: Стандартний

en: N/A
uk: н/п

en: Lowest
uk: Найнижча

en: Highest
uk: Найвища

en: Daylight
uk: Денне світло

en: Set 1
uk: Набір 1

en: Set 2
uk: Набір 2

en: Set 3
uk: Набір 3

en: User def. 1
uk: Визн. корист. 1

en: User def. 2
uk: Визн. корист. 2

en: User def. 3
uk: Визн. корист. 3

en: External 1
uk: Зовнішнє 1

en: External 2
uk: Зовнішнє 2

en: External 3
uk: Зовнішнє 3

en: Faithful
uk: Надійний

en: Monochrome
uk: Чорно-біле

en: %i (ms)
uk: %i (мс)

en: %.2f mm
uk: %.2f мм

en: %u mm
uk: %u мм

en: %i bytes unknown data
uk: %i байтів невідомих даних

en: Settings (First Part)
uk: Параметри (перша частина)

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: Settings (Second Part)
uk: Параметри (друга частина)

en: Panorama
uk: Панорама

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: Firmware Version
uk: Версія мікропрограми

en: Image Number
uk: Номер зображення

en: Owner Name
uk: Ім'я власника

en: Color Information
uk: Дані щодо кольорів

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Camera Info
uk: Дані щодо фотоапарата

en: Custom Functions
uk: Функції користувача

en: AF Info 2
uk: Дані щодо AF 2

en: Image Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор зображення

en: File Info
uk: Дані щодо файла

en: Lens Model
uk: Модель об'єктива

en: Color Balance
uk: Баланс кольорів

en: Color Space
uk: Простір кольорів

en: Lens Info
uk: Дані щодо об'єктива

en: Multi Exposure
uk: Мультиекспонування

en: HDR Info
uk: Дані щодо HDR

en: Macro Mode
uk: Макрорежим

en: Self-timer
uk: Автоспуск

en: Quality
uk: Якість

en: Flash Mode
uk: Режим спалаху

en: Drive Mode
uk: Режим мотора

en: Focus Mode
uk: Режим фокусу

en: Record Mode
uk: Режим запису

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Easy Shooting Mode
uk: Режим простого знімання

en: Digital Zoom
uk: Цифрове збільшення

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Sharpness
uk: Різкість

en: Metering Mode
uk: Режим вимірювання

en: Focus Range
uk: Діапазон фокусування

en: AF Point
uk: Точка АФ

en: Exposure Mode
uk: Режим експозиції

en: Lens Type
uk: Тип об'єктива

en: Long Focal Length of Lens
uk: Довга фокусна відстань об'єктива

en: Short Focal Length of Lens
uk: Коротка фокусна відстань об'єктива

en: Focal Units per mm
uk: Фокальних відстаней на мм

en: Maximal Aperture
uk: Максимальна діафрагма

en: Minimal Aperture
uk: Мінімальна діаграма

en: Flash Activity
uk: Активність спалаху

en: Flash Details
uk: Параметри спалаху

en: AE Setting
uk: Параметр автоекспонування

en: Image Stabilization
uk: Стабілізація зображення

en: Display Aperture
uk: Показати діафрагму

en: Zoom Source Width
uk: Ширина джерела масштабування

en: Zoom Target Width
uk: Ширина цілі масштабування

en: Photo Effect
uk: Фотоефект

en: Manual Flash Output
uk: Виведення для спалаху вручну

en: Color Tone
uk: Тон кольорів

en: Focal Type
uk: Фокальний тип

en: Focal Plane X Size
uk: Розмір фокальної площини за X

en: Focal Plane Y Size
uk: Розмір фокальної площини за Y

en: Auto ISO
uk: Автоматично визначати ISO

en: Shot ISO
uk: ISO знімка

en: Measured EV
uk: Виміряне EV

en: Target Aperture
uk: Діафрагма призначення

en: Target Exposure Time
uk: Час експонування цілі

en: Exposure Compensation
uk: Компенсація експозиції

en: White Balance
uk: Баланс білого

en: Slow Shutter
uk: Повільний затвор

en: Sequence Number
uk: Число з послідовності

en: Camera Temperature
uk: Температура фотоапарата

en: Flash Guide Number
uk: Провідне число спалаху

en: Flash Exposure Compensation
uk: Компенсація експозиції спалаху

en: AE Bracketing
uk: Автовилка експонування

en: AE Bracket Value
uk: Значення вилки автоекспозиції

en: Focus Distance Upper
uk: Вища фокусна відстань

en: Focus Distance Lower
uk: Нижча фокусна відстань

en: F-Number
uk: Діафрагмове число

en: Exposure Time
uk: Час експозиції

en: Bulb Duration
uk: Тривалість засвічення лампи

en: Camera Type
uk: Тип фотоапарата

en: Auto Rotate
uk: Автоматично повернути

en: ND Filter
uk: ND-фільтр

en: Panorama Frame
uk: Рамка панорами

en: Panorama Direction
uk: Напрям панорами

en: Tone Curve
uk: Крива тону

en: Sharpness Frequency
uk: Частота різкості

en: Picture Style
uk: Стиль зображення

en: Size of data too small to allow for EXIF data.
uk: Розмір даних є надто мами для того, щоб це були дані EXIF.

en: EXIF marker not found.
uk: Не знайдено позначки EXIF.

en: EXIF header not found.
uk: Не знайдено заголовка EXIF.

en: Unknown encoding.
uk: Невідоме кодування.

en: Ignore unknown tags
uk: Ігнорувати невідомі мітки

en: Ignore unknown tags when loading EXIF data.
uk: Ігнорувати невідомі мітки під час завантаження даних EXIF.

en: Follow specification
uk: Виправляти за специфікацією

en: Add, correct and remove entries to get EXIF data that follows the specification.
uk: Додавати, виправляти та вилучати записи, щоб отримати дані EXIF, що відповідають специфікації.

en: Do not change maker note
uk: Не змінювати нотатки виробника

en: When loading and resaving Exif data, save the maker note unmodified. Be aware that the maker note can get corrupted.
uk: Під час завантаження або повторного зберігання даних Exif, зберігати нотатки виробника без змін. Майте на увазі, що нотатки виробника може бути пошкоджено.

en: Tag '%s' was of format '%s' (which is against specification) and has been changed to format '%s'.
uk: Мітку «%s» було записано у форматі «%s» (що суперечить специфікації), формат змінено на «%s».

en: Tag '%s' is of format '%s' (which is against specification) but cannot be changed to format '%s'.
uk: Мітку «%s» записано у форматі «%s» (що суперечить специфікації), формат не може бути змінено на «%s».

en: Tag 'UserComment' had invalid format '%s'. Format has been set to 'undefined'.
uk: Мітку «UserComment» записано у некоректному форматі «%s». Встановлено формат «undefined».

en: Tag 'UserComment' has been expanded to at least 8 bytes in order to follow the specification.
uk: Мітку «UserComment» було розширено до принаймні 8 байтів з метою виконання специфікації.

en: Tag 'UserComment' is not empty but does not start with a format identifier. This has been fixed.
uk: Мітка «UserComment» не є порожньою, але не починається із ідентифікатора форматування. Цю помилку виправлено.

en: Tag 'UserComment' did not start with a format identifier. This has been fixed.
uk: Мітка «UserComment» не починається із ідентифікатора форматування. Цю помилку виправлено.

en: %i bytes undefined data
uk: %i байтів невизначених даних

en: %i bytes unsupported data type
uk: %i байтів непідтримуваного типу даних

en: The tag '%s' contains data of an invalid format ('%s', expected '%s').
uk: Мітка «%s» містить дані у некоректному форматі («%s» замість «%s»).

en: The tag '%s' contains an invalid number of components (%i, expected %i).
uk: Мітка «%s» містить некоректну кількість компонентів (%i замість %i).

en: Chunky format
uk: Фрагментарне форматування

en: Planar format
uk: Плоский формат

en: Not defined
uk: Не визначено

en: One-chip color area sensor
uk: Датчик кольорової ділянки з одним чипом

en: Two-chip color area sensor
uk: Датчик кольорової ділянки з двома чипами

en: Three-chip color area sensor
uk: Датчик кольорової ділянки з трьома чипами

en: Color sequential area sensor
uk: Датчик ділянки послідовності кольорів

en: Trilinear sensor
uk: Трилінійний сенсор

en: Color sequential linear sensor
uk: Лінійний датчик послідовності кольорів

en: Top-left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top-right
uk: Вгорі праворуч

en: Bottom-right
uk: Внизу праворуч

en: Bottom-left
uk: Внизу ліворуч

en: Left-top
uk: Ліворуч-вгорі

en: Right-top
uk: Праворуч-вгорі

en: Right-bottom
uk: Праворуч-внизу

en: Left-bottom
uk: Ліворуч-внизу

en: Centered
uk: За центром

en: Co-sited
uk: Розташоване поруч

en: Reversed mono
uk: Обернене моно

en: Normal mono
uk: Нормальне моно

en: Palette
uk: Палітра

en: Normal process
uk: Звичайною обробкою

en: Custom process
uk: Нетиповою обробкою

en: Auto exposure
uk: Автоекспозиція

en: Manual exposure
uk: Експонування вручну

en: Auto bracket
uk: Автообмеження

en: Auto white balance
uk: Автоматичний баланс білого

en: Manual white balance
uk: Баланс білого вручну

en: Low gain up
uk: Невелике підсилення

en: High gain up
uk: Значне підсилення

en: Low gain down
uk: Невелике послаблення

en: High gain down
uk: Значне послаблення

en: Low saturation
uk: Низька насиченість

en: High saturation
uk: Висока насиченість

en: Soft
uk: М'який

en: Hard
uk: Жорсткий

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Avg
uk: Сер.

en: Center-weight
uk: Центр мас

en: Multi spot
uk: Мульти-пляма

en: Pattern
uk: Візерунок

en: Uncompressed
uk: Нестиснений

en: LZW compression
uk: Стискання LZW

en: JPEG compression
uk: Стискання JPEG

en: Deflate/ZIP compression
uk: Стискання Deflate/ZIP

en: PackBits compression
uk: Стискання PackBits

en: Tungsten incandescent light
uk: Лампа розжарювання (світло дуги)

en: Fine weather
uk: Ясна погода

en: Cloudy weather
uk: Хмарна погода

en: Day white fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа з білим світлом

en: Cool white fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа з холодним білим світлом

en: White fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа з білим світлом

en: Standard light A
uk: Стандартне світло A

en: Standard light B
uk: Стандартне світло B

en: Standard light C
uk: Стандартне світло C

en: ISO studio tungsten
uk: Студійна лампа розжарювання ISO

en: Inch
uk: дюйм

en: in
uk: дюйм

en: Centimeter
uk: Сантиметр

en: cm
uk: см

en: Normal program
uk: Звичайна програма

en: Aperture priority
uk: Пріоритет діафрагми

en: Aperture
uk: Діафрагма

en: Shutter priority
uk: Пріоритет затвору

en: Shutter
uk: Затвор

en: Creative program (biased toward depth of field)
uk: Творча програма (ухил в бік глибини поля)

en: Creative
uk: Творчий

en: Creative program (biased toward fast shutter speed)
uk: Творча програма (ухил в бік швидкості руху затвора)

en: Action
uk: Дія

en: Portrait mode (for closeup photos with the background out of focus)
uk: Портретний режим (для знімків з близької відстані з розфокусованим тлом)

en: Landscape mode (for landscape photos with the background in focus)
uk: Режим пейзажу (для пейзажних фото з тлом у фокусі)

en: Standard output sensitivity (SOS)
uk: Стандартна чутливість виведення (SOS)

en: Recommended exposure index (REI)
uk: Рекомендований індекс експонування (REI)

en: ISO speed
uk: Світлочутливість ISO

en: Standard output sensitivity (SOS) and recommended exposure index (REI)
uk: Стандартна чутливість виведення (SOS) та рекомендований індекс експонування (REI)

en: Standard output sensitivity (SOS) and ISO speed
uk: Стандартна чутливість виведення (SOS) та світлочутливість ISO

en: Recommended exposure index (REI) and ISO speed
uk: Рекомендований індекс експонування (REI) та світлочутливість ISO

en: Standard output sensitivity (SOS) and recommended exposure index (REI) and ISO speed
uk: Стандартна чутливість виведення (SOS) та рекомендований індекс експонування (REI) та світлочутливість ISO

en: Flash did not fire
uk: Спалах не спрацював

en: No flash
uk: Без спалаху

en: Flash fired
uk: Спалах спрацював

en: Yes
uk: Так

en: Strobe return light not detected
uk: Не виявлено світла від повернення строба

en: Without strobe
uk: Без стробу

en: Strobe return light detected
uk: Виявлено світло від повернення строба

en: With strobe
uk: Зі стробом

en: Flash fired, compulsory flash mode
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху

en: Flash fired, compulsory flash mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, compulsory flash mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, виявлено відбите світло

en: Flash did not fire, compulsory flash mode
uk: Спалах не спрацював, примусовий режим спалаху

en: Flash did not fire, auto mode
uk: Спалах не спрацював, автоматичний режим

en: Flash fired, auto mode
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим

en: Flash fired, auto mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, auto mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, виявлено відбите світло

en: No flash function
uk: Без функції спалаху

en: Flash fired, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, red-eye reduction mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, режим придушення ефекту «червоних очей», відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, red-eye reduction mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, режим придушення ефекту «червоних очей», виявлено відбите світло

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, примусовий режим спалаху, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, придушення ефекту «червоних очей», відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, придушення ефекту «червоних очей», виявлено відбите світло

en: Flash did not fire, auto mode, red-eye reduction mode
uk: Спалах не спрацював, автоматичний режим, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, auto mode, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, auto mode, return light not detected, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, відбитого світла не виявлено, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, auto mode, return light detected, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, виявлено відбите світло, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Close view
uk: Зблизька

en: Distant view
uk: На відстані

en: Distant
uk: Віддалене

en: Uncalibrated
uk: Некалібрована

en: Invalid size of entry (%i, expected %li x %i).
uk: Некоректний розмір запису (%i, мало бути %li x %i).

en: Unsupported UNICODE string
uk: Непідтримуваний рядок UNICODE

en: Unsupported JIS string
uk: Непідтримуваний рядок JIS

en: Tag UserComment contains data but is against specification.
uk: Мітка UserComment містить дані, але ці дані не відповідають специфікації.

en: Byte at position %i: 0x%02x
uk: Байт на позиції %i: 0x%02x

en: Unknown Exif Version
uk: Невідома версія Exif

en: Exif Version %d.%d
uk: Версія Exif %d.%d

en: FlashPix Version 1.0
uk: Версія FlashPix 1.0

en: FlashPix Version 1.01
uk: Версія FlashPix 1.01

en: Unknown FlashPix Version
uk: Невідома версія FlashPix

en: [None]
uk: [Немає]

en: (Photographer)
uk: (Фотограф)

en: (Editor)
uk: (Редактор)

en:  (35 equivalent: %.0f mm)
uk:  (35-мм еквівалент: %0f мм)

en:  sec.
uk:  сек.

en:  (1/%.0f sec.)
uk:  (1/%.0f секунд)

en:  (%.0f sec.)
uk:  (%.0f секунд)

en:  (%.02f cd/m^2)
uk:  (%.02f кд/м^2)

en: DSC
uk: ДСК

en: Internal error (unknown value %i)
uk: Внутрішня помилка (невідоме значення %i)

en: R
uk: Ч

en: G
uk: З

en: B
uk: С

en: Reserved
uk: Зарезервовано

en: Directly photographed
uk: Безпосередньо сфотографовано

en: Within distance %i of (x,y) = (%i,%i)
uk: У межах відстані %i з (x,y) = (%i,%i)

en: Within rectangle (width %i, height %i) around (x,y) = (%i,%i)
uk: У прямокутнику (ширина %i, висота %i) навколо (x,y) = (%i,%i)

en: Unexpected number of components (%li, expected 2, 3, or 4).
uk: Неочікувана кількість компонентів (%li замість 2, 3 або 4).

en: Sea level
uk: Рівень моря

en: Sea level reference
uk: Еталон рівня моря

en: Unknown value %i
uk: Невідоме значення %i

en: Short
uk: Короткий

en: Rational
uk: Раціональний

en: Undefined
uk: Не визначено

en: Long
uk: Довгий

en: Byte
uk: Байт

en: The file '%s' could not be opened.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s».

en: The data supplied does not seem to contain EXIF data.
uk: Надані дані не містять даних EXIF.

en: Debugging information
uk: Діагностична інформація

en: Debugging information is available.
uk: Доступна діагностична інформація.

en: Not enough memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: The system cannot provide enough memory.
uk: Система не надає достатнього обсягу пам'яті.

en: Corrupt data
uk: Пошкоджені дані

en: The data provided does not follow the specification.
uk: Надані дані не відповідають специфікації.

en: GPS Tag Version
uk: Версія міток GPS

en: Indicates the version of <GPSInfoIFD>. The version is given as 2.0.0.0. This tag is mandatory when <GPSInfo> tag is present. (Note: The <GPSVersionID> tag is given in bytes, unlike the <ExifVersion> tag. When the version is 2.0.0.0, the tag value is 02000000.H).
uk: Відповідає версії <GPSInfoIFD>. Версія подається як 2.0.0.0. Ця мітка є обов'язковою, якщо існує мітка <GPSInfo>. (Зауваження: значення мітки <GPSVersionID> визначається у байтах, на відміну від значення мітки <ExifVersion>. Якщо версією є 2.0.0.0, значенням мітки має бути 02000000.H).

en: Interoperability Index
uk: Індекс здатності до взаємодії

en: Indicates the identification of the Interoperability rule. Use "R98" for stating ExifR98 Rules. Four bytes used including the termination code (NULL). see the separate volume of Recommended Exif Interoperability Rules (ExifR98) for other tags used for ExifR98.
uk: Вказує на ідентифікацію правила забезпечення взаємодії. Скористайтеся значенням «R98» для визначення правил ExifR98. Використовується чотири байти разом із символом завершення (NULL). Див. окремий том «Рекомендованих правил забезпечення взаємодії Exif» (ExifR98), щоб дізнатися про інші мітки, які використовуються у ExifR98.

en: North or South Latitude
uk: Північна або південна широта

en: Indicates whether the latitude is north or south latitude. The ASCII value 'N' indicates north latitude, and 'S' is south latitude.
uk: Визначає, є широта північною чи південною. Значення ASCII «N» означає північну широту, а значення «S» — південну.

en: Interoperability Version
uk: Версія можливості взаємодії

en: Latitude
uk: Широта

en: Indicates the latitude. The latitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. When degrees, minutes and seconds are expressed, the format is dd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format is dd/1,mmmm/100,0/1.
uk: Вказує на широту. Широта визначається трьома РАЦІОНАЛЬНИМИ значеннями для градусів, мінут та секунд, відповідно. Якщо довгота визначається градусами, мінутами та секундами, типовим форматом є гг/,мм/,сс/1. Якщо використовуються, наприклад, градуси і мінути, дробова частина мінут задається двома десятковими цифрами, а формат записуватиметься так: гг/1,мммм/100,0/1.

en: East or West Longitude
uk: Східна чи західна довгота

en: Indicates whether the longitude is east or west longitude. ASCII 'E' indicates east longitude, and 'W' is west longitude.
uk: Визначає, є довгота східною чи західною. «E» у ASCII відповідає східній довготі, а «W» — західній довготі.

en: Longitude
uk: Довгота

en: Indicates the longitude. The longitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. When degrees, minutes and seconds are expressed, the format is ddd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format is ddd/1,mmmm/100,0/1.
uk: Вказує на довготу. Довгота визначається трьома РАЦІОНАЛЬНИМИ значеннями для градусів, мінут та секунд, відповідно. Якщо довгота визначається градусами, мінутами та секундами, типовим форматом є ггг/1,мм/1,сс/1. Якщо використовуються, наприклад, градуси і мінути, дробова частина мінут задається двома десятковими цифрами, а формат записуватиметься так: ггг/1,мммм/100,0/1.

en: Altitude Reference
uk: Еталонна висота

en: Indicates the altitude used as the reference altitude. If the reference is sea level and the altitude is above sea level, 0 is given. If the altitude is below sea level, a value of 1 is given and the altitude is indicated as an absolute value in the GPSAltitude tag. The reference unit is meters. Note that this tag is BYTE type, unlike other reference tags.
uk: Вказує на висоту, яка є еталонною. Якщо еталонною висотою є рівень моря, і висота обчислюється відносно цього рівня, вказується 0. Якщо висота визначається нижче рівня моря, вказується значення 1, а сама висота, за модулем, вказується у мітці GPSAltitude. Еталонною одиницею виміру є метр. Зауважте, що ця мітка належить до типу BYTE, на відміну від інших міток еталонних величин.

en: Altitude
uk: Висота

en: Indicates the altitude based on the reference in GPSAltitudeRef. Altitude is expressed as one RATIONAL value. The reference unit is meters.
uk: Вказує на висоту відносно еталонного рівня у GPSAltitudeRef. Висота вказується у форматі РАЦІОНАЛЬНОГО значення. Одиницею вимірювання є метр.

en: GPS Time (Atomic Clock)
uk: Час GPS (за атомним годинником)

en: Indicates the time as UTC (Coordinated Universal Time). TimeStamp is expressed as three RATIONAL values giving the hour, minute, and second.
uk: Вказує на час UTC (всесвітнього координованого часу). Часова позначка виражається у форматі трьох РАЦІОНАЛЬНИХ значень — годин, хвилин і секунд.

en: GPS Satellites
uk: Супутники GPS

en: Indicates the GPS satellites used for measurements. This tag can be used to describe the number of satellites, their ID number, angle of elevation, azimuth, SNR and other information in ASCII notation. The format is not specified. If the GPS receiver is incapable of taking measurements, value of the tag shall be set to NULL.
uk: Вказує на супутники GPS, які було використано для вимірювання. Цією міткою можна скористатися для опису кількості супутників, ідентифікаційних номерів, кутів висоти, азимутів, співвідношень сигнал/шум та інших відомостей у записі ASCII. Формат запису не визначено. Якщо приймач GPS не може виконати вимірювання, значенням мітки має бути  NULL.

en: GPS Receiver Status
uk: Стан приймача GPS

en: Indicates the status of the GPS receiver when the image is recorded. 'A' means measurement is in progress, and 'V' means the measurement is Interoperability.
uk: Визначає стан приймача GPS у момент, коли було записано зображення. «A» означає «виконується вимірювання», а «V» означає «вимірювання Interoperability».

en: GPS Measurement Mode
uk: Режим вимірювання GPS

en: Indicates the GPS measurement mode. '2' means two-dimensional measurement and '3' means three-dimensional measurement is in progress.
uk: Вказує на режим вимірювання GPS. «2» означає, що виконується двовимірне вимірювання, а «3» — тривимірне вимірювання.

en: Measurement Precision
uk: Точність вимірювання

en: Indicates the GPS DOP (data degree of precision). An HDOP value is written during two-dimensional measurement, and PDOP during three-dimensional measurement.
uk: Вказує на GPS DOP (рівень точності даних). Значення HDOP записується під час двовимірного вимірювання, а PDOP — під час тривимірного вимірювання.

en: Speed Unit
uk: Одиниця швидкості

en: Indicates the unit used to express the GPS receiver speed of movement. 'K', 'M' and 'N' represent kilometers per hour, miles per hour, and knots.
uk: Вказує одиницю виміру швидкості руху приймача GPS. «K», «M» і «N» — кілометри на годину, милі за годину та вузли, відповідно.

en: Speed of GPS Receiver
uk: Швидкість приймача даних GPS

en: Indicates the speed of GPS receiver movement.
uk: Визначає швидкість руху приймача даних GPS.

en: Reference for direction of movement
uk: Режим відліку напрямку

en: Indicates the reference for giving the direction of GPS receiver movement. 'T' denotes true direction and 'M' is magnetic direction.
uk: Вказує на еталонний напрямок, від якого обчислюється кут до напрямку руху приймача GPS. «T» — істинний напрямок, а «M» — напрямок на магнітний полюс.

en: Direction of Movement
uk: Напрямок руху

en: Indicates the direction of GPS receiver movement. The range of values is from 0.00 to 359.99.
uk: Визначає напрям, у якому рухався приймач GPS. Значення мають належати діапазону від 0.00 до 359.99.

en: GPS Image Direction Reference
uk: Режим відліку напрямку знімання у GPS

en: Indicates the reference for giving the direction of the image when it is captured. 'T' denotes true direction and 'M' is magnetic direction.
uk: Вказує на еталонний напрямок, від якого обчислюється кут до напрямку знімання зображення. «T» — істинний напрямок, а «M» — напрямок на магнітний полюс.

en: GPS Image Direction
uk: Напрямок знімання у GPS

en: Indicates the direction of the image when it was captured. The range of values is from 0.00 to 359.99.
uk: Визначає напрям, у якому виконувалося знімання зображення. Значення мають належати діапазону від 0.00 до 359.99.

en: Geodetic Survey Data Used
uk: Використано дані геодезичної зйомки

en: Indicates the geodetic survey data used by the GPS receiver. If the survey data is restricted to Japan, the value of this tag is 'TOKYO' or 'WGS-84'. If a GPS Info tag is recorded, it is strongly recommended that this tag be recorded.
uk: Визначає дані геодезичної зйомки, використані приймачем GPS. Якщо дані зйомки обмежено Японією, значенням цієї мітки буде «TOKYO» або «WGS-84». Якщо записано мітку даних GPS, наполегливо рекомендуємо записати і цю мітку.

en: Reference For Latitude of Destination
uk: Напрямок відліку широти

en: Indicates whether the latitude of the destination point is north or south latitude. The ASCII value 'N' indicates north latitude, and 'S' is south latitude.
uk: Визначає, є широта точки цілі північною чи південною. Значення ASCII «N» означає північну широту, а значення «S» — південну.

en: Latitude of Destination
uk: Широта місця

en: Indicates the latitude of the destination point. The latitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. If latitude is expressed as degrees, minutes and seconds, a typical format would be dd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format would be dd/1,mmmm/100,0/1.
uk: Вказує на широту точки цілі. Широта визначається трьома РАЦІОНАЛЬНИМИ значеннями для градусів, мінут та секунд, відповідно. Якщо широта визначається градусами, мінутами та секундами, типовим форматом є гг/,мм/,сс/1. Якщо використовуються, наприклад, градуси і мінути, дробова частина мінут задається двома десятковими цифрами, а формат записуватиметься так: ггг/1,мммм/100,0/1.

en: Reference for Longitude of Destination
uk: Напрямок відліку довготи

en: Indicates whether the longitude of the destination point is east or west longitude. ASCII 'E' indicates east longitude, and 'W' is west longitude.
uk: Визначає, є довгота точки цілі східною чи західною. «E» у ASCII відповідає східній довготі, а «W» — західній довготі.

en: Longitude of Destination
uk: Довгота місця

en: Indicates the longitude of the destination point. The longitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. If longitude is expressed as degrees, minutes and seconds, a typical format would be ddd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format would be ddd/1,mmmm/100,0/1.
uk: Вказує на довготу точки цілі. Довгота визначається трьома РАЦІОНАЛЬНИМИ значеннями для градусів, мінут та секунд, відповідно. Якщо довгота визначається градусами, мінутами та секундами, типовим форматом є ггг/1,мм/1,сс/1. Якщо використовуються, наприклад, градуси і мінути, дробова частина мінут задається двома десятковими цифрами, а формат записуватиметься так: ггг/1,мммм/100,0/1.

en: Reference for Bearing of Destination
uk: Еталонний напрямок на ціль

en: Indicates the reference used for giving the bearing to the destination point. 'T' denotes true direction and 'M' is magnetic direction.
uk: Вказує на еталонний напрямок, від якого обчислюється кут до напрямку на точку цілі. «T» — істинний напрямок, а «M» — напрямок на магнітний полюс.

en: Bearing of Destination
uk: Напрямок на ціль

en: Indicates the bearing to the destination point. The range of values is from 0.00 to 359.99.
uk: Вказує на напрямок до точки цілі. Діапазон значень — від 0.00 до 359.99.

en: Reference for Distance to Destination
uk: Одиниця вимірювання для відстані до цілі

en: Indicates the unit used to express the distance to the destination point. 'K', 'M' and 'N' represent kilometers, miles and nautical miles.
uk: Визначає одиницю, яка використовується для вимірювання відстані до точки цілі. «K», «M» і «N» — це кілометри, милі та морські милі, відповідно.

en: Distance to Destination
uk: Відстань до призначення

en: Indicates the distance to the destination point.
uk: Визначає відстань до точки призначення.

en: Name of GPS Processing Method
uk: Назва способу обробки даних GPS

en: A character string recording the name of the method used for location finding. The first byte indicates the character code used, and this is followed by the name of the method. Since the Type is not ASCII, NULL termination is not necessary.
uk: Рядок із символів, у якому записано назву методу, використаного для визначення місця. Перший байт визначає кодування символів, за ним має бути вказано назву способу. Оскільки Type не є набором символів ASCII, завершення рядка символом NULL є непотрібним.

en: Name of GPS Area
uk: Назва області GPS

en: A character string recording the name of the GPS area. The first byte indicates the character code used, and this is followed by the name of the GPS area. Since the Type is not ASCII, NULL termination is not necessary.
uk: Рядок із символів, у якому записано назву області GPS. Перший байт визначає кодування символів, за ним має бути вказано назву області GPS. Оскільки Type не є набором символів ASCII, завершення рядка символом NULL є непотрібним.

en: GPS Date
uk: Дата GPS

en: A character string recording date and time information relative to UTC (Coordinated Universal Time). The format is "YYYY:MM:DD". The length of the string is 11 bytes including NULL.
uk: Рядок із символів, у якому записано дані щодо дати і часу відносно UTC (всесвітнього координованого часу). Формат є таким: «РРРР:ММ:ДД». Довжина рядка має складати 11 байтів разом із завершальним символом NULL.

en: GPS Differential Correction
uk: Диференціальне виправлення GPS

en: Indicates whether differential correction is applied to the GPS receiver.
uk: Вказує на диференціальне виправлення, яке застосовано до даних приймача GPS.

en: GPS Horizontal Positioning Error
uk: Помилка горизонтального позиціювання GPS

en: Indicates the horizontal positioning errors in meters. This is expressed as one RATIONAL value.
uk: Вказує на помилки горизонтального позиціювання у метрах. Визначається як одне РАЦІОНАЛЬНЕ число.

en: New Subfile Type
uk: Новий тип підфайлів

en: A general indication of the kind of data contained in this subfile.
uk: Загальне визначення типу даних, що містяться у цьому підфайлі.

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: The number of columns of image data, equal to the number of pixels per row. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість стовпчиків даних зображення, дорівнює кількості пікселів на рядок. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: Image Length
uk: Довжина зображення

en: The number of rows of image data. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість рядків даних зображення. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: Bits per Sample
uk: Бітів на фрагмент

en: The number of bits per image component. In this standard each component of the image is 8 bits, so the value for this tag is 8. See also <SamplesPerPixel>. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість бітів на компонент зображення. У цьому стандарті кожен компонент зображення є 8-бітовим, отже значенням для цієї мітки є 8. Див. також <SamplesPerPixel>. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: Compression
uk: Стиснення

en: The compression scheme used for the image data. When a primary image is JPEG compressed, this designation is not necessary and is omitted. When thumbnails use JPEG compression, this tag value is set to 6.
uk: Алгоритм стискання, який використано для даних зображення. Якщо основне зображення стиснено за допомогою алгоритму JPEG, це значення є зайвим, його можна не вказувати. Якщо стискання JPEG використано для мініатюр, значенням цієї мітки має бути 6.

en: Photometric Interpretation
uk: Фотометрична інтерпретація

en: The pixel composition. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Композиція пікселів. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: Fill Order
uk: Порядок заповнення

en: Document Name
uk: Назва документа

en: Image Description
uk: Опис зображення

en: A character string giving the title of the image. It may be a comment such as "1988 company picnic" or the like. Two-bytes character codes cannot be used. When a 2-bytes code is necessary, the Exif Private tag <UserComment> is to be used.
uk: Рядок із символів, який є заголовком зображення. Це може бути коментар, подібний до «1988 company picnic». Не можна використовувати двобайтові коди символів. Якщо вам потрібні двобайтові символи, скористайтеся приватною міткою Exif <UserComment>.

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: The manufacturer of the recording equipment. This is the manufacturer of the DSC, scanner, video digitizer or other equipment that generated the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Виробник обладнання для записування даних. Це може бути виробник цифрового дзеркального фотоапарата, сканера, засобу для цифрування відеоданих або іншого обладнання, за допомогою якого було створено зображення. Якщо значення поля є порожнім, вважається, що виробник є невідомим.

en: Model
uk: Модель

en: The model name or model number of the equipment. This is the model name or number of the DSC, scanner, video digitizer or other equipment that generated the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Назва моделі або номер моделі обладнання. Це назва моделі або номер цифрового дзеркального фотоапарата, засобу для цифрування відеоданих або іншого обладнання, за допомогою якого було створено зображення. Якщо значення поля є порожнім, вважається, що виробник є невідомим.

en: Strip Offsets
uk: Зсуви смуг

en: For each strip, the byte offset of that strip. It is recommended that this be selected so the number of strip bytes does not exceed 64 Kbytes. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted. See also <RowsPerStrip> and <StripByteCounts>.
uk: Зсув у байтах для кожної зі смуг зображення. Рекомендовано, щоб вибрана у такий спосіб кількість байтів для смуги не перевищувала 64 кілобайтів. Для стиснених даних JPEG це значення є непотрібним, його слід пропустити. Див. також <RowsPerStrip> і <StripByteCounts>.

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: The image orientation viewed in terms of rows and columns.
uk: Орієнтація зображення у сенсі рядків і стовпчиків.

en: Samples per Pixel
uk: Семпли на піксель

en: The number of components per pixel. Since this standard applies to RGB and YCbCr images, the value set for this tag is 3. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Кількість компонентів на піксель. Оскільки цей стандарт стосується зображень у просторах кольорів RGB і YCbCr, значенням для цієї мітки є 3. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: Rows per Strip
uk: Рядків на смугу

en: The number of rows per strip. This is the number of rows in the image of one strip when an image is divided into strips. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted. See also <StripOffsets> and <StripByteCounts>.
uk: Кількість рядків на смугу. Це кількість рядків у зображення однієї смуги, якщо зображення поділено на смуги. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG. Диа. також <StripOffsets> і <StripByteCounts>.

en: Strip Byte Count
uk: Кількість байтів у смузі

en: The total number of bytes in each strip. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted.
uk: Загальна кількість байтів у кожній смузі. Для стиснених даних JPEG це значення є непотрібним, його слід пропустити.

en: X-Resolution
uk: Роздільна здатність за X

en: The number of pixels per <ResolutionUnit> in the <ImageWidth> direction. When the image resolution is unknown, 72 [dpi] is designated.
uk: Кількість пікселів на <ResolutionUnit> у напрямку <ImageWidth>. Якщо роздільна здатність зображення є невідомою, використовується значення 72 [точок на дюйм].

en: Y-Resolution
uk: Роздільна здатність за Y

en: The number of pixels per <ResolutionUnit> in the <ImageLength> direction. The same value as <XResolution> is designated.
uk: Кількість пікселів на <ResolutionUnit> у напрямку <ImageLength>. Використовується те саме значення, що і для <XResolution>.

en: Planar Configuration
uk: Налаштування планарності

en: Indicates whether pixel components are recorded in a chunky or planar format. In JPEG compressed files a JPEG marker is used instead of this tag. If this field does not exist, the TIFF default of 1 (chunky) is assumed.
uk: Вказує на те, записано компоненти пікселя у фрагментному чи планарному форматі. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG. Якщо поля не існує, використовуватиметься типове значення для TIFF, 1 (фрагментний).

en: Resolution Unit
uk: Одиниця роздільності

en: The unit for measuring <XResolution> and <YResolution>. The same unit is used for both <XResolution> and <YResolution>. If the image resolution is unknown, 2 (inches) is designated.
uk: Одиниця виміру <XResolution> і <YResolution>. Для <XResolution> і <YResolution> використовується одна одиниця. Якщо роздільна здатність зображення є невідомою, припускається типове значення 2 (дюйми).

en: Transfer Function
uk: Функція перенесення

en: A transfer function for the image, described in tabular style. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in the color space information tag (<ColorSpace>).
uk: Функція передавання, описана у табличному стилі. Зазвичай, потреби у цій мітці немає, оскільки простір кольорів визначається у мітці відомостей щодо простору кольорів (<ColorSpace>).

en: Software
uk: Програми

en: This tag records the name and version of the software or firmware of the camera or image input device used to generate the image. The detailed format is not specified, but it is recommended that the example shown below be followed. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: У цій мітці записується назва і версія програмного забезпечення або мікропрограми фотоапарата або пристрою для отримання зображення, які було використано для створення зображення. Докладно формат запису не визначено, але рекомендовано дотримуватися вказаного нижче прикладу. Якщо поле є порожнім, вважається, що відповідні дані є невідомими.

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: The date and time of image creation. In this standard (EXIF-2.1) it is the date and time the file was changed.
uk: Дата і час створення зображення. У цьому стандарті (EXIF-2.1) це дата і час, коли файл було змінено.

en: Artist
uk: Виконавець

en: This tag records the name of the camera owner, photographer or image creator. The detailed format is not specified, but it is recommended that the information be written as in the example below for ease of Interoperability. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: У цій мітці записуються дані щодо власника фотоапарата, фотографа або особи, якою створено зображення. Докладно формат запису не визначено, але рекомендовано дотримуватися вказаного нижче прикладу. Якщо поле є порожнім, вважається, що відповідні дані є невідомими.

en: White Point
uk: Біла точка

en: The chromaticity of the white point of the image. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in the color space information tag (<ColorSpace>).
uk: Основні кольори точки білого зображення. Зазвичай, ця мітка є непотрібною, оскільки простір кольорів визначається у мітці відомостей щодо простору кольорів (<ColorSpace>).

en: Primary Chromaticities
uk: Основні кольори

en: The chromaticity of the three primary colors of the image. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in the color space information tag (<ColorSpace>).
uk: Основні кольори трьох основних кольорів зображення. Зазвичай, ця мітка є непотрібною, оскільки простір кольорів визначається у мітці відомостей щодо простору кольорів (<ColorSpace>).

en: Defined by Adobe Corporation to enable TIFF Trees within a TIFF file.
uk: Визначено Adobe Corporation для уможливлення ієрархій TIFF у файлі TIFF.

en: Transfer Range
uk: Діапазон передавання

en: JPEG Interchange Format
uk: Формат обміну JPEG

en: The offset to the start byte (SOI) of JPEG compressed thumbnail data. This is not used for primary image JPEG data.
uk: Зсув початкового байта (SOI) стиснених у форматі JPEG даних мініатюри. Це використовується для основних даних зображення JPEG.

en: JPEG Interchange Format Length
uk: Довжина формату обміну JPEG

en: The number of bytes of JPEG compressed thumbnail data. This is not used for primary image JPEG data. JPEG thumbnails are not divided but are recorded as a continuous JPEG bitstream from SOI to EOI. Appn and COM markers should not be recorded. Compressed thumbnails must be recorded in no more than 64 Kbytes, including all other data to be recorded in APP1.
uk: Кількість байтів стиснених даних мініатюри JPEG. Не використовується для даних основного зображення JPEG. Мініатюри JPEG не діляться, а записуються як неперервний потік бітів JPEG з SOI до EOI. Позначки Appn і COM не слід записувати. Стиснені мініатюри має бути записано не більше ніж у 64 кілобайти, разом із усіма іншими даними, які слід записувати до APP1.

en: YCbCr Coefficients
uk: Коефіцієнти YCbCr

en: The matrix coefficients for transformation from RGB to YCbCr image data. No default is given in TIFF; but here the value given in "Color Space Guidelines", is used as the default. The color space is declared in a color space information tag, with the default being the value that gives the optimal image characteristics Interoperability this condition.
uk: Коефіцієнти матриця для перетворення даних зображення з RGB до YCbCr. У TIFF типове значення не задається; але тут як типове значення використовується значення, вказане у «Настановах простору кольорів». Простір кольорів оголошується у мітці відомостей щодо простору кольорів. Типовим є значення, яке дає оптимальні характеристики сумісності зображення.

en: YCbCr Sub-Sampling
uk: Підрозбиття на кроки для YCbCr

en: The sampling ratio of chrominance components in relation to the luminance component. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
uk: Частка у вибірці компонентів колірності відносно компонента освітленості. У стиснених даних JPEG замість цієї мітки використовується позначка JPEG.

en: YCbCr Positioning
uk: Позиціювання YCbCr

en: The position of chrominance components in relation to the luminance component. This field is designated only for JPEG compressed data or uncompressed YCbCr data. The TIFF default is 1 (centered); but when Y:Cb:Cr = 4:2:2 it is recommended in this standard that 2 (co-sited) be used to record data, in order to improve the image quality when viewed on TV systems. When this field does not exist, the reader shall assume the TIFF default. In the case of Y:Cb:Cr = 4:2:0, the TIFF default (centered) is recommended. If the reader does not have the capability of supporting both kinds of <YCbCrPositioning>, it shall follow the TIFF default regardless of the value in this field. It is preferable that readers be able to support both centered and co-sited positioning.
uk: Розташування компонентів колірності відносно компонента освітленості. Це поле призначено лише для стиснутих даних JPEG або нестиснутих даних YCbCr. Типовим для TIFF є значення 1 (центральне); але якщо Y:Cb:Cr = 4:2:2, рекомендованим у цьому стандарті для запису даних є значення 2 (сумісне). Це значення поліпшить якість зображення при перегляді на телевізійних системах. Якщо цього поля не існує, засіб читання має припускати типове значення TIFF. Якщо Y:Cb:Cr = 4:2:0, рекомендованим є типове значення TIFF (центроване). Якщо у засобі читання немає сумісності із підтримкою обох типів <YCbCrPositioning>, він має використовувати типове значення TIFF, незалежно від значення у цьому полі. Бажано, щоб у засобах читання було передбачено підтримку обох, центрованого і сумісного, розташувань.

en: Reference Black/White
uk: Еталонні чорне/біле

en: The reference black point value and reference white point value. No defaults are given in TIFF, but the values below are given as defaults here. The color space is declared in a color space information tag, with the default being the value that gives the optimal image characteristics Interoperability these conditions.
uk: Значення еталонної точки чорного і значення еталонної точки білого. У TIFF типові значення не задаються, а використовуються типові значення задані тут. Простір кольорів оголошується у мітці відомостей щодо простору кольорів. Типовим є значення, яке дає оптимальні характеристики сумісності зображення.

en: XML Packet
uk: Пакунок XML

en: XMP Metadata
uk: Метадані XMP

en: CFA Pattern
uk: Взірець CFA

en: Indicates the color filter array (CFA) geometric pattern of the image sensor when a one-chip color area sensor is used. It does not apply to all sensing methods.
uk: Визначає геометричний взірець масиву фільтрування кольорів (CFA) датчика зображень, якщо використовується одночиповий датчик області кольорів. Стосується не усіх методів вимірювання.

en: Battery Level
uk: Заряд батарей

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Copyright information. In this standard the tag is used to indicate both the photographer and editor copyrights. It is the copyright notice of the person or organization claiming rights to the image. The Interoperability copyright statement including date and rights should be written in this field; e.g., "Copyright, John Smith, 19xx. All rights reserved.". In this standard the field records both the photographer and editor copyrights, with each recorded in a separate part of the statement. When there is a clear distinction between the photographer and editor copyrights, these are to be written in the order of photographer followed by editor copyright, separated by NULL (in this case, since the statement also ends with a NULL, there are two NULL codes) (see example 1). When only the photographer is given, it is terminated by one NULL code (see example 2). When only the editor copyright is given, the photographer copyright part consists of one space followed by a terminating NULL code, then the editor copyright is given (see example 3). When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Дані щодо авторських прав. У цьому стандарті мітка використовується для зберігання одразу відомостей щодо авторських прав фотографа і редактора. Це запис щодо авторських прав особи або організації, яка є власником авторських прав на зображення. До цього поля має бути записано сумісне формулювання авторських прав, що включає дату і власника. Приклад: «Copyright, John Smith, 19xx. All rights reserved.». У цьому стандарті мітка використовується для зберігання одразу відомостей щодо авторських прав фотографа і редактора, які має бути викладено у окремих частинах формулювання. Якщо між авторськими правами фотографа і редактора є очевидні відмінності, записи має бути викладено у такому порядку: спершу запис фотографа, потім запис редактора, відокремлений символом NULL (у такому випадку, оскільки формулювання також завершується символом NULL, між записами має бути два символи NULL) (див. приклад 1). Якщо вказано лише авторські права фотографа, їхній запис має завершувати одинарним символом NULL (див. приклад 2). Якщо вказано лише авторські права редактора, частина запису авторських прав, присвячена фотографу, має складатися із одного пробілу, за яким має слідувати символ NULL, далі має бути вказано авторські права редактора (див. приклад 3). Якщо поле є порожнім, вважається, що авторські права є невідомими.

en: Exposure time, given in seconds (sec).
uk: Тривалість експонування вказана у секундах.

en: The F number.
uk: Діафрагмове число.

en: Image Resources Block
uk: Блок ресурсів зображення

en: A pointer to the Exif IFD. Interoperability, Exif IFD has the same structure as that of the IFD specified in TIFF. ordinarily, however, it does not contain image data as in the case of TIFF.
uk: Вказівник на IFD Exif. Для сумісності IFD Exif має таку саму структуру, що і IFD, вказаний у TIFF. Втім, зазвичай, тут не містяться дані зображення, як у випадку TIFF.

en: Exposure Program
uk: Програма експозиції

en: The class of the program used by the camera to set exposure when the picture is taken.
uk: Клас програми, використаної фотоапаратом для експонування під час знімання.

en: Spectral Sensitivity
uk: Спектральна чутливість

en: Indicates the spectral sensitivity of each channel of the camera used. The tag value is an ASCII string compatible with the standard developed by the ASTM Technical Committee.
uk: Вказує на спектральну чутливість кожного каналу, використаного фотоапаратом. Значення мітки є рядок символів ASCII, сумісний із стандартом, розробленим Технічним комітетом ASTM.

en: GPS Info IFD Pointer
uk: IFD-вказівник даних GPS

en: A pointer to the GPS Info IFD. The Interoperability structure of the GPS Info IFD, like that of Exif IFD, has no image data.
uk: Вказівник на IFD відомостей GPS. Структура сумісності IFD відомостей GPS, подібна до IFD Exif, не містить даних зображення.

en: ISO Speed Ratings
uk: Світлочутливість ISO

en: Indicates the ISO Speed and ISO Latitude of the camera or input device as specified in ISO 12232.
uk: Вказує на швидкість ISO і ширину ISO камери або пристрою отримання даних, як їх визначено в ISO 12232.

en: Opto-Electronic Conversion Function
uk: Функція оптично-електронного перетворення

en: Indicates the Opto-Electronic Conversion Function (OECF) specified in ISO 14524. <OECF> is the relationship between the camera optical input and the image values.
uk: Вказує на функцію оптоелектронного перетворення (OECF), задану у ISO 14524. <OECF> є зв'язком між оптичними вхідними даними фотоапарата і значеннями у зображенні.

en: Time Zone Offset
uk: Часовий пояс

en: Encodes time zone of camera clock relative to GMT.
uk: Закодований часовий пояс годинника фотоапарата відносно часу за Грінвичем.

en: Sensitivity Type
uk: Тип чутливості

en: The SensitivityType tag indicates which one of the parameters of ISO12232 is the PhotographicSensitivity tag. Although it is an optional tag, it should be recorded when a PhotographicSensitivity tag is recorded. Value = 4, 5, 6, or 7 may be used in case that the values of plural parameters are the same.
uk: Мітка SensitivityType (тип чутливості) вказує, який з параметрів ISO12232 є міткою PhotographicSensitivity. Хоча ця мітка не є обов'язковою, її має бути записано при записі мітки PhotographicSensitivity. Значення = 4, 5, 6 або 7 може бути використано, якщо значення множинних параметрів є однаковими.

en: Standard Output Sensitivity
uk: Стандартна чутливість виведення

en: Recommended Exposure Index
uk: Рекомендований індекс експонування

en: ISO Speed
uk: Світлочутливість ISO

en: ISO Speed Latitude yyy
uk: Світлочутливість ISO широти yyy

en: ISO Speed Latitude zzz
uk: Світлочутливість ISO широти zzz

en: Exif Version
uk: Версія Exif

en: The version of this standard supported. Nonexistence of this field is taken to mean nonconformance to the standard.
uk: Підтримувана версія цього стандарту. Якщо у цьому полі не вказано значення, вважатиметься, що дані не відповідають стандарту.

en: Date and Time (Original)
uk: Дата і час (знімання)

en: The date and time when the original image data was generated. For a digital still camera the date and time the picture was taken are recorded.
uk: Дата і час, коли було створено початкове зображення. Для цифрових фотоапаратів дата і час запису цифрових даних.

en: Date and Time (Digitized)
uk: Дата і час (оцифровування)

en: The date and time when the image was stored as digital data.
uk: Дата і час, коли зображення було збережено у форматі цифрових даних.

en: Offset Time For DateTime
uk: Час зсуву для DateTime

en: A tag used to record the offset from UTC (the time difference from Universal Time Coordinated including daylight saving time) of the time of DateTime tag. The format when recording the offset is "+|-HH:MM". The part of "+|-" shall be recorded as "+" or "-". When the offset are unknown, all the character spaces except colons (":")should be filled with blank characters, or else the Interoperability field should be filled with blank characters. The character string length is 7 Bytes including NULL for termination. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Мітка, яку використовують для запису зсуву часу щодо всесвітнього часу (різницю часу щодо всесвітнього координованого часу, включено із літнім часом) часу мітки DateTime. Формат запису зсуву є таким: «+|-ГГ:ХХ». Частину «+|-» має бути записано як «+» або «-». Якщо зсув є невідомим, усі місця символів, окрім двокрапки («:»), має бути заповнено пробілами або має бути заповнено пробілами поле Interoperability. Довжина рядка символів має дорівнювати 7 байтів разом із завершальним символом NULL. Якщо поле не заповнено, вважається, що значення є невідомим.

en: Offset Time For DateTimeOriginal
uk: Час зсуву для DateTimeOriginal

en: A tag used to record the offset from UTC (the time difference from Universal Time Coordinated including daylight saving  time)  of  the time  of  DateTimeOriginal  tag.  The  format  when  recording  the  offset  is "+|-HH:MM". The part of "+|-" shall be recorded as "+" or "-". When the offset are unknown, all the character spaces except colons (":")should be filled with blank characters, or else the Interoperability field should be filled with blank characters. The character string length is 7 Bytes including NULL for termination. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Мітка, яку використовують для запису зсуву часу щодо всесвітнього часу (різницю часу щодо всесвітнього координованого часу, включено із літнім часом) часу мітки DateTimeOriginal. Формат запису зсуву є таким: «+|-ГГ:ХХ». Частину «+|-» має бути записано як «+» або «-». Якщо зсув є невідомим, усі місця символів, окрім двокрапки («:»), має бути заповнено пробілами або має бути заповнено пробілами поле Interoperability. Довжина рядка символів має дорівнювати 7 байтів разом із завершальним символом NULL. Якщо поле не заповнено, вважається, що значення є невідомим.

en: Offset Time For DateTimeDigitized
uk: Час зсуву для DateTimeDigitized

en: A tag used to record the offset from UTC (the time difference from Universal Time Coordinated including daylight  saving  time)  of  the time  of  DateTimeDigitized  tag.  The  format  when  recording  the  offset  is "+|-HH:MM". The part of "+|-" shall be recorded as "+" or "-". When the offset are unknown, all the character spaces except colons (":")should be filled with blank characters, or else the Interoperability field should be filled with blank characters. The character string length is 7 Bytes including NULL for termination. When the field is left blank, it is treated as unknown.
uk: Мітка, яку використовують для запису зсуву часу щодо всесвітнього часу (різницю часу щодо всесвітнього координованого часу, включено із літнім часом) часу мітки DateTimeDigitized. Формат запису зсуву є таким: «+|-ГГ:ХХ». Частину «+|-» має бути записано як «+» або «-». Якщо зсув є невідомим, усі місця символів, окрім двокрапки («:»), має бути заповнено пробілами або має бути заповнено пробілами поле Interoperability. Довжина рядка символів має дорівнювати 7 байтів разом із завершальним символом NULL. Якщо поле не заповнено, вважається, що значення є невідомим.

en: Components Configuration
uk: Налаштування компонентів

en: Information specific to compressed data. The channels of each component are arranged in order from the 1st component to the 4th. For uncompressed data the data arrangement is given in the <PhotometricInterpretation> tag. However, since <PhotometricInterpretation> can only express the order of Y, Cb and Cr, this tag is provided for cases when compressed data uses components other than Y, Cb, and Cr and to enable support of other sequences.
uk: Відомості, специфічні для стиснених даних. Канали кожного з компонентів упорядковуються від першого компонента до четвертого. Для нестиснених даних упорядкування даних визначається міткою <PhotometricInterpretation>. Втім, оскільки <PhotometricInterpretation> може визначати лише порядок Y, Cb і Cr, ця мітка потрібна для випадків, коли у стиснених даних використовуються компоненти, відмінні від Y, Cb і Cr, а також для уможливлення підтримки інших послідовностей компонентів.

en: Compressed Bits per Pixel
uk: Кількість стиснених бітів на піксель

en: Information specific to compressed data. The compression mode used for a compressed image is indicated in unit bits per pixel.
uk: Відомості, специфічні для стиснених даних. Режим стиснення, який використано для стискання зображення, визначається у бітах на піксель.

en: Shutter Speed
uk: Швидкість затвору

en: Shutter speed. The unit is the APEX (Additive System of Photographic Exposure) setting.
uk: Швидкість затвору. Одиницею є значення параметра APEX (Additive System of Photographic Exposure або адитивної системи експонування фотографій).

en: The lens aperture. The unit is the APEX value.
uk: Діафрагма об'єктива. Одиницею є значення APEX.

en: Brightness
uk: Яскравість

en: The value of brightness. The unit is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of -99.99 to 99.99.
uk: Значення яскравості. Одиницею є значення APEX. Зазвичай, визначається у діапазоні від -99.99 до 99.99.

en: Exposure Bias
uk: Ухил експозиції

en: The exposure bias. The units is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of -99.99 to 99.99.
uk: Ухил експозиції. Одиницями є значення APEX. Зазвичай, визначається у діапазоні від -99.99 до 99.99.

en: Maximum Aperture Value
uk: Максимальне значення діафрагми

en: The smallest F number of the lens. The unit is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of 00.00 to 99.99, but it is not limited to this range.
uk: Найменше значення F об'єктива. Одиницею є значення APEX. Зазвичай, задається у діапазоні від 00.00 до 99.99, але не обмежується цим діапазоном.

en: Subject Distance
uk: Відстань до об'єкта

en: The distance to the subject, given in meters.
uk: Відстань до об'єкта, вказана у метрах.

en: The metering mode.
uk: Режим вимірювання.

en: Light Source
uk: Джерело світла

en: The kind of light source.
uk: Тип джерела світла.

en: This tag is recorded when an image is taken using a strobe light (flash).
uk: Ця мітка записується, якщо знімок створюється за допомогою стробоскопічного світла (спалаху).

en: The actual focal length of the lens, in mm. Conversion is not made to the focal length of a 35 mm film camera.
uk: Справжня фокальна відстань об'єктива у мм. Перетворення до фокальної відстані 35-мм плівкової фотокамери не виконується.

en: Subject Area
uk: Площа об'єкту

en: This tag indicates the location and area of the main subject in the overall scene.
uk: Ця мітка визначає розташування і область основного об'єкта усієї сцени.

en: TIFF/EP Standard ID
uk: Стандартний ідентифікатор TIFF/EP

en: Maker Note
uk: Нотатка виробника

en: A tag for manufacturers of Exif writers to record any desired information. The contents are up to the manufacturer.
uk: Мітка для виробників засобів запису Exif для запису будь-якої бажаної інформації. Вміст мітки визначається виробником.

en: User Comment
uk: Коментар користувача

en: A tag for Exif users to write keywords or comments on the image besides those in <ImageDescription>, and without the character code limitations of the <ImageDescription> tag. The character code used in the <UserComment> tag is identified based on an ID code in a fixed 8-byte area at the start of the tag data area. The unused portion of the area is padded with NULL ("00.h"). ID codes are assigned by means of registration. The designation method and references for each character code are defined in the specification. The value of CountN is determined based on the 8 bytes in the character code area and the number of bytes in the user comment part. Since the TYPE is not ASCII, NULL termination is not necessary. The ID code for the <UserComment> area may be a Defined code such as JIS or ASCII, or may be Undefined. The Undefined name is UndefinedText, and the ID code is filled with 8 bytes of all "NULL" ("00.H"). An Exif reader that reads the <UserComment> tag must have a function for determining the ID code. This function is not required in Exif readers that do not use the <UserComment> tag. When a <UserComment> area is set aside, it is recommended that the ID code be ASCII and that the following user comment part be filled with blank characters [20.H].
uk: Мітка для запису користувачами Exif ключових слів або коментарів щодо зображення, окрім тих, які записано у <ImageDescription>, і без обмежень на кодування символів мітки <ImageDescription>. Кодування символів, використане у мітці <UserComment>, визначається на основі коду ідентифікатора у фіксованій 8-байтовій області на початку області даних мітки. Невикористану частину області заповнюють символом NULL («00.h»). Коди ідентифікаторів надаються у результаті реєстрації. Спосіб призначення та довідкові дані щодо кожного кодування символів визначаються у специфікації. Значення CountN визначається на основі 8 байтів у області кодування символів і кількості байтів у частині коментаря користувача. Оскільки TYPE не складається з символів ASCII, немає потреби у завершенні мітки символом NULL. Кодом ідентифікатора для області <UserComment> може бути визначений код, зокрема JIS або ASCII, або значення Undefined. Невизначена назва належить до типу UndefinedText, а код ідентифікатора заповнюється 8 байтами NULL («00.H»). У засобі читання Exif, який читає мітку <UserComment> має бути функція для визначення коду ідентифікатора. Наявність цієї функції не є обов'язковою у засобах читання Exif, які не використовують мітку <UserComment>. Якщо область <UserComment> не визначається окремо, рекомендовано використовувати код ідентифікатора ASCII і заповнювати частину коментаря користувача символом пробілу [20.H].

en: Sub-second Time
uk: Час часток секунди

en: A tag used to record fractions of seconds for the <DateTime> tag.
uk: Ця мітка використовується для записування часток секунд для мітки <DateTime>.

en: Sub-second Time (Original)
uk: Час часток секунди (початковий)

en: A tag used to record fractions of seconds for the <DateTimeOriginal> tag.
uk: Ця мітка використовується для записування часток секунд для мітки <DateTimeOriginal>.

en: Sub-second Time (Digitized)
uk: Дробові частки секунд часу (оцифровування)

en: A tag used to record fractions of seconds for the <DateTimeDigitized> tag.
uk: Ця мітка використовується для записування часток секунд для мітки <DateTimeDigitized>.

en: XP Title
uk: Заголовок XP

en: A character string giving the title of the image, encoded in UTF-16LE.
uk: Рядок символів, що містить заголовок зображення у кодуванні UTF-16LE.

en: XP Comment
uk: Коментар XP

en: A character string containing a comment about the image, encoded in UTF-16LE.
uk: Рядок символів, що містить коментар щодо зображення, закодований у UTF-16LE.

en: XP Author
uk: Автор XP

en: A character string containing the name of the image creator, encoded in UTF-16LE.
uk: Рядок символів, що містить ім'я творця зображення, закодований у UTF-16LE.

en: XP Keywords
uk: Ключові слова XP

en: A character string containing key words describing the image, encoded in UTF-16LE.
uk: Рядок символів, що містить ключові слова для опису зображення, закодований у UTF-16LE.

en: XP Subject
uk: Об'єкт XP

en: A character string giving the image subject, encoded in UTF-16LE.
uk: Рядок символів, що містить дані щодо об'єкта зображення, у кодуванні UTF-16LE.

en: The FlashPix format version supported by a FPXR file.
uk: Версія форматування FlashPix, підтримувана файлом FPXR.

en: The color space information tag is always recorded as the color space specifier. Normally sRGB (=1) is used to define the color space based on the PC monitor conditions and environment. If a color space other than sRGB is used, Uncalibrated (=FFFF.H) is set. Image data recorded as Uncalibrated can be treated as sRGB when it is converted to FlashPix.
uk: Мітка відомостей щодо простору кольорів завжди записується як специфікатор простору кольорів. Зазвичай, для визначення простору кольорів на основі умов щодо монітора персонального комп'ютера і середовищі використовується sRGB (=1). Якщо використовується простір кольорів, відмінний від sRGB, встановлюється значення Uncalibrated (=FFFF.H). Дані зображення, записаного як Uncalibrated, можуть вважатися даними sRGB при перетворенні до FlashPix.

en: Pixel X Dimension
uk: Розмірність у пікселях за X

en: Information specific to compressed data. When a compressed file is recorded, the valid width of the meaningful image must be recorded in this tag, whether or not there is padding data or a restart marker. This tag should not exist in an uncompressed file.
uk: Специфічні для стискання відомості. Якщо записується файл зі стисненими даними, до цієї мітки має бути записано коректну ширину змістовного зображення, незалежно від того, чи є фаска і позначка перезапуску. У нестиснених файлах цієї мітки не повинно бути.

en: Pixel Y Dimension
uk: Розмірність у пікселях за Y

en: Information specific to compressed data. When a compressed file is recorded, the valid height of the meaningful image must be recorded in this tag, whether or not there is padding data or a restart marker. This tag should not exist in an uncompressed file. Since data padding is unnecessary in the vertical direction, the number of lines recorded in this valid image height tag will in fact be the same as that recorded in the SOF.
uk: Відомості, специфічні для стиснених даних. При записі стисненого файла до цієї мітки має бути записано коректну висоту змістовної частини зображення, незалежно від наявності фаски або позначки перезапуску. У нестисненому файлі цієї мітки не повинно бути. Оскільки у вертикальному напрямку фаска є непотрібною, кількість рядків, записана у цій мітці коректної висоти зображення, фактично дорівнює значенню, записаному у SOF.

en: Related Sound File
uk: Пов'язаний звуковий файл

en: This tag is used to record the name of an audio file related to the image data. The only relational information recorded here is the Exif audio file name and extension (an ASCII string consisting of 8 characters + '.' + 3 characters). The path is not recorded. Stipulations on audio and file naming conventions are defined in the specification. When using this tag, audio files must be recorded in conformance to the Exif audio format. Writers are also allowed to store the data such as Audio within APP2 as FlashPix extension stream data. The mapping of Exif image files and audio files is done in any of three ways, [1], [2] and [3]. If multiple files are mapped to one file as in [2] or [3], the above format is used to record just one audio file name. If there are multiple audio files, the first recorded file is given. In the case of [3], for example, for the Exif image file "DSC00001.JPG" only  "SND00001.WAV" is given as the related Exif audio file. When there are three Exif audio files "SND00001.WAV", "SND00002.WAV" and "SND00003.WAV", the Exif image file name for each of them, "DSC00001.JPG", is indicated. By combining multiple relational information, a variety of playback possibilities can be supported. The method of using relational information is left to the implementation on the playback side. Since this information is an ASCII character string, it is terminated by NULL. When this tag is used to map audio files, the relation of the audio file to image data must also be indicated on the audio file end.
uk: Ця мітка використовується для записування назви файла звукових даних, пов'язаних із даними зображення. Єдиними даними у цій мітці є назва файла звукових даних Exif і суфікс назви (рядок ASCII, що складається із 8 символів + «.» + 3 символи). Шлях до файла не записується. Умови щодо звукових даних і назви файла визначаються специфікацією. При використанні цієї мітки файли звукових даних має бути записано відповідно до формату звукових даних Exif. Засоби запису можуть зберігати дані, зокрема звукові дані у APP2, як дані розширеного потоку FlashPix. Прив'язка файлів зображень Exif до файлів звукових даних виконується у будь-який з трьох способів, [1], [2] або [3]. Якщо із одним файлом пов'язано декілька файлів, у спосіб [2] або [3], вказаний вище формат використовується для запису лише однієї назви файла звукових даних. Якщо файлів звукових даних декілька, вказують перший записаний файл. У випадку [3], наприклад, для файла зображення Exif «DSC00001.JPG» вказано лише «SND00001.WAV» як пов'язаний файл звукових даних Exif. Якщо файлів звукових даних Exif три, «SND00001.WAV», «SND00002.WAV» та «SND00003.WAV», вказується назва файла зображення Exif для кожного з них, «DSC00001.JPG». Шляхом поєднання даних щодо зв'язків може бути забезпечено підтримку різних можливостей відтворення. Спосіб використання відомостей щодо зв'язків між файлами має бути визначено на боці засобу відтворення. Оскільки ці дані зберігаються у форматі рядка ASCII, рядок слід завершувати символом NULL. Якщо для прив'язки файлів звукових даних використовується ця мітка, зв'язок звукового файла із файлом даних зображення має бути також вказано і у файлі звукових даних.

en: Interoperability IFD Pointer
uk: Вказівник IFD сумісності

en: Interoperability IFD is composed of tags which stores the information to ensure the Interoperability and pointed by the following tag located in Exif IFD. The Interoperability structure of Interoperability IFD is the same as TIFF defined IFD structure but does not contain the image data characteristically compared with normal TIFF IFD.
uk: IFD сумісності складається з міток, які зберігають дані для забезпечення сумісності і на які вказує наступна мітка, розташована у IFD Exif. Структура сумісності IFD сумності є такою самою, що і визначена TIFF структура IFD, але вона не містить даних зображення.

en: Flash Energy
uk: Енергія спалаху

en: Indicates the strobe energy at the time the image is captured, as measured in Beam Candle Power Seconds (BCPS).
uk: Вказує на стробоскопічну енергію у момент створення зображення, виміряну у одиницях потужності променя (у канделах) на секунду (BCPS).

en: Spatial Frequency Response
uk: Відповідь щодо просторових частот

en: This tag records the camera or input device spatial frequency table and SFR values in the direction of image width, image height, and diagonal direction, as specified in ISO 12233.
uk: У цій мітці зберігається просторова таблиця частот і значення SFR фотоапарата або пристрою отримання зображення у напрямку ширини зображення, висоти зображення та діагональному напрямку, як вказано в ISO 12233.

en: Focal Plane X-Resolution
uk: Роздільна здатність фокальної площини X

en: Indicates the number of pixels in the image width (X) direction per <FocalPlaneResolutionUnit> on the camera focal plane.
uk: Вказує на кількість пікселів у напрямку ширини зображення (X) на <FocalPlaneResolutionUnit> у фокальній площині фотоапарата.

en: Focal Plane Y-Resolution
uk: Роздільна здатність фокальної площини Y

en: Indicates the number of pixels in the image height (V) direction per <FocalPlaneResolutionUnit> on the camera focal plane.
uk: Вказує на кількість пікселів у напрямку висоти зображення (V) на <FocalPlaneResolutionUnit> у фокальній площині фотоапарата.

en: Focal Plane Resolution Unit
uk: Одиниця роздільності у фокальній площині

en: Indicates the unit for measuring <FocalPlaneXResolution> and <FocalPlaneYResolution>. This value is the same as the <ResolutionUnit>.
uk: Вказує на одиницю виміру <FocalPlaneXResolution> і <FocalPlaneYResolution>. Те саме значення, що і <ResolutionUnit>.

en: Subject Location
uk: Знаходження об'єкта

en: Indicates the location of the main subject in the scene. The value of this tag represents the pixel at the center of the main subject relative to the left edge, prior to rotation processing as per the <Rotation> tag. The first value indicates the X column number and the second indicates the Y row number.
uk: Вказує на розташування основного об'єкта сцени. Значення цієї мітки відповідає пікселю у центрі основного об'єкта відносного лівого краю, до обробки з обертанням, вказаним за допомогою мітки <Rotation>. Перше значення вказує номер стовпчика за X, а друге вказує на номер рядка за Y.

en: Exposure Index
uk: Показник експозиції

en: Indicates the exposure index selected on the camera or input device at the time the image is captured.
uk: Вказує на індекс експозиції, вибраний на фотоапараті або пристрої введення даних під час створення зображення.

en: Sensing Method
uk: Метод розпізнавання

en: Indicates the image sensor type on the camera or input device.
uk: Визначає тип датчика зображення на фотоапараті або пристрої вхідних даних.

en: File Source
uk: Файлове джерело

en: Indicates the image source. If a DSC recorded the image, the tag value of this tag always be set to 3, indicating that the image was recorded on a DSC.
uk: Вказує на джерело зображення. Якщо зображення було записано цифровим дзеркальним фотоапаратом, значенням цієї мітки завжди буде 3, значення, яке означає використання цифрового дзеркального фотоапарата.

en: Scene Type
uk: Тип сцени

en: Indicates the type of scene. If a DSC recorded the image, this tag value must always be set to 1, indicating that the image was directly photographed.
uk: Вказує на тип сцени. Якщо зображення записано цифровим дзеркальним фотоапаратом, значення цієї мітки має завжди бути встановлено у 1, що означає, що зображення було знято безпосередньо.

en: Custom Rendered
uk: Нетипове перетворено

en: This tag indicates the use of special processing on image data, such as rendering geared to output. When special processing is performed, the reader is expected to disable or minimize any further processing.
uk: Ця мітка вказує на використання спеціальної обробки даних зображення, зокрема обробки для пристосовування до пристрою виведення. Якщо виконується спеціальна обробка, вважається, що засіб читання має вимкнути або мінімізувати будь-яку подальшу обробку.

en: This tag indicates the exposure mode set when the image was shot. In auto-bracketing mode, the camera shoots a series of frames of the same scene at different exposure settings.
uk: Ця мітка вказує на режим експонування, який було встановлено під час створення зображення. У режимі автозлиття експозицій фотоапарат знімає послідовність кадрів тієї самої сцени із різними параметрами експонування.

en: This tag indicates the white balance mode set when the image was shot.
uk: Ця мітка визначає режим балансу білого кольору, встановлений під час знімання.

en: Digital Zoom Ratio
uk: Коефіцієнт цифрового збільшення

en: This tag indicates the digital zoom ratio when the image was shot. If the numerator of the recorded value is 0, this indicates that digital zoom was not used.
uk: Ця мітка містить дані щодо коефіцієнта цифрового масштабування, яке було використано під час зйомки. Якщо чисельником записаного значення є 0, вважається, що цифрове масштабування не було застосовано.

en: Focal Length in 35mm Film
uk: Фокальна довжина для 35 мм плівки

en: This tag indicates the equivalent focal length assuming a 35mm film camera, in mm. A value of 0 means the focal length is unknown. Note that this tag differs from the FocalLength tag.
uk: Ця мітка визначає еквівалентну фокальну відстань для 35мм-плівкового фотоапарата, у мм. Значення 0 означає, що фокальна відстань є невідомою. Зауважте, що ця мітка відрізняється від мітки FocalLength.

en: Scene Capture Type
uk: Тип захоплення сцени

en: This tag indicates the type of scene that was shot. It can also be used to record the mode in which the image was shot. Note that this differs from the scene type <SceneType> tag.
uk: Ця мітка вказує на тип сцени, яку було знято. Нею також можна скористатися для записування режиму, у якому було виконано зйомку. Зауважте, що це значення відрізняється від типу сцени у мітці <SceneType>.

en: Gain Control
uk: Регулятор посилення

en: This tag indicates the degree of overall image gain adjustment.
uk: Ця мітка визначає степінь загального коригування рівня зображення.

en: This tag indicates the direction of contrast processing applied by the camera when the image was shot.
uk: Ця мітка вказує на напрям обробки контрастності, застосований фотоапаратом під час знімання.

en: This tag indicates the direction of saturation processing applied by the camera when the image was shot.
uk: Ця мітка вказує на напрям обробки насиченості, застосований фотоапаратом під час знімання.

en: This tag indicates the direction of sharpness processing applied by the camera when the image was shot.
uk: Ця мітка вказує на напрям обробки різкості, застосований фотоапаратом під час знімання.

en: Device Setting Description
uk: Опис параметрів пристрою

en: This tag indicates information on the picture-taking conditions of a particular camera model. The tag is used only to indicate the picture-taking conditions in the reader.
uk: Ця мітка вказує на відомості щодо умов знімання зображення певною моделлю фотоапарата. Мітка використовується для зберігання даних щодо умов зйомки для засобу читання.

en: Subject Distance Range
uk: Діапазон відстані до об'єкта

en: This tag indicates the distance to the subject.
uk: Цей теґ містить дані щодо відстані до об'єкта зйомки.

en: This tag indicates an identifier assigned uniquely to each image. It is recorded as an ASCII string equivalent to hexadecimal notation and 128-bit fixed length.
uk: Ця мітка містить унікальний ідентифікатор, який надається кожному окремому зображенню. Вміст записується у форматі рядка символів ASCII, еквівалентного шістнадцятковому позначенню, і має фіксовану довжину у 128 бітів.

en: Camera Owner Name
uk: Ім'я власника фотоапарат

en: This tag indicates the name of the camera owner, photographer or image creator.
uk: Ця мітка вказує на ім'я власник фотоапарата, фотографа або творця зображення.

en: Body Serial Number
uk: Серійний номер корпуса

en: This tag indicates the serial number of the body of the camera
uk: Ця мітка вказує на серійний номер корпуса фотоапарата

en: Lens Specification
uk: Специфікація об'єктива

en: This tag indicates minimum focal length, maximum focal length, minimum F number in the minimum focal length, and minimum F number in the maximum focal length.
uk: Ця мітка вказує на мінімальну фокусну відстань, максимальну фокусну відстань, мінімальне F-число у мінімальній фокусній відстані і мінімальне F-число у максимальній фокусній відстані.

en: Lens Make
uk: Виробник об'єктива

en: This tag indicates the lens manufacturer.
uk: Ця мітка вказує на виробника об'єктива.

en: This tag indicates the lens' model name and model number.
uk: Ця мітка вказує на назву і номер моделі об'єктива.

en: Lens Serial Number
uk: Серійний номер об'єктива

en: This tag indicates the serial number of the interchangeable lens.
uk: Ця мітка вказує на серійний номер змінного об'єктива.

en: Composite Image
uk: Композитне зображення

en: This tag indicates whether this image was composed from multiple images
uk: Ця мітка вказує, чи було створено це зображення з декількох зображень.

en: Source Image Number Of Composite Image
uk: Номер зображення-джерела композитного зображення

en: This tag indicates how many images are included and used in the composition of this image
uk: Ця мітка вказує на кількість зображень, які включено або використано у композиції цього зображення

en: Source Exposure Times of Composite Image
uk: Часи експонування джерел композитного зображення

en: This tag indicates the exposure times of the source images of this image
uk: Ця мітка вказує на часи експонування початкових зображень, з яких складено це зображення

en: Gamma
uk: Гама

en: Indicates the value of coefficient gamma.
uk: Показує значення коефіцієнта гамма.

en: Related to Epson's PRINT Image Matching technology
uk: Пов'язано із технологією PRINT Image Matching компанії Epson

en: Padding
uk: Заповнення

en: This tag reserves space that can be reclaimed later when additional metadata are added. New metadata can be written in place by replacing this tag with a smaller data element and using the reclaimed space to store the new or expanded metadata tags.
uk: Ця мітка резервує місце, яке згодом може бути використано для додавання додаткових метаданих. Нові метадані може бути записано на місце цієї мітки з використанням лише частки отриманого об'єму даних і резервуванням решти місця для зберігання нових або розширених міток метаданих.

en: Softest
uk: Найм'якший

en: Hardest
uk: Найжорсткіший

en: Medium soft
uk: Помірно м'який

en: Medium hard
uk: Помірно жорсткий

en: Film simulation mode
uk: Режим імітації плівки

en: Incandescent
uk: Розжарений

en: Medium high
uk: Помірно високий

en: Medium low
uk: Помірно низький

en: Original
uk: Оригінал

en: Program AE
uk: Програмне автоекспонування

en: Natural photo
uk: Звичайна фотографія

en: Vibration reduction
uk: Усування тремтіння

en: Sunset
uk: Захід

en: Museum
uk: Музей

en: Party
uk: Вечірка

en: Flower
uk: Квітка

en: Text
uk: Текст

en: NP & flash
uk: NP і спалах

en: Aperture priority AE
uk: AE-пріоритет діафрагми

en: Shutter priority AE
uk: AE-пріоритет затвору

en: F-Standard
uk: F-стандартний

en: F-Chrome
uk: F-гама

en: No blur
uk: Без розмивання

en: Blur warning
uk: Попередження щодо розмитості

en: Focus good
uk: Добре фокусування

en: Out of focus
uk: Поза фокусом

en: AE good
uk: Добре автоекспонування

en: Over exposed
uk: Переекспоноване

en: Wide
uk: Широкий

en: F0/Standard
uk: F0/Стандартний

en: F1/Studio portrait
uk: F1/Студійний портрет

en: F1a/Professional portrait
uk: F1a/Професійний портрет

en: F1b/Professional portrait
uk: F1b/Професійний портрет

en: F1c/Professional portrait
uk: F1c/Професійний портрет

en: F3/Studio portrait Ex
uk: F3/Розширений студійний портрет

en: Auto (100-400%)
uk: Авто (100-400%)

en: Standard (100%)
uk: Стандартний (100%)

en: Wide1 (230%)
uk: Широкий1 (230%)

en: Wide2 (400%)
uk: Широкий2 (400%)

en: %2.2f mm
uk: %2.2f мм

en: Maker Note Version
uk: Версія нотаток виробника

en: This number is unique and based on the date of manufacture.
uk: Цей номер є унікальним, заснованим на даті вироблення.

en: Chromaticity Saturation
uk: Хроматична насиченість

en: Flash Firing Strength Compensation
uk: Компенсація потужності запалення спалаху

en: Focusing Mode
uk: Режим фокусування

en: Focus Point
uk: Точка фокусування

en: Slow Synchro Mode
uk: Режим повільної синхронізації

en: Picture Mode
uk: Режим зображення

en: Continuous Taking
uk: Неперервне знімання

en: Continuous Sequence Number
uk: Номер у неперервній послідовності

en: FinePix Color
uk: Колір FinePix

en: Blur Check
uk: Перевірка розмивання

en: Auto Focus Check
uk: Перевірка автофокусування

en: Auto Exposure Check
uk: Перевірка автоекспонування

en: Dynamic Range
uk: Динамічний діапазон

en: Film Simulation Mode
uk: Режим імітації плівки

en: Dynamic Range Wide Mode
uk: Режим широкого динамічного діапазону

en: Development Dynamic Range Wide Mode
uk: Режим проявлення з широким динамічним діапазоном

en: Minimum Focal Length
uk: Мінімальна фокусна відстань

en: Maximum Focal Length
uk: Максимальна фокусна відстань

en: Maximum Aperture at Minimum Focal
uk: Макс. діафрагма при мін. фокусній відстані

en: Maximum Aperture at Maximum Focal
uk: Макс. діафрагма при макс. фокусній відстані

en: Order Number
uk: Порядковий номер

en: Frame Number
uk: Кількість кадрів

en: Invalid format '%s', expected '%s' or '%s'.
uk: Некоректний формат «%s», мало бути «%s» або «%s».

en: AF non D lens
uk: Об'єктив із AF без D

en: AF-D or AF-S lens
uk: Об'єктив AF-D або AF-S

en: AF-D G lens
uk: Об'єктив AF-D G

en: AF-D VR lens
uk: Об'єктив AF-D VR

en: AF-D G VR lens
uk: Об'єктив AF-D G VR

en: Flash unit unknown
uk: Невідомий модуль спалаху

en: Flash is external
uk: Спалах є зовнішнім

en: Flash is on camera
uk: Спалах вбудовано до фотоапарата

en: VGA basic
uk: VGA, базова

en: VGA normal
uk: VGA, звичайна

en: VGA fine
uk: VGA, якісна

en: SXGA basic
uk: SXGA, базова

en: SXGA normal
uk: SXGA, звичайна

en: SXGA fine
uk: SXGA, якісна

en: 2 Mpixel basic
uk: 2-мегапіксельне, базова

en: 2 Mpixel normal
uk: 2-мегапіксельне, звичайна

en: 2 Mpixel fine
uk: 2-мегапіксельне, якісне

en: Color
uk: Колір

en: Bright+
uk: Яскравість+

en: Bright-
uk: Яскравість-

en: Contrast+
uk: Контрастність+

en: Contrast-
uk: Контрастність-

en: Preset
uk: Шаблон

en: Incandescence
uk: Лампа розжарювання

en: Fluorescence
uk: Свічення

en: No fisheye
uk: Без «риб'ячого ока»

en: Fisheye on
uk: Із «риб'ячим оком»

en: Normal, SQ
uk: Звичайне, SQ

en: Normal, HQ
uk: Звичайне, HQ

en: Normal, SHQ
uk: Звичайне, SHQ

en: Normal, RAW
uk: Звичайне, RAW

en: Normal, SQ1
uk: Звичайне, SQ1

en: Normal, SQ2
uk: Звичайне, SQ2

en: Normal, super high
uk: Звичайне, надвисоке

en: Normal, standard
uk: Звичайне, стандартне

en: Fine, SQ
uk: Якісне, SQ

en: Fine, HQ
uk: Якісне, HQ

en: Fine, SHQ
uk: Якісне, SHQ

en: Fine, RAW
uk: Якісне, RAW

en: Fine, SQ1
uk: Якісне, SQ1

en: Fine, SQ2
uk: Якісне, SQ2

en: Fine, super high
uk: Якісне, надвисоке

en: Super fine, SQ
uk: Дуже якісне, SQ

en: Super fine, HQ
uk: Дуже якісне, HQ

en: Super fine, SHQ
uk: Дуже якісне, SHQ

en: Super fine, RAW
uk: Дуже якісне, RAW

en: Super fine, SQ1
uk: Дуже якісне, SQ1

en: Super fine, SQ2
uk: Дуже якісне, SQ2

en: Super fine, super high
uk: Дуже якісне, надвисоке

en: Super fine, high
uk: Дуже якісне, високе

en: No
uk: Ні

en: On (Preset)
uk: Увімкнено (шаблон)

en: Fill
uk: Заповнити

en: Internal + external
uk: Внутрішнє+зовнішнє

en: Interlaced
uk: Черезрядкове

en: Progressive
uk: Прогресивне

en: Best
uk: Найкраща

en: Adjust exposure
uk: Коригування експозиції

en: Spot focus
uk: Фокусування за плямами

en: Normal focus
uk: Звичайне фокусування

en: Record while down
uk: Записувати, доки натиснено

en: Press start, press stop
uk: Натисніть «старт», натисніть «стоп»

en: Sport
uk: Спорт

en: TV
uk: Телебачення

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: Lamp
uk: Лампа

en: 5 frames/sec
uk: 5 кадрів/сек

en: 10 frames/sec
uk: 10 кадрів/сек

en: 15 frames/sec
uk: 15 кадрів/сек

en: 20 frames/sec
uk: 20 кадрів/сек

en: Red Correction %f, blue Correction %f
uk: Виправлення червоного: %f, виправлення синього: %f

en: No manual focus selection
uk: Без вибору фокусування вручну

en: %2.2f meters
uk: %2.2f метрів

en: AF position: center
uk: Позиція АФ: центр

en: AF position: top
uk: Позиція АФ: вгорі

en: AF position: bottom
uk: Позиція АФ: внизу

en: AF position: left
uk: Позиція АФ: ліворуч

en: AF position: right
uk: Позиція АФ: праворуч

en: AF position: upper-left
uk: Позиція АФ: вгорі ліворуч

en: AF position: upper-right
uk: Позиція АФ: вгорі праворуч

en: AF position: lower-left
uk: Позиція АФ: внизу ліворуч

en: AF position: lower-right
uk: Позиція АФ: внизу праворуч

en: AF position: far left
uk: Позиція АФ: далеко ліворуч

en: AF position: far right
uk: Позиція АФ: далеко праворуч

en: Unknown AF position
uk: Невідома позиція АФ

en: Internal error (unknown value %hi)
uk: Внутрішня помилка (невідоме значення %hi)

en: Unknown value %hi
uk: Невідоме значення %hi

en: Unknown %hu
uk: Невідоме %hu

en: 2 sec.
uk: 2 с

en: Fast
uk: Швидкий

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Manual: %liK
uk: Вручну: %liK

en: Manual: unknown
uk: Вручну: невідомо

en: One-touch
uk: Один дотик

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: %i bytes unknown data:
uk: %i байтів невідомих даних:

en: ISO Setting
uk: Значення ISO

en: Color Mode (?)
uk: Модель кольору (?)

en: Image Sharpening
uk: Збільшення різкості зображення

en: Flash Setting
uk: Параметри спалаху

en: White Balance Fine Adjustment
uk: Точне коригування балансу білого

en: White Balance RB
uk: RB балансу білого

en: Program Shift
uk: Програмний зсув

en: ISO Selection
uk: Вибір ISO

en: Preview Image IFD
uk: Зображення попереднього перегляду IFD

en: Offset of the preview image directory (IFD) inside the file.
uk: Відступ каталогу зображень попереднього перегляду (IFD) у файлі.

en: Image Boundary
uk: Межа зображення

en: External Flash Exposure Compensation
uk: Зовнішня компенсація експозиції спалаху

en: Flash Exposure Bracket Value
uk: Значення вилки експозиції спалаху

en: Exposure Bracket Value
uk: Значення вилки експозиції

en: Image Adjustment
uk: Коригування зображення

en: Tone Compensation
uk: Компенсація тону

en: Adapter
uk: Адаптер

en: Lens
uk: Об'єктив

en: Manual Focus Distance
uk: Фокусна відстань вручну

en: Flash Used
uk: Використано спалах

en: AF Focus Position
uk: Позиція фокусування для автофокусування

en: Bracketing
uk: Автовилка

en: Lens F Stops
uk: Позиції фокусування об'єктива

en: Contrast Curve
uk: Крива контрастності

en: Color Mode
uk: Режим кольорів

en: Light Type
uk: Тип освітлення

en: Shot Info
uk: Дані щодо знімка

en: Hue Adjustment
uk: Налаштування відтінку

en: Noise Reduction
uk: Вилучення шумів

en: Lens Data
uk: Дані щодо об'єктива

en: Sensor Pixel Size
uk: Розмір точки на датчику

en: Retouch History
uk: Журнал ретушування

en: Image Data Size
uk: Розмір даних зображення

en: Size of compressed image data in bytes.
uk: Розмір стиснених даних зображення у байтах.

en: Total Number of Pictures Taken
uk: Загальна кількість зроблених знімків

en: Flash Info
uk: Дані щодо спалаху

en: Optimize Image
uk: Оптимізація зображення

en: Vari Program
uk: Програма Vari

en: Capture Editor Data
uk: Дані редактора захоплення

en: Capture Editor Version
uk: Версія редактора захоплення

en: Crop HiSpeed
uk: Обрізання HiSpeed

en: Exposure Tuning
uk: Коригування експозиції

en: VR Info
uk: Дані щодо VR

en: Image Authentication
uk: Автентифікація зображення

en: Face Detect
uk: Виявлення облич

en: Active DLighting
uk: Активне DLighting

en: Picture Control Data
uk: Дані керування зображенням

en: World Time
uk: Всесвітній час

en: ISO Info
uk: Дані щодо ISO

en: Vignette Control
uk: Керування віньєтуванням

en: Distort Info
uk: Дані щодо викривлення

en: Shutter Mode
uk: Режим затвора

en: Mechanical Shutter Count
uk: Механічний відлік затвора

en: Black Level
uk: Рівень чорного

en: Image Size Raw
uk: Розмір зображення без обробки

en: Crop Area
uk: Область обрізання

en: Nikon Settings
uk: Параметри Nikon

en: Color Temperature Auto
uk: Автоматична температура кольорів

en: Serial Number 2
uk: Серійний номер 2

en: Saturation 2
uk: Насиченість 2

en: High ISO Noise Reduction
uk: Потужне усування шуму ISO

en: Toning Effect
uk: Ефект тонування

en: Powerup Time
uk: Час неперервної роботи

en: Retouch Info
uk: Дані щодо ретушування

en: Preview Image
uk: Ескіз зображення

en: CCD Sensitivity
uk: Чутливість ПЗЗ

en: Focus
uk: Фокусування

en: Converter
uk: Перетворювач

en: Thumbnail Image
uk: Зображення-мініатюра

en: Speed/Sequence/Panorama Direction
uk: Напрямок швидкості/послідовності/панорами

en: Black & White Mode
uk: Чорно-білий режим

en: Focal Plane Diagonal
uk: Діагональ у фокальній площині

en: Lens Distortion Parameters
uk: Параметри викривлення об'єктивом

en: Info
uk: Інформація

en: Camera ID
uk: Ід. фотоапарата

en: Precapture Frames
uk: Попереднє захоплення кадрів

en: White Board
uk: Біла дошка

en: One Touch White Balance
uk: Баланс білого у один дотик

en: White Balance Bracket
uk: Вилка балансу білого

en: White Balance Bias
uk: Ухил балансу білого

en: Data Dump
uk: Дамп даних

en: ISO Value
uk: Значення ISO

en: Aperture Value
uk: Розмір діафрагми

en: Brightness Value
uk: Значення яскравості

en: Flash Device
uk: Пристрій спалаху

en: Sensor Temperature
uk: Температура датчика

en: Lens Temperature
uk: Температура об'єктива

en: Light Condition
uk: Умови освітлення

en: Zoom Step Count
uk: Кількість кроків масштабування

en: Focus Step Count
uk: Кількість кроків фокусування

en: Sharpness Setting
uk: Параметр різкості

en: Flash Charge Level
uk: Рівень заряду спалаху

en: Color Matrix
uk: Матриця кольорів

en: White Balance Setting
uk: Параметр балансу білого

en: Red Balance
uk: Баланс червоного

en: Blue Balance
uk: Баланс синього

en: Color Matrix Number
uk: Номер матриці кольору

en: Flash Exposure Comp
uk: Компенсація експозиції спалаху

en: Internal Flash Table
uk: Вбудована таблиця спалаху

en: External Flash G Value
uk: G-значення зовнішнього спалаху

en: External Flash Bounce
uk: Відбиття зовнішнього спалаху

en: External Flash Zoom
uk: Масштаб зовнішнього спалаху

en: External Flash Mode
uk: Режим зовнішнього спалаху

en: Contrast Setting
uk: Параметр контрастності

en: Sharpness Factor
uk: Коефіцієнт різкості

en: Color Control
uk: Керування кольором

en: Olympus Image Width
uk: Ширина зображення Olympus

en: Olympus Image Height
uk: Висота зображення Olympus

en: Scene Detect
uk: Виявлення сцени

en: Compression Ratio
uk: Рівень стискання

en: Preview Image Valid
uk: Коректність зображення попереднього перегляду

en: AF Result
uk: Результат автофокусування

en: CCD Scan Mode
uk: Режим сканування ПЗЗ

en: Infinity Lens Step
uk: Крок об'єктива у нескінченності

en: Near Lens Step
uk: Крок об'єктива на близькій відстані

en: Light Value Center
uk: Центральне значення освітленості

en: Light Value Periphery
uk: Периферійне значення освітленості

en: Sequential Shot
uk: Послідовне знімання

en: Wide Range
uk: Широкий діапазон

en: Color Adjustment Mode
uk: Режим коригування кольорів

en: Quick Shot
uk: Швидкий знімок

en: Voice Memo
uk: Голосова нотатка

en: Record Shutter Release
uk: Запис спуску затвора

en: Flicker Reduce
uk: Зменшення блимання

en: Optical Zoom
uk: Оптичне масштабування

en: Light Source Special
uk: Спеціальне джерело світла

en: Resaved
uk: Повторно збережено

en: Scene Select
uk: Вибір сцени

en: Sequence Shot Interval
uk: Інтервал у послідовності знімків

en: Epson Image Width
uk: Ширина зображення Epson

en: Epson Image Height
uk: Висота зображення Epson

en: Epson Software Version
uk: Версія програмного забезпечення Epson

en: Multi-exposure
uk: Мультиекспонування

en: Good
uk: Добре

en: Better
uk: Краще

en: Flash on
uk: Спалах увімкнено

en: 2560x1920 or 2304x1728
uk: 2560x1920 або 2304x1728

en: 2304x1728 or 2592x1944
uk: 2304x1728 або 2592x1944

en: 2816x2212 or 2816x2112
uk: 2816x2212 або 2816x2112

en: Surf & snow
uk: Поверхня і сніг

en: Sunset or candlelight
uk: Захід сонця чи світло свічки

en: Autumn
uk: Осінь

en: Self portrait
uk: Автопортрет

en: Illustrations
uk: Ілюстрації

en: Digital filter
uk: Цифровий фільтр

en: Food
uk: Їжа

en: Green mode
uk: Режим зеленого

en: Light pet
uk: Світла тварина

en: Dark pet
uk: Темна тварина

en: Medium pet
uk: Проміжна тварина

en: Candlelight
uk: Світло свічок

en: Natural skin tone
uk: Натуральні тони шкіри

en: Synchro sound record
uk: Синхронний запис звуку

en: Frame composite
uk: Композиція кадру

en: Auto, did not fire
uk: Авто, не спрацювала

en: Auto, did not fire, red-eye reduction
uk: Авто, не спрацювала, прибирання «червоних очей»

en: Auto, fired
uk: Авто, спрацювала

en: Auto, fired, red-eye reduction
uk: Авто, спрацювала, усування «червоних очей»

en: On, wireless
uk: Увімкнено, бездротовий

en: On, soft
uk: Увімкнено, програмний

en: On, slow-sync
uk: Увімкнено, повільна синхронізація

en: On, slow-sync, red-eye reduction
uk: Увімкнено, повільна синхронізація, усування «червоних очей»

en: On, trailing-curtain sync
uk: Увімкнено, синхронізація із кінцем фронту

en: Upper-left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top
uk: Верхнє

en: Upper-right
uk: Вгорі праворуч

en: Mid-left
uk: Посередині ліворуч

en: Mid-right
uk: Посередині-праворуч

en: Lower-left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom
uk: Нижнє

en: Lower-right
uk: Внизу праворуч

en: Fixed center
uk: Фіксована за центром

en: Multiple
uk: Декілька

en: Top-center
uk: Посередині згори

en: Bottom-center
uk: Посередині знизу

en: User selected
uk: Вибрана користувачем

en: 3008x2008 or 3040x2024
uk: 3008x2008 або 3040x2024

en: Digital filter?
uk: Цифровий фільтр?

en: Internal error (unknown value %hu)
uk: Внутрішня помилка (невідоме значення %hu)

en: Internal error (unknown value %hu %hu)
uk: Внутрішня помилка (невідоме значення %hu %hu)

en: Internal error (unknown value %hi %hi)
uk: Внутрішня помилка (невідоме значення %hi %hi)

en: Capture Mode
uk: Режим захоплення

en: Quality Level
uk: Рівень якості

en: Colors
uk: Кольори

en: PrintIM Settings
uk: Параметри PrintIM

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: Daylight Savings
uk: Літній час

en: Preview Size
uk: Розмір перегляду

en: Preview Length
uk: Тривалість попереднього перегляду

en: Preview Start
uk: Почати попередній перегляд

en: Model Identification
uk: Ідентифікація моделі

en: Date
uk: Дата

en: Time
uk: Час

en: AF Point Selected
uk: Вибрана точка АФ

en: Auto AF Point
uk: Автоматична точка АФ

en: Focus Position
uk: Позиція фокусування

en: ISO Number
uk: Коефіцієнт ISO

en: Auto Bracketing
uk: Автоматичне злиття експозицій

en: White Balance Mode
uk: Режим балансу білого

en: World Time Location
uk: Розташування за всесвітнім часом

en: Hometown City
uk: Рідне місто

en: Destination City
uk: Місто призначення

en: Hometown DST
uk: Місцевий час (DST)

en: Home Daylight Savings Time
uk: Місцевий час з врахуванням переведення часу

en: Destination DST
uk: Час місця призначення (DST)

en: Destination Daylight Savings Time
uk: Час місця призначення з врахуванням переведення часу

en: Image Processing
uk: Обробка зображень

en: Picture Mode (2)
uk: Режим знімка (2)

en: Image Area Offset
uk: Відступ області зображення

en: Raw Image Size
uk: Розмір цифрового негатива

en: Autofocus Points Used
uk: Використано точки автофокусування

en: Image Tone
uk: Тон зображення

en: Shake Reduction Info
uk: Відомості щодо усування тремтіння

en: Black Point
uk: Чорна точка

en: AE Info
uk: Дані щодо AE

en: Battery Info
uk: Дані щодо акумулятора

en: Hometown City Code
uk: Код міста перебування

en: Destination City Code
uk: Код міста призначення

en: Object Distance
uk: Відстань до об'єкта

en: Distance of photographed object in millimeters.
uk: Відстань до знятого об'єкта у міліметрах.

en: Flash Distance
uk: Відстань спалаху

en: Bestshot Mode
uk: Режим Bestshot

en: CCS ISO Sensitivity
uk: ISO-чутливість ПЗЗ

en: Enhancement
uk: Покращення

en: Finer
uk: Краще
