libexif-0.6.18-pre2 - en to nl translation catalogue (999 entries)

en: Invalid format '%s', expected '%s'.
nl: Ongeldige structuur '%s', verwacht '%s'.

en: Invalid number of components (%i, expected %i).
nl: Ongeldig aantal componenten (%i, verwacht %i).

en: Invalid number of components (%i, expected %i or %i).
nl: Ongeldig aantal componenten (%i, verwacht %i of %i).

en: Normal
nl: Normaal

en: Economy
nl: Zuinig

en: Fine
nl: Fijn

en: Superfine
nl: Zeer fijn

en: Off
nl: Uitgeschakeld

en: Auto
nl: Automatisch

en: On
nl: Ingeschakeld

en: Red-eye reduction
nl: Rode-ogenreductie

en: Slow synchro
nl: Langzame synchronisatie

en: Auto + Red-eye reduction
nl: Automatisch + rode-ogenreductie

en: On + Red-eye reduction
nl: Ingeschakeld + rode-ogenreductie

en: External flash
nl: Externe flitser

en: Single
nl: Enkel

en: Continuous
nl: Continu

en: Movie
nl: Film

en: Continuous, speed priority
nl: Continu, prioriteit voor sluitersnelheid

en: Continuous, low
nl: Continu, laag

en: Continuous, high
nl: Continu, hoog

en: One-shot AF
nl: Directe AF

en: Manual focus
nl: Handmatige scherpsteling

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Middel

en: Small
nl: Klein

en: Medium 1
nl: Middel 1

en: Medium 2
nl: Middel 2

en: Medium 3
nl: Middel 3

en: Postcard
nl: Briefkaart

en: Widescreen
nl: Breedbeeld

en: Full auto
nl: Volledig automatisch

en: Manual
nl: Handmatig

en: Landscape
nl: Landschap

en: Fast shutter
nl: Snelle sluitertijd

en: Slow shutter
nl: Langzame sluitertijd

en: Night
nl: Nacht

en: Grayscale
nl: Grijsschaal

en: Portrait
nl: Portret

en: Sports
nl: Sport

en: Black & white
nl: Zwart-wit

en: Vivid
nl: Levendig

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Flash off
nl: Flitser uitgeschakeld

en: Long shutter
nl: Lange sluitertijd

en: Super macro
nl: Supermacro

en: Foliage
nl: Bebladering

en: Indoor
nl: Binnenshuis

en: Fireworks
nl: Vuurwerk

en: Beach
nl: Strand

en: Underwater
nl: Onderwater

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Kids & pets
nl: Kinderen & huisdieren

en: Night snapshot
nl: Nachtopname

en: Digital macro
nl: Digitale macro

en: My colors
nl: Mijn kleuren

en: Still image
nl: Stilstaand beeld

en: Color accent
nl: Kleuraccent

en: Color swap
nl: Kleuren omwisselen

en: None
nl: Geen

en: Other
nl: Overige

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Auto high
nl: Automatisch hoog

en: Default
nl: Standaard

en: Spot
nl: Punt

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Evaluative
nl: Met beoordeling

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Center-weighted average
nl: Middelpunt-gewogen gemiddelde

en: Not known
nl: Onbekend

en: Very close
nl: Zeer dichtbij

en: Close
nl: Dichtbij

en: Middle range
nl: Middenafstand

en: Far range
nl: Langeafstand

en: Infinity
nl: Oneindig

en: Manual AF point selection
nl: Handmatige keuze AF-punt

en: None (MF)
nl: Geen (MF)

en: Auto-selected
nl: Auto-keuze

en: Right
nl: Rechts

en: Center
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Auto AF point selection
nl: Automatische keuze AF-punt

en: Easy shooting
nl: Direct fotograferen

en: Program
nl: Programma

en: Tv-priority
nl: Prioriteit bij tijdwaarde

en: Av-priority
nl: Prioriteit bij diafragmawaarde

en: Tokina AT-X280AF PRO 28-80mm F2.8 ASPHERICAL
nl: Tokina AT-X280AF PRO 28-80mm F2.8 ASPHERISCH

en: FP sync enabled
nl: FP-synchronisatie ingesteld

en: 2nd-curtain sync used
nl: 2de gordijn synchronisatie gebruikt

en: FP sync used
nl: FP-synchronisatie gebruikt

en: Internal
nl: Intern

en: External
nl: Extern

en: Normal AE
nl: Normale AE

en: Exposure compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: AE lock
nl: AE-blokkering

en: AE lock + Exposure compensation
nl: AE-blokkering + belichtingscompensatie

en: No AE
nl: Geen AE

en: On, shot only
nl: Ingeschakeld, alleen opname

en: Smooth
nl: Geleidelijk

en: Custom
nl: Aangepast

en: My color data
nl: Mijn kleurgegevens

en: Full
nl: Volledig

en: Fixed
nl: Vast

en: Sunny
nl: Zonnig

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Tungsten
nl: Wolfram

en: Fluorescent
nl: TL-licht

en: Flash
nl: Flits

en: Shade
nl: Schaduw

en: Manual temperature (Kelvin)
nl: Handmatige temperatuur (Kelvin)

en: Daylight fluorescent
nl: Daglicht TL

en: Custom 1
nl: Aangepast 1

en: Custom 2
nl: Aangepast 2

en: Night scene
nl: Nachtscène

en: Center + Right
nl: Centraal + Rechts

en: Left + Right
nl: Links + Rechts

en: Left + Center
nl: Links + Midden

en: All
nl: Alles

en: On (shot 1)
nl: Ingeschakeld (foto 1)

en: On (shot 2)
nl: Ingeschakeld (foto 2)

en: On (shot 3)
nl: Ingeschakeld (foto 3)

en: EOS mid-range
nl: EOS middengebied

en: Rotate 90 CW
nl: Draai 90 rechtsom

en: Rotate 180
nl: Draai 180

en: Rotate 270 CW
nl: Draai 270 rechtsom

en: Rotated by software
nl: Gedraaid door programma

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Bottom to top
nl: Onderkant naar bovenkant

en: Top to bottom
nl: Bovenkant naar onderkant

en: 2x2 matrix (clockwise)
nl: 2x2 matrix (rechtsom)

en: Standard
nl: Standaard

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Lowest
nl: Laagst

en: Highest
nl: Hoogst

en: Daylight
nl: Daglicht

en: Black & White
nl: Zwart-wit

en: Manual Temperature (Kelvin)
nl: Handmatige temperatuur (Kelvin)

en: PC Set1
nl: PC set 1

en: PC Set2
nl: PC set 2

en: PC Set3
nl: PC set 3

en: Daylight Fluorescent
nl: Daglicht TL

en: User Def. 1
nl: Gebr. gedef. 1

en: User Def. 2
nl: Gebr. gedef. 2

en: User Def. 3
nl: Gebr. gedef. 3

en: External 1
nl: Extern 1

en: External 2
nl: Extern 2

en: External 3
nl: Extern 3

en: Faithful
nl: Vol vertrouwen

en: Monochrome
nl: Monochroom

en: Settings (First Part)
nl: Instellingen (eerste deel)

en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

en: Settings (Second Part)
nl: Instellingen (tweede deel)

en: Image Type
nl: Soort afbeelding

en: Firmware Version
nl: Firmware-versie

en: Image Number
nl: Afbeeldingsnummer

en: Owner Name
nl: Naam van eigenaar

en: Color Information
nl: Kleurinformatie

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: Custom Functions
nl: Zelfgemaakte functies

en: Macro Mode
nl: Macromodus

en: Self-timer
nl: Zelfontspanner

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Flash Mode
nl: Flitsmodus

en: Drive Mode
nl: Drive-modus

en: Focus Mode
nl: Scherpstellingsmodus

en: Record Mode
nl: Opnamemodus

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Easy Shooting Mode
nl: Direct fotograferen

en: Digital Zoom
nl: Digitale zoom

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Sharpness
nl: Scherpte

en: Metering Mode
nl: Meetwijze

en: Focus Range
nl: Bereik scherpstelling

en: AF Point
nl: AF-punt

en: Exposure Mode
nl: Belichtingsmodus

en: Lens Type
nl: Soort lens

en: Long Focal Length of Lens
nl: Lange brandpuntsafstand van lens

en: Short Focal Length of Lens
nl: Korte brandpuntsafstand van lens

en: Focal Units per mm
nl: Brandpuntseenheden per mm

en: Maximal Aperture
nl: Grootste diafragmagetal

en: Minimal Aperture
nl: Kleinste diafragmagetal

en: Flash Activity
nl: Flitsactiviteit

en: Flash Details
nl: Flitsdetails

en: AE Setting
nl: AE-instellingen

en: Image Stabilization
nl: Beeldstabilisatie

en: Display Aperture
nl: Diafragmagetal tonen

en: Zoom Source Width
nl: Zoomen op bronbreedte

en: Zoom Target Width
nl: Zoomen op doelbreedte

en: Photo Effect
nl: Foto-effect

en: Manual Flash Output
nl: Handmatige flitsinstelling

en: Color Tone
nl: Kleurtoon

en: Focal Type
nl: Soort scherpstelling

en: Focal Plane X Size
nl: Scherpstellingvlak x-afmeting

en: Focal Plane Y Size
nl: Scherpstellingvlak y-afmeting

en: Auto ISO
nl: Auto-ISO

en: Shot ISO
nl: Opname-ISO

en: Measured EV
nl: Gemeten EV

en: Target Aperture
nl: Diafragmastreefgetal

en: Target Exposure Time
nl: Streefwaarde sluitertijd

en: Exposure Compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: White Balance
nl: Witbalans

en: Slow Shutter
nl: Langzame sluitertijd

en: Sequence Number
nl: Volgnummer

en: Flash Guide Number
nl: Flitsrichtgetal

en: Flash Exposure Compensation
nl: Flitsbelichtingcompensatie

en: AE Bracketing
nl: AE-bracketing

en: AE Bracket Value
nl: AE-bracketwaarde

en: Focus Distance Upper
nl: Bovengrens brandpuntsafstand

en: Focus Distance Lower
nl: Ondergrens brandpuntsafstand

en: FNumber
nl: F-getal

en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

en: Bulb Duration
nl: Lamp-flitsduur

en: Camera Type
nl: Soort camera

en: Auto Rotate
nl: Automatisch draaien

en: ND Filter
nl: ND-filter

en: Panorama Frame
nl: Panorama-kader

en: Panorama Direction
nl: Panorama-richting

en: Tone Curve
nl: Kleurtoonkromme

en: Sharpness Frequency
nl: Scherptefrequentie

en: Picture Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Size of data too small to allow for EXIF data.
nl: Grootte van gegevens is te klein om EXIF-gegevens toe te staan.

en: EXIF marker not found.
nl: EXIF-markering niet gevonden.

en: EXIF header not found.
nl: EXIF-kop niet gevonden.

en: Unknown encoding.
nl: Onbekende codering.

en: Ignore unknown tags
nl: Negeer onbekende tags

en: Ignore unknown tags when loading EXIF data.
nl: Negeer onbekende tags bij het laden van EXIF-gegevens.

en: Follow specification
nl: Volg de specificatie

en: Add, correct and remove entries to get EXIF data that follows the specification.
nl: Voeg toe, corrigeer en verwijder items om EXIF-gegevens te verkrijgen volgens de specificatie.

en: Do not change maker note
nl: Laat de fabrikantennotitie ongewijzigd

en: When loading and resaving Exif data, save the maker note unmodified. Be aware that the maker note can get corrupted.
nl: Laat bij het laden en opnieuw opslaan van EXIF-gegevens de fabrikantennotitie ongewijzigd. Wees u er van bewust dat de fabrikantennotitie beschadigd kan raken.

en: Tag '%s' was of format '%s' (which is against specification) and has been changed to format '%s'.
nl: Het label '%s' had de structuur '%s' (hetgeen niet volgens de specificaties is) en is gewijzigd naar de structuur '%s'.

en: Tag '%s' is of format '%s' (which is against specification) but cannot be changed to format '%s'.
nl: Het label '%s' had structuur '%s' (hetgeen niet volgens de specificaties is) maar kan niet worden gewijzigd naar structuur '%s'.

en: Tag 'UserComment' had invalid format '%s'. Format has been set to 'undefined'.
nl: Het label 'UserComment' heeft een ongeldige structuur '%s'. De structuur is op 'undefined' ingesteld.

en: Tag 'UserComment' has been expanded to at least 8 bytes in order to follow the specification.
nl: Het label 'UserComment' is vergroot naar ten minste 8 bytes om te voldoen aan de specificatie.

en: Tag 'UserComment' is not empty but does not start with a format identifier. This has been fixed.
nl: Het label 'UserComment' is niet leeg, maar begint niet met een structuuridentificatie. Dit is verbeterd.

en: Tag 'UserComment' did not start with a format identifier. This has been fixed.
nl: Het label 'UserComment' begon niet met een structuuridentificatie. Dit is verbeterd.

en: %i bytes undefined data
nl: %i bytes onbekende gegevens

en: %i bytes unsupported data type
nl: %i bytes met niet-ondersteund gegevenstype

en: The tag '%s' contains data of an invalid format ('%s', expected '%s').
nl: Het label '%s' bevat gegevens met een ongeldige structuur ('%s', verwacht '%s').

en: The tag '%s' contains an invalid number of components (%i, expected %i).
nl: Het label '%s' bevat een ongeldig aantal componenten (%i, verwacht %i).

en: chunky format
nl: chunky-structuur

en: planar format
nl: planar-structuur

en: Not defined
nl: Niet gedefiniëerd

en: One-chip color area sensor
nl: Eén-chip kleurgebiedsensor

en: Two-chip color area sensor
nl: Twee-chips kleurgebiedsensor

en: Three-chip color area sensor
nl: Drie-chips kleurgebiedsensor

en: Color sequential area sensor
nl: Gebiedssensor voor kleurvolgorde

en: Trilinear sensor
nl: Tri-lineaire sensor

en: Color sequential linear sensor
nl: Lineaire sensor voor kleurvolgorde

en: top - left
nl: linksboven

en: top - right
nl: rechtsboven

en: bottom - right
nl: rechtsonder

en: bottom - left
nl: linksonder

en: left - top
nl: linksboven

en: right - top
nl: rechtsboven

en: right - bottom
nl: rechtsonder

en: left - bottom
nl: linksonder

en: centered
nl: gecentreerd

en: co-sited
nl: naast elkaar

en: Reversed mono
nl: Inverse mono

en: Normal mono
nl: Normaal mono

en: Palette
nl: Palet

en: Normal process
nl: Normaal proces

en: Custom process
nl: Aangepast proces

en: Auto exposure
nl: Automatische belichting

en: Manual exposure
nl: Handmatige belichting

en: Auto bracket
nl: Auto-bracket

en: Auto white balance
nl: Automatische witbalans

en: Manual white balance
nl: Handmatige witbalans

en: Low gain up
nl: Lage versterking

en: High gain up
nl: Hoge versterking

en: Low gain down
nl: Lage verzwakking

en: High gain down
nl: Hoge verzwakking

en: Low saturation
nl: Lage verzadiging

en: High saturation
nl: Hoge verzadiging

en: Soft
nl: Zacht

en: Unknown
nl: Onbekend

en: avg
nl: gem

en: Center-Weighted Average
nl: Centraalgewogen gemiddelde

en: Center-Weight
nl: Centraalgewogen

en: Multi Spot
nl: Meerpunts

en: Pattern
nl: Patroon

en: Uncompressed
nl: Niet gecomprimeerd

en: LZW compression
nl: LZW-compressie

en: JPEG compression
nl: JPEG-compressie

en: Deflate/ZIP compression
nl: Deflate/ZIP-compressie

en: PackBits compression
nl: PackBits-compressie

en: Tungsten incandescent light
nl: Licht van een wolframlamp

en: Fine weather
nl: Mooi weer

en: Cloudy weather
nl: Bewolkt weer

en: Day white fluorescent
nl: Daglichtwit TL

en: Cool white fluorescent
nl: Koelwit TL-licht

en: White fluorescent
nl: Wit TL-licht

en: Standard light A
nl: Standaard licht A

en: Standard light B
nl: Standaard licht B

en: Standard light C
nl: Standaard licht C

en: ISO studio tungsten
nl: ISO studio-wolfram

en: Normal program
nl: Normaal programma

en: Aperture priority
nl: Diafragmagetal heeft prioriteit

en: Aperture
nl: Diafragmagetal

en: Shutter priority
nl: Sluitertijd heeft prioriteit

en: Shutter
nl: Sluitertijd

en: Creative program (biased toward depth of field)
nl: Creatief programma (neigend naar scherptediepte)

en: Creative
nl: Creatief

en: Creative program (biased toward fast shutter speed)
nl: Creatief programma (neigend naar een snelle sluitertijd)

en: Action
nl: Actie

en: Portrait mode (for closeup photos with the background out of focus)
nl: Portretmodus (voor closeupfoto's met een onscherpe achtergrond)

en: Landscape mode (for landscape photos with the background in focus)
nl: Landschapmodus (voor landschapfoto's met een scherpe achtergrond)

en: Flash did not fire
nl: Flitser deed het niet

en: no flash
nl: geen flits

en: Flash fired
nl: Geflitst

en: flash
nl: geflitst

en: Yes
nl: Ja

en: Strobe return light not detected
nl: Teruggekaatst flitslicht niet gedetecteerd

en: W/o strobe
nl: Zonder flits

en: Strobe return light detected
nl: Teruggekaatst flitslicht gedetecteerd

en: W. strobe
nl: Met flits

en: Flash fired, compulsory flash mode
nl: Geflitst, altijd-flitsen-modus.

en: Flash fired, compulsory flash mode, return light not detected
nl: Geflitst, altijd-flitsen-modus, teruggekaatst licht niet gedetecteerd

en: Flash fired, compulsory flash mode, return light detected
nl: Geflitst, altijd-flitsen-modus, teruggekaatst licht gedetecteerd

en: Flash did not fire, compulsory flash mode
nl: Niet geflitst, altijd-flitsen-modus

en: Flash did not fire, auto mode
nl: Niet geflitst, automatische modus

en: Flash fired, auto mode
nl: Geflitst, automatische modus

en: Flash fired, auto mode, return light not detected
nl: Geflitst, automatische modus, teruggekaatst licht niet gedetecteerd

en: Flash fired, auto mode, return light detected
nl: Geflitst, automatische modus, teruggekaatst licht gedetecteerd

en: No flash function
nl: Geen flitsfunctie

en: Flash fired, red-eye reduction mode
nl: Geflits, rode-ogenreductie

en: Flash fired, red-eye reduction mode, return light not detected
nl: Geflitst, rode-ogenreductie, teruggekaatst licht niet gedetecteerd

en: Flash fired, red-eye reduction mode, return light detected
nl: Geflitst, rode-ogenreductie, teruggekaatst licht gedetecteerd

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode
nl: Geflitst, altijd-flitsen-modus, rode-ogenreductie

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode, return light not detected
nl: Geflitst, altijd-flitsen-modus, rode-ogenreductie, teruggekaatst licht niet gedetecteerd

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode, return light detected
nl: Geflitst, altijd-flitsen-modus, rode-ogenreductie, teruggekaatst licht gedetecteerd

en: Flash did not fire, auto mode, red-eye reduction mode
nl: Niet geflitst, automatische modus, rode-ogenreductie

en: Flash fired, auto mode, red-eye reduction mode
nl: Geflitst, automatische modus, rode-ogenreductie

en: Flash fired, auto mode, return light not detected, red-eye reduction mode
nl: Niet geflitst, automatische modus, teruggekaatst licht niet gedetecteerd, rode-ogenreductie

en: Flash fired, auto mode, return light detected, red-eye reduction mode
nl: Geflitst, automatische modus, teruggekaatst licht gedetecteerd, rode-ogenreductie

en: Close view
nl: Dichtbij bekijken

en: Distant view
nl: Op afstand bekijken

en: Distant
nl: Op afstand

en: Uncalibrated
nl: Niet gecalibreerd

en: Invalid size of entry (%i, expected %li x %i).
nl: Invoer heeft ongeldige grootte (%i, verwacht was %li x %i).

en: Unsupported UNICODE string
nl: Niet-ondersteunde UNICODE tekst

en: Unsupported JIS string
nl: Niet-ondersteunde JIS tekst

en: Tag UserComment does not comply with standard but contains data.
nl: Label Gebruikersopmerking voldoet niet aan de standaard maar bevat wel gegevens.

en: Byte at position %i: 0x%02x
nl: Byte op positie %i: 0x%02x

en: Unknown Exif Version
nl: Onbekende Exif-versie

en: Exif Version %d.%d
nl: Exif-versie %d.%d

en: FlashPix Version 1.0
nl: FlashPix versie 1.0

en: FlashPix Version 1.01
nl: FlashPix versie 1.01

en: Unknown FlashPix Version
nl: Onbekende FlashPix versie

en: [None]
nl: [Geen]

en: (Photographer)
nl: (Fotograaf)

en: (Editor)
nl: (Bewerker)

en:  (35 equivalent: %d mm)
nl:  (35-equivalent: %d mm)

en: Internal error (unknown value %i)
nl: Interne fout (onbekende waarde %i)

en: reserved
nl: gereserveerd

en: Directly photographed
nl: Direct gefotografeerd

en: Within distance %i of (x,y) = (%i,%i)
nl: Binnen afstand %i van (x,y) = (%i,%i)

en: Within rectangle (width %i, height %i) around (x,y) = (%i,%i)
nl: Binnen rechthoek (breedte %i, hoogte %i) rondom (x,y) = (%i,%i)

en: Unexpected number of components (%li, expected 2, 3, or 4).
nl: Onverwacht aantal componenten (%li, verwacht was 2, 3 of 4)

en: Sea level
nl: Zeeniveau

en: Sea level reference
nl: Referentie zeeniveau

en: Unknown value %i
nl: Onbekende waarde %i

en: Short
nl: Kort

en: Rational
nl: Rationeel

en: SRational
nl: SRationeel

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: Long
nl: Lang

en: SShort
nl: SKort

en: SLong
nl: SLang

en: Float
nl: Drijvendekommagetal

en: Double
nl: Drijvendekommagetal met dubbele precisie

en: The file '%s' could not be opened.
nl: Het bestand '%s' kan niet geopend worden.

en: The data supplied does not seem to contain EXIF data.
nl: De ingevoerde gegevens bevatten geen EXIF-gegevens.

en: Debugging information
nl: Debugging informatie

en: Debugging information is available.
nl: Debug-informatie is beschikbaar.

en: Not enough memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: The system cannot provide enough memory.
nl: Het systeem kan niet in genoeg geheugen voorzien.

en: Corrupt data
nl: Beschadigde gegevens

en: The data provided does not follow the specification.
nl: De verstrekte gegevens zijn niet volgens de specificatie.

en: GPS tag version
nl: GPS-labelversie

en: Indicates the version of <GPSInfoIFD>. The version is given as 2.0.0.0. This tag is mandatory when <GPSInfo> tag is present. (Note: The <GPSVersionID> tag is given in bytes, unlike the <ExifVersion> tag. When the version is 2.0.0.0, the tag value is 02000000.H).
nl: Geeft de versie van <GPSInfoIFD> weer. De versie wordt gegevens als 2.0.0.0. Dit label is verplicht als het <GPSInfo>-label aanwezig is. (Merk op: het <GPSVersionID>-label wordt uitgedrukt in bytes, in tegenstelling tot het <ExifVersion>-label. Als de versie 2.0.0.0 is, dan heeft het label de waarde 02000000.H).

en: Interoperability Index
nl: Interoperabiliteitsindex

en: Indicates the identification of the Interoperability rule. Use "R98" for stating ExifR98 Rules. Four bytes used including the termination code (NULL). see the separate volume of Recommended Exif Interoperability Rules (ExifR98) for other tags used for ExifR98.
nl: Geeft de identificatie van de interoperabiltiteitsregel weer. Gebruik "R98" als afkorting van ExifR98-regels. Gebruikt vier bytes, inclusief het afbreekteken (NUL). Zie het aparte deel van Aanbevolen Exif-interoperabiliteitsregels (ExifR98) voor andere labels in het gebruik van ExifR98.

en: North or South Latitude
nl: Noorder- of zuiderbreedte

en: Indicates whether the latitude is north or south latitude. The ASCII value 'N' indicates north latitude, and 'S' is south latitude.
nl: Geeft aan of de breedtegraad de noorder- of zuiderbreedte betreft. De ASCII-waarde 'N' verwijst naar noorderbreedte en 'S' naar zuiderbreedte.

en: Interoperability Version
nl: Interoperabiliteitsversie

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Indicates the latitude. The latitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. When degrees, minutes and seconds are expressed, the format is dd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format is dd/1,mmmm/100,0/1.
nl: Geeft de breedtegraad aan. De breedtegraad wordt uitgedrukt als drie reële waarden in respectievelijk graden, minuten en seconden. Als graden, minuten en seconden worden weergegeven, dan is de opmaak dd/1,mm/1,ss/1. Als graden en minuten worden gebruikt en, bijvoorbeeld, delen van minuten worden weergegeven tot twee decimale posities, dan is de opmaak dd/1,mmmm/100,0/1

en: East or West Longitude
nl: Oosterlijke of westerlijke lengtegraad

en: Indicates whether the longitude is east or west longitude. ASCII 'E' indicates east longitude, and 'W' is west longitude.
nl: Geeft aan of de lengtegraad de oosterlijke of de westerlijke betreft. ASCII 'E' betekent oosterlengte en 'W' is westerlengte.

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Indicates the longitude. The longitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. When degrees, minutes and seconds are expressed, the format is ddd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format is ddd/1,mmmm/100,0/1.
nl: Geeft de lengtegraad aan. De lengtegraad wordt uitgedrukt als drie reële waarden in respectievelijk graden, minuten en seconden. Als graden, minuten en seconden worden weergegeven, dan is de opmaak dd/1,mm/1,ss/1. Als graden en minuten worden gebruikt en, bijvoorbeeld, delen van minuten worden weergegeven tot twee decimale posities, dan is de opmaak dd/1,mmmm/100,0/1

en: Altitude reference
nl: Hoogtereferentie

en: Indicates the altitude used as the reference altitude. If the reference is sea level and the altitude is above sea level, 0 is given. If the altitude is below sea level, a value of 1 is given and the altitude is indicated as an absolute value in the GSPAltitude tag. The reference unit is meters. Note that this tag is BYTE type, unlike other reference tags.
nl: Geeft de hoogte aan die gebruikt wordt als referentiehoogte. Als de referentie het zeeniveau is de hoogte is boven zeeniveau, dan wordt 0 gegeven. Als de hoogte onder zeeniveau is, wordt een waarde van 1 gegeven en de hoogte is weergegeven als een absolute waarde in het GPSAltitude-label. De referentieeenheid is meters. Merk op dat dit label van het BYTE-soort is, dit in tegenstelling tot andere referentielabels.

en: Altitude
nl: Hoogte

en: Indicates the altitude based on the reference in GPSAltitudeRef. Altitude is expressed as one RATIONAL value. The reference unit is meters.
nl: Geeft de hoogte aan ten opzichte van de referentie in GPSAltitudeRef. Hoogte is uitgedrukt als één rationele waarde. De referentieeenheid is in meters.

en: GPS time (atomic clock)
nl: GPS-tijd (atoomklok)

en: Indicates the time as UTC (Coordinated Universal Time). TimeStamp is expressed as three RATIONAL values giving the hour, minute, and second.
nl: Geeft de tijd als UTC (Coordinated Universal Time). Tijdcode is uitgedrukt als drie reële waarden voor uur, minuut en seconde.

en: GPS satellites used for measurement
nl: GPS-satallieten gebruikt voor meting

en: Indicates the GPS satellites used for measurements. This tag can be used to describe the number of satellites, their ID number, angle of elevation, azimuth, SNR and other information in ASCII notation. The format is not specified. If the GPS receiver is incapable of taking measurements, value of the tag shall be set to NULL.
nl: Geeft de GPS-satallieten gebruikt bij metingen. Dit label kan benut worden om het aantal satallieten, hun ID-nummer, elivatie, azimut, SNR en andere informatie in ASCII-notatie te beschrijven. De wijze waarop is niet vastgelegd. Als de GPS-ontvanger niet in staat is metingen vast te leggen, dan moet de waarde van het label op NUL gezet worden.

en: GPS receiver status
nl: Status GPS-ontvanger

en: Indicates the status of the GPS receiver when the image is recorded. 'A' means measurement is in progress, and 'V' means the measurement is Interoperability.
nl: Geeft de status van de GPS-ontvanger als de opname is vastgelegd. 'A' betekent dat de meting gaande is en 'V' zegt dat de meting interoperabel is.

en: GPS measurement mode
nl: GPS-meetmodus

en: Indicates the GPS measurement mode. '2' means two-dimensional measurement and '3' means three-dimensional measurement is in progress.
nl: Geeft de GPS-meetmodus. '2' staat voor tweedimensionale meting en '3' voor driedimensionaal.

en: Measurement precision
nl: Meetprecisie

en: Indicates the GPS DOP (data degree of precision). An HDOP value is written during two-dimensional measurement, and PDOP during three-dimensional measurement.
nl: Geeft de GPS-DOP (Degree Of Precision, mate van nauwkeurigheid). Een HDOP-waarde wordt weggeschreven tijdens tweedimensionale metingen en PDOP tijdens driedimensionale metingen.

en: Speed unit
nl: Snelheidseenheid

en: Indicates the unit used to express the GPS receiver speed of movement. 'K', 'M' and 'N' represent kilometers per hour, miles per hour, and knots.
nl: Geeft de eenheid waarin de snelheid of beweging van de GPS-ontvanger wordt uitgedrukt. 'K', 'M' en 'N' staan respectievelijk voor kilometers per uur, mijlen per uur en knopen.

en: Speed of GPS receiver
nl: Snelheid GPS-ontvanger

en: Indicates the speed of GPS receiver movement.
nl: Geeft indicatie van de snelheid waarmee de GPS-ontvanger beweegt.

en: Reference for direction of movement
nl: Referentie voor bewegingsrichting

en: Indicates the reference for giving the direction of GPS receiver movement. 'T' denotes true direction and 'M' is magnetic direction.
nl: De referentie waarmee de beweegrichting van de GPS-ontvanger tijdens de opname wordt aangegeven. 'T' betekent het ware noorden en 'M' is het magnetische noorden.

en: Direction of movement
nl: Bewegingsrichting

en: Indicates the direction of GPS receiver movement. The range of values is from 0.00 to 359.99.
nl: Geeft de beweegrichting van de GPS-ontvanger. Het bereik ligt tussen de 0.00 en 359.99.

en: GPS Img Direction Reference
nl: GPS-referentie voor afbeeldingsrichting

en: Indicates the reference for giving the direction of the image when it is captured. 'T' denotes true direction and 'M' is magnetic direction.
nl: De referentie waarmee de richting van de afbeelding tijdens de opname wordt aangegeven. 'T' betekent het ware noorden en 'M' is het magnetische noorden.

en: GPS Img Direction
nl: GPS afbeeldingsrichting

en: Indicates the direction of the image when it was captured. The range of values is from 0.00 to 359.99.
nl: Geeft de richting van de afbeelding tijdens de opname. Het bereik ligt tussen de 0.00 en 359.99.

en: Geodetic survey data used
nl: Geodetische onderzoeksgegevens gebruikt

en: Indicates the geodetic survey data used by the GPS receiver. If the survey data is restricted to Japan, the value of this tag is 'TOKYO' or 'WGS-84'. If a GPS Info tag is recorded, it is strongly recommended that this tag be recorded.
nl: Geeft de geodetische onderzoeksgegevens zoals door de GPS-ontvanger wordt gebruikt. Als de onderzoeksgegevens zich beperken tot Japan, dan is de waarde van dit label 'TOKYO' of 'WGS-84'. Als een GPS-informatielabel wordt geregistreerd is het sterk aanbevolen dit label op te slaan.

en: Reference for latitude of destination
nl: Referentie voor lengtegraad van bestemming

en: Indicates whether the latitude of the destination point is north or south latitude. The ASCII value 'N' indicates north latitude, and 'S' is south latitude.
nl: Geeft aan of de breedtegraad de noorder- of zuiderbreedte betreft. De ASCII-waarde 'N' verwijst naar noorderbreedte en 'S' naar zuiderbreedte.

en: Latitude of destination
nl: Lengtegraad van bestemming

en: Indicates the latitude of the destination point. The latitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. If latitude is expressed as degrees, minutes and seconds, a typical format would be dd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format would be dd/1,mmmm/100,0/1.
nl: Geeft de breedtegraad van de bestemming aan. De breedtegraad wordt uitgedrukt als drie reële waarden in respectievelijk graden, minuten en seconden. Als graden, minuten en seconden worden weergegeven, dan is de opmaak dd/1,mm/1,ss/1. Als graden en minuten worden gebruikt en, bijvoorbeeld, delen van minuten worden weergegeven tot in twee decimale posities, dan is de opmaak dd/1,mmmm/100,0/1

en: Reference for longitude of destination
nl: Referentie voor breedtegraad van bestemming

en: Indicates whether the longitude of the destination point is east or west longitude. ASCII 'E' indicates east longitude, and 'W' is west longitude.
nl: Geeft aan of de lengtegraad de oosterlijke of de westerlijke betreft. ASCII 'E' betekent oosterlengte en 'W' is westerlengte.

en: Longitude of destination
nl: Breedtegraad van bestemming

en: Indicates the longitude of the destination point. The longitude is expressed as three RATIONAL values giving the degrees, minutes, and seconds, respectively. If longitude is expressed as degrees, minutes and seconds, a typical format would be ddd/1,mm/1,ss/1. When degrees and minutes are used and, for example, fractions of minutes are given up to two decimal places, the format would be ddd/1,mmmm/100,0/1.
nl: Geeft de lengtegraad van de bestemming aan. De lengtegraad wordt uitgedrukt als drie reële waarden in respectievelijk graden, minuten en seconden. Als graden, minuten en seconden worden weergegeven, dan is de opmaak dd/1,mm/1,ss/1. Als graden en minuten worden gebruikt en, bijvoorbeeld, delen van minuten worden weergegeven in twee decimale posities, dan is de opmaak dd/1,mmmm/100,0/1

en: Reference for bearing of destination
nl: Referentie voor richting van bestemming

en: Indicates the reference used for giving the bearing to the destination point. 'T' denotes true direction and 'M' is magnetic direction.
nl: De referentie waarmee de richting van de afbeelding tijdens de opname wordt aangegeven. 'T' betekent het ware noorden en 'M' is het magnetische noorden.

en: Bearing of destination
nl: Richting van bestemming

en: Indicates the bearing to the destination point. The range of values is from 0.00 to 359.99.
nl: Geeft de richting naar de bestemming. Het bereik ligt tussen de 0.00 en 359.99.

en: Reference for distance to destination
nl: Referentie voor afstand tot bestemming

en: Indicates the unit used to express the distance to the destination point. 'K', 'M' and 'N' represent kilometers, miles and knots.
nl: Geeft de eenheid waarin de afstand tot de bestemming wordt uitgedrukt. 'K', 'M' en 'N' staan voor respectievelijk kilometers, mijlen en zeemijlen.

en: Distance to destination
nl: Afstand tot bestemming

en: Indicates the distance to the destination point.
nl: Geeft de afstand tot de bestemming.

en: Name of GPS processing method
nl: Naam van GPS-verwerkingsmethode

en: A character string recording the name of the method used for location finding. The first byte indicates the character code used, and this is followed by the name of the method. Since the Type is not ASCII, NULL termination is not necessary.
nl: Een tekenreeks waarin de naam van de methode staat waarmee de locatie wordt bepaald. De eerste byte geeft de gebruikte tekencode, en dit wordt gevolgd door de naam van de methode. Omdat het geen ASCII betreft, is afsluiten met een NUL niet noodzakelijk.

en: Name of GPS area
nl: Naam van GPS-gebied

en: A character string recording the name of the GPS area. The first byte indicates the character code used, and this is followed by the name of the GPS area. Since the Type is not ASCII, NULL termination is not necessary.
nl: Een tekenreeks waarin de naam van het GPS-gebied is opgeslagen. De eerste byte geeft de gebruikte tekencode, en dit wordt gevolgd door de naam van het GPS-gebied. Omdat het geen ASCII betreft, is afsluiten met een NUL niet noodzakelijk.

en: GPS date
nl: GPS-datum

en: A character string recording date and time information relative to UTC (Coordinated Universal Time). The format is "YYYY:MM:DD". The length of the string is 11 bytes including NULL.
nl: Een tekenreeks waarin de datum- en tijdinformatie relatief tot UTC (Coordinated Universal Time) is opgeslagen in de vorm "YYYY:MM:DD". De lengte van de tekenreeks is 11 byte, inclusief NUL.

en: GPS differential correction
nl: GPS-differentiaalcorrectie (DGPS)

en: Indicates whether differential correction is applied to the GPS receiver.
nl: Geeft aan of differentiaalcorrectie op de GPS-ontvanger is toegepast.

en: New Subfile Type
nl: Nieuw soort nevenbestand

en: A general indication of the kind of data contained in this subfile.
nl: Een algemene indicatie van het soort gegevens in dit nevenbestand

en: Image Width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: The number of columns of image data, equal to the number of pixels per row. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
nl: Het aantal kolommen afbeeldingsgegevens, gelijk aan het aantal pixels per rij. In JPEG-gecomprimeerde gegevens wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label.

en: Image Length
nl: Afbeeldingslengte

en: The number of rows of image data. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
nl: Het aantal rijen afbeeldingsgegevens. In JPEG-gecomprimeerde gegevens wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label.

en: Bits per Sample
nl: Bits per monster

en: The number of bits per image component. In this standard each component of the image is 8 bits, so the value for this tag is 8. See also <SamplesPerPixel>. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
nl: Het aantal bits per afbeeldingscomponent. In deze standaard bestaat iedere afbeeldingscomponent uit 8 bits, dus de waarde van deze label is 8. Zie ook <SamplesPerPixel>. In JPEG-gecomprimeerde gegevens wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label.

en: Compression
nl: Compressie

en: The compression scheme used for the image data. When a primary image is JPEG compressed, this designation is not necessary and is omitted. When thumbnails use JPEG compression, this tag value is set to 6.
nl: De comprimeerregels voor de afbeeldingsgegevens. Als een hoofdafbeelding JPEG-gecomprimeerd is, dan is deze aanduiding niet nodig en wordt het weggelaten. Als miniaturen JPEG-compressie gebruiken, dan wordt deze labelwaarde ingesteld op 6.

en: Photometric Interpretation
nl: Fotometrieke interpretatie

en: The pixel composition. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
nl: De pixelcompositie. In JPEG-gecomprimeerde gegevens wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label.

en: Fill Order
nl: Invulvolgorde

en: Document Name
nl: Naam van document

en: Image Description
nl: Beschrijving van afbeelding

en: A character string giving the title of the image. It may be a comment such as "1988 company picnic" or the like. Two-bytes character codes cannot be used. When a 2-bytes code is necessary, the Exif Private tag <UserComment> is to be used.
nl: Een tekenreeks met de afbeeldingstitel. Dit kan bestaan uit een opmerkingen zoals "2008 bedrijfsuitje" of iets dergelijks. Twee-byte tekencodes kunnen niet gebruikt worden. Als deze codering nodig is, gebruik dan het Exif-gebonden label <UserComment>.

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: The manufacturer of the recording equipment. This is the manufacturer of the DSC, scanner, video digitizer or other equipment that generated the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
nl: De fabrikant van de opnameapparatuur. Dit is de fabrikant van de DSC, de scanner, de video-digitaalomzetter of andere apparatuur die de afbeelding genereert. Als het veld leeg blijft, dan wordt dit als onbekend beschouwd.

en: The model name or model number of the equipment. This is the model name or number of the DSC, scanner, video digitizer or other equipment that generated the image. When the field is left blank, it is treated as unknown.
nl: De modelnaam of het modelnummer van de apparatuur. Dit is de modelnaam of nummer van de DSC, de scanner, de video-digitaalomzetter of andere apparatuur die de afbeelding genereert. Als het veld leeg blijft, dan wordt dit als onbekend beschouwd.

en: Strip Offsets
nl: Strookverschuiving

en: For each strip, the byte offset of that strip. It is recommended that this be selected so the number of strip bytes does not exceed 64 Kbytes. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted. See also <RowsPerStrip> and <StripByteCounts>.
nl: Voor iedere strook, de byteverschuiving daarvan. Het wordt aanbevolen om dit zo te selecteren dat het aantal strookbytes de 64 Kbytes niet overschrijdt. Met JPEG-gecomprimeerde gegevens is deze aanduiding niet nodig en wordt weggelaten. Zie ook <RowsPerStrip> en <StripByteCounts>.

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: The image orientation viewed in terms of rows and columns.
nl: De bekeken afbeeldingsoriëntatie, uitgedrukt in rijen en kolommen.

en: Samples per Pixel
nl: Monsters per pixel

en: The number of components per pixel. Since this standard applies to RGB and YCbCr images, the value set for this tag is 3. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
nl: Het aantal componenten per pixel. Omdat deze standaard geldt voor RGB- en YCbCr-afbeeldingen, wordt de waarde van dit label ingesteld op 3. In JPEG-gecomprimeerde gegevens wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label.

en: Rows per Strip
nl: Rijen per strook

en: The number of rows per strip. This is the number of rows in the image of one strip when an image is divided into strips. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted. See also <StripOffsets> and <StripByteCounts>.
nl: Het aantal rijen per strook. Dit is het aantal rijen in de afbeelding van een strook als de afbeelding in stroken verdeeld is. Met JPEG-gecomprimeerde gegevens is deze aanduiding niet nodig en wordt weggelaten. Zie ook <StripOffsets> en <StripByteCounts>.

en: Strip Byte Count
nl: Aantal strookbytes

en: The total number of bytes in each strip. With JPEG compressed data this designation is not needed and is omitted.
nl: Het aantal bytes in iedere strook. Met JPEG-gecomprimeerde gegevens is deze aanduiding niet nodig en wordt weggelaten.

en: x-Resolution
nl: x-resolutie

en: The number of pixels per <ResolutionUnit> in the <ImageWidth> direction. When the image resolution is unknown, 72 [dpi] is designated.
nl: Het aantal pixels per <ResolutionUnit> in de <ImageWidth>-richting. Als de afbeeldingsresolutie niet bekend is, wordt 72 [dpi] toegewezen.

en: y-Resolution
nl: y-resolutie

en: The number of pixels per <ResolutionUnit> in the <ImageLength> direction. The same value as <XResolution> is designated.
nl: Het aantal pixels per <ResolutionUnit> in de <ImageLength>-richting. Dezelfde waarde als <XResolution> wordt toegewezen.

en: Planar Configuration
nl: Planaire configuratie

en: Indicates whether pixel components are recorded in a chunky or planar format. In JPEG compressed files a JPEG marker is used instead of this tag. If this field does not exist, the TIFF default of 1 (chunky) is assumed.
nl: Geeft aan of pixelcomponenten opgeslagen worden in chunky-structuur (1 pixel = 1 byte) of planar-structuur (1 pixel = 1 bit). In JPEG-gecomprimeerde bestanden wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label. Als dit veld niet bestaat, dan wordt de TIFF-standaard van 1 (chunky) aangehouden.

en: Resolution Unit
nl: Resolutieeenheid

en: The unit for measuring <XResolution> and <YResolution>. The same unit is used for both <XResolution> and <YResolution>. If the image resolution is unknown, 2 (inches) is designated.
nl: De eenheid van <XResolution> en <YResolution>. Voor <XResolution> en <YResolution> wordt dezelfde eenheid gebruikt. Als de afbeeldingsresolutie onbekend is, wordt 2 (inches) toegewezen.

en: Transfer Function
nl: Uitwisselingsfunctie

en: A transfer function for the image, described in tabular style. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in the color space information tag (<ColorSpace>).
nl: Een uitwisselingsfunctie voor de afbeelding, uitgedrukt in tabelvorm. Normaal is dit label niet nodig, omdat de kleurruimte opgegeven wordt in het informatielabel (<ColorSpace>).

en: Software
nl: Programmatuur

en: This tag records the name and version of the software or firmware of the camera or image input device used to generate the image. The detailed format is not specified, but it is recommended that the example shown below be followed. When the field is left blank, it is treated as unknown.
nl: Dit label bevat de naam en versie van de programmatuur of firmware van de camera of het apparaat waarmee de afbeelding gegenereerd is. De gedetailleerde structuur is niet gespecificeerd, maar het wordt aanbevolen het onderstaande voorbeeld te volgen. Als het veld leeg is, wordt het als onbekend behandeld.

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: The date and time of image creation. In this standard (EXIF-2.1) it is the date and time the file was changed.
nl: De datum en het tijdstip waarop de afbeelding gemaakt is. In deze standaard (EXIF-2.1) betreft het de datum en het tijdstip waarop het bestand veranderd is.

en: Artist
nl: Artiest

en: This tag records the name of the camera owner, photographer or image creator. The detailed format is not specified, but it is recommended that the information be written as in the example below for ease of Interoperability. When the field is left blank, it is treated as unknown.
nl: Dit label bevat de naam van cameraeigenaar, de fotograaf of de afbeeldingsmaker. De gedetailleerde structuur is niet gespecificeerd, maar het wordt aanbevolen om de informatie te schrijven zoals in het onderstaande voorbeeld in verband met de uitwisselbaarheid. Als het veld leeg is, wordt het als onbekend behandeld.

en: White Point
nl: Witpunt

en: The chromaticity of the white point of the image. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in the color space information tag (<ColorSpace>).
nl: De chromaticiteit van het afbeeldingswitpunt. Normaal is dit label niet nodig, omdat de kleurruimte opgegeven wordt in het informatielabel (<ColorSpace>).

en: Primary Chromaticities
nl: Primaire chromaticiteit

en: The chromaticity of the three primary colors of the image. Normally this tag is not necessary, since color space is specified in the color space information tag (<ColorSpace>).
nl: De chromaticiteit van de drie primaire afbeeldingskleuren. Normaal is dit label niet nodig, omdat de kleurruimte opgegeven wordt in het informatielabel (<ColorSpace>).

en: Defined by Adobe Corporation to enable TIFF Trees within a TIFF file.
nl: Gedefinieerd door Adobe Corporation om TIFF-bomen binnen een TIFF-bestand mogelijk te maken.

en: Transfer Range
nl: Uitwisselingsbereik

en: JPEG Interchange Format
nl: JPEG uitwisselingsstructuur

en: The offset to the start byte (SOI) of JPEG compressed thumbnail data. This is not used for primary image JPEG data.
nl: De verschuiving ten opzichte van de beginbyte (SOI) van JPEG-gecomprimeerde miniatuurgegevens. Dit wordt niet gebruikt voor primaire JPEG-afbeeldingsgegevens.

en: JPEG Interchange Format Length
nl: Lengte JPEG uitwisselingsstructuur

en: The number of bytes of JPEG compressed thumbnail data. This is not used for primary image JPEG data. JPEG thumbnails are not divided but are recorded as a continuous JPEG bitstream from SOI to EOI. Appn and COM markers should not be recorded. Compressed thumbnails must be recorded in no more than 64 Kbytes, including all other data to be recorded in APP1.
nl: Het aantal bytes aan JPEG-gecomprimeerde miniatuurgegevens. Dit wordt niet gebruikt voor primaire JPEG-afbeeldingsgegevens. JPEG-miniaturen worden niet opgedeeld, maar als een continue JPEG-bitstroom van SOI tot EOI vastgelegd. Appn- en COM-aanduidingen mogen niet vastgelegd worden. Gecomprimeerde miniaturen moeten passen in maximaal 64 KBytes, inclusief alle andere gegevens die in APP1 opgenomen moeten worden.

en: YCbCr Coefficients
nl: YCbCr-coefficiënten

en: The matrix coefficients for transformation from RGB to YCbCr image data. No default is given in TIFF; but here the value given in "Color Space Guidelines", is used as the default. The color space is declared in a color space information tag, with the default being the value that gives the optimal image characteristics Interoperability this condition.
nl: De matrixcoefficiënten voor de transformatie van RGB- naar YCbCr-afbeeldingsinformatie. Voor TIFF is geen standaard gegeven, maar hier wordt als standaard de waarde gebruikt uit "Richtlijnen voor kleurruimte". De kleurruimte is aangekondigd in een kleurruimteinformatielabel, waarbij als standaardwaarde de optimale afbeeldingskarakterstieken voor uitwisseling wordt genomen.

en: YCbCr Sub-Sampling
nl: YCbCr-submonster

en: The sampling ratio of chrominance components in relation to the luminance component. In JPEG compressed data a JPEG marker is used instead of this tag.
nl: De monsterverhouding van chromatische componenten in relatie tot de belichtingscomponent. In JPEG-gecomprimeerde gegevens wordt een JPEG-aanduiding gebruikt in plaats van dit label.

en: YCbCr Positioning
nl: YCbCr-positionering

en: The position of chrominance components in relation to the luminance component. This field is designated only for JPEG compressed data or uncompressed YCbCr data. The TIFF default is 1 (centered); but when Y:Cb:Cr = 4:2:2 it is recommended in this standard that 2 (co-sited) be used to record data, in order to improve the image quality when viewed on TV systems. When this field does not exist, the reader shall assume the TIFF default. In the case of Y:Cb:Cr = 4:2:0, the TIFF default (centered) is recommended. If the reader does not have the capability of supporting both kinds of <YCbCrPositioning>, it shall follow the TIFF default regardless of the value in this field. It is preferable that readers be able to support both centered and co-sited positioning.
nl: De positie van chromatische componenten in relatie tot de belichtingscomponent. Dit veld wordt alleen toegekend aan JPEG-gecomprimeerde gegevens of ongecomprimeerde YCrCb-gegevens. De TIFF-standaard bedraagt 1 (gecentreerd), maar indien Y:Cb:Cr = 4:2:2 wordt in deze standaard aanbevolen om 2 (tweezijdig) bij de vastlegging van gegevens te gebruiken om de beeldkwaliteit te verbeteren bij vertoning op TV-systemen. Als dit veld niet bestaat, dan gaat de lezer uit van de TIFF-standaard. In het geval van Y:Cb:Cr = 4:2:0 wordt de TIFF-standaard (gecentreerd) aanbevolen. Als het de lezer ontbreekt aan ondersteuning van beide soorten <YCbCrPositioning>, dan moet het de TIFF-standaard volgen, onafhankelijk van de waarde in dit veld. Het heeft de voorkeur dat lezers zowel gecentreerd als tweezijdig positioneren ondersteunen.

en: Reference Black/White
nl: Referentie zwart-wit

en: The reference black point value and reference white point value. No defaults are given in TIFF, but the values below are given as defaults here. The color space is declared in a color space information tag, with the default being the value that gives the optimal image characteristics Interoperability these conditions.
nl: De referentie zwartpunt- en witpuntwaarde. In TIFF worden geen standaarden gegeven, maar de onderstaande waarden gelden hier als standaard. De kleurruimte wordt aangekondigd in het kleurruimteinformatielabel, waarbij als standaard de waarde van de optimale afbeeldingskarakterstieken voor uitwisseling wordt genomen.

en: XML Packet
nl: XML-pakket

en: XMP Metadata
nl: XMP-metagegevens

en: CFA Pattern
nl: CFA-patroon

en: Indicates the color filter array (CFA) geometric pattern of the image sensor when a one-chip color area sensor is used. It does not apply to all sensing methods.
nl: Geeft het geometrische patroon aan van de kleurfilterreeks (CFA = Color Filter Array) van de beeldsensor indien een enkele-chip kleurgebiedsensor wordt gebruikt. Het is niet toepasbaar voor alle opnamemethoden.

en: Battery Level
nl: Batterijniveau

en: Copyright information. In this standard the tag is used to indicate both the photographer and editor copyrights. It is the copyright notice of the person or organization claiming rights to the image. The Interoperability copyright statement including date and rights should be written in this field; e.g., "Copyright, John Smith, 19xx. All rights reserved.". In this standard the field records both the photographer and editor copyrights, with each recorded in a separate part of the statement. When there is a clear distinction between the photographer and editor copyrights, these are to be written in the order of photographer followed by editor copyright, separated by NULL (in this case, since the statement also ends with a NULL, there are two NULL codes) (see example 1). When only the photographer is given, it is terminated by one NULL code (see example 2). When only the editor copyright is given, the photographer copyright part consists of one space followed by a terminating NULL code, then the editor copyright is given (see example 3). When the field is left blank, it is treated as unknown.
nl: Copyright-informatie. In deze standaard wordt het label gebruikt voor de copyrights van zowel de fotograaf als de bewerker. Het betreft de copyright-kennisgeving van de persoon of organisatie die het recht op de afbeelding claimt. De copyrightverklaring van interoperabiliteit inclusief datum en rechten moeten in dit veld worden opgenomen, bijvoorbeeld: "Copyright, Klaas Bourtange, 2008. Alle rechten voorbehouden.". In deze standaard worden zowel de fotograaf- als de bewerkerrechten vastgelegd, ieder in een apart deel van de verklaring. Als er een duidelijk onderscheid is tussen de rechten van de fotograaf en de bewerker, dan moeten deze in de volgorde fotograaf, bewerker worden geschreven, gescheiden door NUL (in dit geval zijn er twee NUL-codes, omdat de verklaring ook eindigt met een NUL-code), (zie voorbeeld 1). Als alleen de fotograaf genoemd wordt, dan wordt dit afgesloten met één NUL-code (zie voorbeeld 2). Bij slechts de bewerkerverklaring bestaat het deel van de fotograaf uit een spatie gevolgd door de afsluitende NUL-code waarna het bewerker-copyright volgt (zie voorbeeld 3). Als het veld leeg is, wordt het als onbekend beschouwd.

en: Exposure time, given in seconds (sec).
nl: Belichtingstijd in seconden (s).

en: The F number.
nl: Het F-getal.

en: Image Resources Block
nl: Blok met afbeeldingsbronnen

en: A pointer to the Exif IFD. Interoperability, Exif IFD has the same structure as that of the IFD specified in TIFF. ordinarily, however, it does not contain image data as in the case of TIFF.
nl: Een verwijzer naar de Exif IFD. Interoperabiliteit, Exif IFD heeft dezelfde structuur als die van de IFD opgegeven in TIFF. Normaal gesproken bevat het echter geen afbeeldingsgegevens, zoals in het geval van TIFF.

en: Exposure Program
nl: Belichtingsprogramma

en: The class of the program used by the camera to set exposure when the picture is taken.
nl: De programmaklasse die gebruikt wordt door de camera om de belichting in te stellen bij het nemen van de foto.

en: Spectral Sensitivity
nl: Spectrale gevoeligheid

en: Indicates the spectral sensitivity of each channel of the camera used. The tag value is an ASCII string compatible with the standard developed by the ASTM Technical Committee.
nl: Geeft de spectrale gevoeligheid van ieder kanaal van de gebruikte camera aan. De labelwaarde is een ASCII-tekenreeks compatibel met de standaard zoals die ontwikkeld is door de ASTM Technical Committee.

en: A pointer to the GPS Info IFD. The Interoperability structure of the GPS Info IFD, like that of Exif IFD, has no image data.
nl: Een verwijzer naar de GPS-informatie IFD. De interoperabiliteitsstructuur van de GPS-informatie IFD, net zoals bij de Exif IFD, bevat geen afbeeldingsgegevens.

en: ISO Speed Ratings
nl: ISO-snelheidsgetal

en: Indicates the ISO Speed and ISO Latitude of the camera or input device as specified in ISO 12232.
nl: Geeft de ISO-snelheid en ISO-lengtegraad van de camera of het apparaat aan zoals deze gespecificeerd is in ISO 12232.

en: Indicates the Opto-Electronic Conversion Function (OECF) specified in ISO 14524. <OECF> is the relationship between the camera optical input and the image values.
nl: Geeft de opto-electronische conversiefunctie (OECF) aan gespecificeerd in ISO 14525. <OECF> betreft de relatie tussen de optische invoer van de camera en de afbeeldingswaarden.

en: Time Zone Offset
nl: Tijdzoneverschuiving

en: Encodes time zone of camera clock relative to GMT.
nl: Codeert de tijdzone van de cameraklok in relatie tot GMT.

en: Exif Version
nl: Exif-versie

en: The version of this standard supported. Nonexistence of this field is taken to mean nonconformance to the standard.
nl: De versie van deze ondersteunde standaard. Ontbreken van dit veld wordt geïnterpreteerd als het niet voldoen aan de standaard.

en: Date and Time (original)
nl: Datum en tijdstip (oorspronkelijk)

en: The date and time when the original image data was generated. For a digital still camera the date and time the picture was taken are recorded.
nl: De datum en het tijdstip waarop de oorspronkelijke afbeeldingsgegevens zijn gegenereerd. Voor een digitaal fototoestel wordt de datum en het tijdstip genomen waarop de foto genomen is.

en: Date and Time (digitized)
nl: Datum en tijdstip (van digitalisatie)

en: The date and time when the image was stored as digital data.
nl: De datum en het tijdstip waarop de opname als digitale gegevens is opgeslagen.

en: Components Configuration
nl: Configuratie van componenten

en: Information specific to compressed data. The channels of each component are arranged in order from the 1st component to the 4th. For uncompressed data the data arrangement is given in the <PhotometricInterpretation> tag. However, since <PhotometricInterpretation> can only express the order of Y, Cb and Cr, this tag is provided for cases when compressed data uses components other than Y, Cb, and Cr and to enable support of other sequences.
nl: Informatie specifiek voor gecomprimeerde gegevens. De kanalen van iedere component zijn geordend in de volgorde van de eerste tot de vierde component.Voor niet-gecomprimeerde informatie is de gegevensordening beschreven in het <PhotometricInterpretation>-label. Echter, omdat <PhotometricInterpretation> alleen uitgedrukt kan worden in de volgorde van Y, Cb en Cr, wordt dit label gebruikt voor die gevallen waarin gecomprimeerde gegevens componenten gebruikt afwijkend van Y, Cb en Cr, en om andere ordeningen te ondersteunen.

en: Compressed Bits per Pixel
nl: Gecomprimeerde bits per pixel

en: Information specific to compressed data. The compression mode used for a compressed image is indicated in unit bits per pixel.
nl: Informatie specifiek voor gecomprimeerde gegevens. De compressiemodus die voor de gecomprimeerde afbeelding wordt gebruikt, heeft de eenheid bits per pixel.

en: Shutter speed
nl: Sluitersnelheid

en: Shutter speed. The unit is the APEX (Additive System of Photographic Exposure) setting.
nl: Sluitersnelheid. De eenheid is de APEX-instelling (Additive System of Photographic Exposure).

en: The lens aperture. The unit is the APEX value.
nl: Het diafragmagetal. De eenheid is de APEX-waarde.

en: Brightness
nl: Helderheid

en: The value of brightness. The unit is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of -99.99 to 99.99.
nl: De helderheidswaarde. De eenheid is de APEX-waarde. Normaal gesproken valt dit binnen het bereik van -99.99 tot 99.99.

en: Exposure Bias
nl: Belichtingscompensatie

en: The exposure bias. The units is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of -99.99 to 99.99.
nl: De belichtingscompensatie. De eenheid is de APEX-waarde. Normaal gesproken ligt dit in het bereik van -99.99 tot 99.99.

en: Maximum Aperture Value
nl: Maximale diafragmawaarde

en: The smallest F number of the lens. The unit is the APEX value. Ordinarily it is given in the range of 00.00 to 99.99, but it is not limited to this range.
nl: Het kleinste F-getal van de lens. De eenheid is de APEX-waarde. Normaal gesproken valt dit in het bereik van 00.00 tot 99.99, maar het is niet tot dit bereik beperkt.

en: Subject Distance
nl: Afstand tot onderwerp

en: The distance to the subject, given in meters.
nl: De afstand tot het onderwerp, uitgedrukt in meters.

en: The metering mode.
nl: De meetwijze

en: Light Source
nl: Lichtbron

en: The kind of light source.
nl: Het soort lichtbron.

en: This tag is recorded when an image is taken using a strobe light (flash).
nl: Dit label is vastgelegd als de afbeelding is genomen met een flitslicht (flitser).

en: The actual focal length of the lens, in mm. Conversion is not made to the focal length of a 35 mm film camera.
nl: De werkelijke brandpuntsafstand van de lens in mm. Conversie naar de brandpuntsafstand van een 35 mm filmcamera wordt niet gemaakt.

en: Subject Area
nl: Locatie van het onderwerp

en: This tag indicates the location and area of the main subject in the overall scene.
nl: Dit label geeft de locatie en de gebied van het hoofdonderwerp in de algehele scene.

en: TIFF/EP Standard ID
nl: TIFF/ER Standaard-ID

en: Maker Note
nl: Fabrikantennotitie

en: A tag for manufacturers of Exif writers to record any desired information. The contents are up to the manufacturer.
nl: Een label voor de fabrikanten van Exif-schrijvers om iedere gewenste informatie in op te nemen. De inhoud is de verantwoordelijkheid van de fabrikant.

en: User Comment
nl: Gebruikerscommentaar

en: A tag for Exif users to write keywords or comments on the image besides those in <ImageDescription>, and without the character code limitations of the <ImageDescription> tag. The character code used in the <UserComment> tag is identified based on an ID code in a fixed 8-byte area at the start of the tag data area. The unused portion of the area is padded with NULL ("00.h"). ID codes are assigned by means of registration. The designation method and references for each character code are defined in the specification. The value of CountN is determined based on the 8 bytes in the character code area and the number of bytes in the user comment part. Since the TYPE is not ASCII, NULL termination is not necessary. The ID code for the <UserComment> area may be a Defined code such as JIS or ASCII, or may be Undefined. The Undefined name is UndefinedText, and the ID code is filled with 8 bytes of all "NULL" ("00.H"). An Exif reader that reads the <UserComment> tag must have a function for determining the ID code. This function is not required in Exif readers that do not use the <UserComment> tag. When a <UserComment> area is set aside, it is recommended that the ID code be ASCII and that the following user comment part be filled with blank characters [20.H].
nl: Een label voor Exif-gebruikers om sleutelwoorden of commentaar over de afbeelding vast te leggen, naast die in <ImageDescription> en zonder de beperkingen van de tekencode van het <ImageDescription>-label. De tekencode die in de <UserComment> wordt gebruikt, wordt vastgesteld gebaseerd op een ID-code in een vast 8-byte gebied aan het begin van het labelgegevensruimte. Het ongebruikte deel van deze ruimte wordt gevuld met NUL ("00.H"). ID-codes worden toegekend via registratie. De toewijzingsmethode en refenties voor iedere tekencode zijn gegeven in de specificatie. De waarde van CountN is bepaald gebaseerd op de 8 bytes in de tekencoderuimte en het aantal bytes in het deel van het gebruikerscommentaar. Omdat het TYPE geen ASCII is, is beëindiging met een NUL niet noodzakelijk. De ID-code voor het <UserComment>-begied kan een 'Gedefinieerde code' zijn zoals JIS of ASCII, of mag ongedefinieerd zijn. De ongedefinieerde naam is UndefinedText en de ID-code is gevuld met 8 bytes van "NUL" ("00.H"). Een Exif-lezer die het <UserComment>-label leest moet een functie hebben om de ID-code te bepalen. Deze functie is niet vereist in Exif-lezers die het <UserComment>-label niet gebruiken. Als een <UserComment>-ruimte terzijde worden geschoven wordt aanbevolen dat de ID-code ASCII is en dat het volgende gebruikerscommentaardeel wordt gevuld met lege tekens [20.H].

en: A tag used to record fractions of seconds for the <DateTime> tag.
nl: Een label voor het vastleggen van fracties van seconden voor het <DateTime>-label.

en: A tag used to record fractions of seconds for the <DateTimeOriginal> tag.
nl: Een label voor het vastleggen van fracties van seconden voor het <DateTimeOriginal>-label.

en: A tag used to record fractions of seconds for the <DateTimeDigitized> tag.
nl: Een label voor het vastleggen van fracties van seconden voor het <DateTimeDigitized>-label.

en: XP Title
nl: XP-titel

en: A character string giving the title of the image, encoded in UTF-16LE.
nl: Een tekenreeks met de titel van de afbeelding, in UTF-16LE gecodeerd.

en: XP Comment
nl: XP-commentaar

en: A character string containing a comment about the image, encoded in UTF-16LE.
nl: Een tekenreeks met een opmerking over de afbeelding, in UTF-16LE gecodeerd.

en: XP Author
nl: XP-auteur

en: A character string containing the name of the image creator, encoded in UTF-16LE.
nl: Een tekenreeks met de naam van de maker van de afbeelding, in UTF-16LE gecodeerd.

en: XP Keywords
nl: XP-sleutelwoorden

en: A character string containing key words describing the image, encoded in UTF-16LE.
nl: Een tekenreeks met sleutelwoorden die de afbeelding beschrijven, in UTF-16LE gecodeerd.

en: XP Subject
nl: XP-onderwerp

en: A character string giving the image subject, encoded in UTF-16LE.
nl: Een tekenreeks met het onderwerp van de afbeelding, in UTF-16LE gecodeerd.

en: The FlashPix format version supported by a FPXR file.
nl: De versie van het FlashPix-patroon ondersteund door een FPXR-bestand.

en: Color Space
nl: Kleurruimte

en: The color space information tag is always recorded as the color space specifier. Normally sRGB (=1) is used to define the color space based on the PC monitor conditions and environment. If a color space other than sRGB is used, Uncalibrated (=FFFF.H) is set. Image data recorded as Uncalibrated can be treated as sRGB when it is converted to FlashPix.
nl: De kleurruimte-informatielabel is altijd vastgelegd als de kleurruimtespecificatie. Normaal wordt sRGB (=1) gebruikt om de kleurruimte te definiëren gebaseerd op de condities van het PC-beeldscherm en de omgeving. Als een andere kleurruimte dan sRGB wordt gebruikt, wordt ongecalibreerd (=FFFF.H) ingesteld. Afbeeldingsgegevens vastgelegd als ongecalibreerd kunnen worden behandeld als sRGB als deze is geconverteerd naar FlashPix.

en: Information specific to compressed data. When a compressed file is recorded, the valid width of the meaningful image must be recorded in this tag, whether or not there is padding data or a restart marker. This tag should not exist in an uncompressed file.
nl: Informatie specifiek voor gecomprimeerde gegevens. Als een gecomprimeerd bestand is vastgelegd, moet de geldige breedte van de betekenisvolle afbeelding opgenomen worden in dit label, onafhankelijk of er opvulgegevens zijn of een herstart-aanduiding. Dit label moet niet bestaan in een ongecomprimeerd bestand.

en: Information specific to compressed data. When a compressed file is recorded, the valid height of the meaningful image must be recorded in this tag, whether or not there is padding data or a restart marker. This tag should not exist in an uncompressed file. Since data padding is unnecessary in the vertical direction, the number of lines recorded in this valid image height tag will in fact be the same as that recorded in the SOF.
nl: Informatie specifiek voor gecomprimeerde gegevens. Als een gecomprimeerd bestand is vastgelegd, moet de geldige hoogte van de betekenisvolle afbeelding opgenomen worden in dit label, onafhankelijk of er opvulgegevens zijn of een herstart-aanduiding. Dit label moet niet bestaan in een ongecomprimeerd bestand. Omdat opvulgegevens niet nodig zijn in de vertikale richting, is het aantal regels in dit label van geldige afbeeldingshoogte gelijk aan die vastgelegd in de SOF.

en: This tag is used to record the name of an audio file related to the image data. The only relational information recorded here is the Exif audio file name and extension (an ASCII string consisting of 8 characters + '.' + 3 characters). The path is not recorded. Stipulations on audio and file naming conventions are defined in the specification. When using this tag, audio files must be recorded in conformance to the Exif audio format. Writers are also allowed to store the data such as Audio within APP2 as FlashPix extension stream data. Audio files must be recorded in conformance to the Exif audio format. The mapping of Exif image files and audio files is done in any of three ways, [1], [2] and [3]. If multiple files are mapped to one file as in [2] or [3], the above format is used to record just one audio file name. If there are multiple audio files, the first recorded file is given. In the case of [3], for example, for the Exif image file "DSC00001.JPG" only  "SND00001.WAV" is given as the related Exif audio file. When there are three Exif audio files "SND00001.WAV", "SND00002.WAV" and "SND00003.WAV", the Exif image file name for each of them, "DSC00001.JPG", is indicated. By combining multiple relational information, a variety of playback possibilities can be supported. The method of using relational information is left to the implementation on the playback side. Since this information is an ASCII character string, it is terminated by NULL. When this tag is used to map audio files, the relation of the audio file to image data must also be indicated on the audio file end.
nl: Dit label is gebruikt om de naam van een geluidsbestand vast te leggen die gerelateerd is aan de afbeeldingsgegevens. De enige relationele informatie die hier wordt vastgelegd is de naam en extentie van het Exif-geluidsbestand (een ASCII-tekenreeks bestaande uit 8 tekens + '.' + 3 tekens). Het pad is niet opgeslagen. Voorwaarden voor geluid worden gegeven in paragraaf 3.6.3. Conventies van bestandsnamen staan in paragraaf 3.7.1. Als dit label wordt gebruikt, dan moeten geluidsbestanden opgenomen worden in overeenstemming met het Exif-geluidspatroon. Het afbeelden van Exif-afbeeldingsbestanden en geluidsbestanden is uitgevoerd op ieder van de drie wijzen zoals aangeduid in tabel 8. Als meerdere bestanden afgebeeld worden op een bestand zoals in [2] of [3] van deze tabel, dan wordt het bovenstaande patroon gebruikt om slechts één Exif-geluidsbestand op te nemen. Als er drie Exif-geluidsbestanden zijn "SND00001.WAV", "SND00002.WAV" en "SND00003.WAV" dan wordt de Exif-afbeeldingsnaam voor eenieder "DSC00001.JPG", zoals aangegeven. Door het combineren van meerdere, relationele informatie kan een variëteit aan afspeelmogelijkheiden worden ondersteund. De methode om relationele informatie te gebruiken wordt overgelaten aan de implementatie aan de afspeelzijde. Omdat deze informatie uit ASCII-tekenreeksen bestaat, wordt deze beëndigd door NUL. Als dit label gebruikt wordt om geluidsbestanden af te beelden, dan moet de relatie tussen het geluidsbestand en de afbeeldingsgegevens ook aangegeven worden op het einde van het geluidsbestand.

en: Interoperability IFD is composed of tags which stores the information to ensure the Interoperability and pointed by the following tag located in Exif IFD. The Interoperability structure of Interoperability IFD is the same as TIFF defined IFD structure but does not contain the image data characteristically compared with normal TIFF IFD.
nl: Interoperabiliteit IFD is samengesteld door labels die informatie bevatten om deze interoperabiliteit te waarborgen en verwijst naar de volgende label opgeslagen in Exif IFD. De structuur van interoperabiliteit van Interoperabiliteit IFD is gelijk aan TIFF-gedefinieerde IFD-structuur, maar bevat geen afbeeldingsgegevens karakteristiek vergeleken met normale TIFF IFD.

en: Flash Energy
nl: Flitsenergie

en: Indicates the strobe energy at the time the image is captured, as measured in Beam Candle Power Seconds (BCPS).
nl: Geeft de flitsenergie aan op het moment dat de afbeelding is geschoten, gemeten in Bean Candle Power Seconds (BCPS)

en: Spatial Frequency Response
nl: Ruimtelijke frequentierespons

en: This tag records the camera or input device spatial frequency table and SFR values in the direction of image width, image height, and diagonal direction, as specified in ISO 12233.
nl: Dit label legt de ruimtelijke frequentietabel van de camera of invoerapparaat vast en de SFR-waarden in de richting van de afbeeldingsbreedte, afbeeldingshoogte en de diagonale richting, zoals beschreven in ISO 12233.

en: Focal Plane x-Resolution
nl: Brandpuntsvlak x-resolutie

en: Indicates the number of pixels in the image width (X) direction per <FocalPlaneResolutionUnit> on the camera focal plane.
nl: Geeft het aantal pixels in de richting van de afbeeldingsbreedte (X) per <FocalPlaneResolutionUnit> op het camera brandpuntsvlak

en: Focal Plane y-Resolution
nl: Brandpuntsvlak y-resolutie

en: Indicates the number of pixels in the image height (V) direction per <FocalPlaneResolutionUnit> on the camera focal plane.
nl: Geeft het aantal pixels in de richting van de afbeeldingshoogte (V) per <FocalPlaneResolutionUnit> op het camera brandpuntsvlak

en: Focal Plane Resolution Unit
nl: Resolutieeenheid brandpuntsvlak

en: Indicates the unit for measuring <FocalPlaneXResolution> and <FocalPlaneYResolution>. This value is the same as the <ResolutionUnit>.
nl: Geeft een meeteenheid van <FocalPlaneXResolution> en <FocalPlaneYResolution>. Deze waarde is gelijk aan de <ResolutionUnit>.

en: Subject Location
nl: Locatie van het onderwerp

en: Indicates the location of the main subject in the scene. The value of this tag represents the pixel at the center of the main subject relative to the left edge, prior to rotation processing as per the <Rotation> tag. The first value indicates the X column number and the second indicates the Y row number.
nl: Geeft de locatie van het hoofdonderwerp in de scene. De waarde van dit label representeert de pixel in het midden van het hoofdonderwerp relatief tot de linker rand, voordat een rotatie volgens het <Rotation>-label wordt uitgevoerd. De eerste waarde staat voor het X-kolomnummer en de tweede voor het Y-kolomnummer.

en: Exposure Index
nl: Belichtingsgetal

en: Indicates the exposure index selected on the camera or input device at the time the image is captured.
nl: Geeft het belichtingsgetal aan zoals dat geselecteerd is op de camera of apparaat op het moment dat de afbeelding genomen is.

en: Sensing Method
nl: Waarnemingsmethode

en: Indicates the image sensor type on the camera or input device.
nl: Geeft het soort afbeeldingssensor weer op de camera of het invoerapparaat

en: File Source
nl: Bestandsbron

en: Indicates the image source. If a DSC recorded the image, the tag value of this tag always be set to 3, indicating that the image was recorded on a DSC.
nl: Geeft de afbeeldingsbron aan. Als de afbeelding met een DSC genomen is, heeft dit label altijd de waarde 3.

en: Scene Type
nl: Soort scène

en: Indicates the type of scene. If a DSC recorded the image, this tag value must always be set to 1, indicating that the image was directly photographed.
nl: Geeft het soort scene aan. Als de afbeelding met een DSC genomen is, moet de waarde van dit label altijd 1 bedragen, wat betekent dat de afbeelding direct gefotografeerd is.

en: Custom Rendered
nl: Handmatig gerenderd

en: This tag indicates the use of special processing on image data, such as rendering geared to output. When special processing is performed, the reader is expected to disable or minimize any further processing.
nl: Dit label toont het gebruik van speciale bewerkingen op afbeeldingsgegevens, zoals verzadiging van de weergave. Bij het uitvoeren van speciale bewerkingen wordt ervan uitgegaan dat de lezer geen of minimale nabewerking uitvoert.

en: This tag indicates the exposure mode set when the image was shot. In auto-bracketing mode, the camera shoots a series of frames of the same scene at different exposure settings.
nl: Dit label toont de belichtingsmodus op het moment van opname. In auto-bracketing modus neemt de camera een aantal opnamen van dezelfde scene met verschillende belichtingsinstellingen.

en: This tag indicates the white balance mode set when the image was shot.
nl: Dit label toont de witbalansmodus op het moment van opname

en: Digital Zoom Ratio
nl: Digitale zoomverhouding

en: This tag indicates the digital zoom ratio when the image was shot. If the numerator of the recorded value is 0, this indicates that digital zoom was not used.
nl: Dit label toont de digitale zoom op het moment van opname. Als de noemer van de vastgelegde waarde 0 is, dan is deze functie niet gebruikt.

en: Focal Length In 35mm Film
nl: Brandpuntsafstand bij 35mm-film

en: This tag indicates the equivalent focal length assuming a 35mm film camera, in mm. A value of 0 means the focal length is unknown. Note that this tag differs from the FocalLength tag.
nl: Dit label toont de brandpuntsafstand vergelijkbaar met een 35mm-filmcamera, uitgedrukt in mm. De waarde 0 betekent dat deze onbekend is. Let op het verschil met het label Brandpuntsafstand.

en: Scene Capture Type
nl: Opnametype van scène

en: This tag indicates the type of scene that was shot. It can also be used to record the mode in which the image was shot. Note that this differs from the scene type <SceneType> tag.
nl: Dit label toont het soort scene van de opname. Het kan ook gebruikt worden voor de modus waarin de opname is gemaakt. Let op het verschil met het label scenetype <SceneType>.

en: Gain Control
nl: Versterkingsregeling

en: This tag indicates the degree of overall image gain adjustment.
nl: Dit label toont de algemene versterkingsinstelling voor afbeeldingen.

en: This tag indicates the direction of contrast processing applied by the camera when the image was shot.
nl: Dit label toont de richting van contrastbewerking door de camera tijdens de opname.

en: This tag indicates the direction of saturation processing applied by the camera when the image was shot.
nl: Dit label toont de richting van verzadigingsbewerking door de camera tijdens de opname.

en: This tag indicates the direction of sharpness processing applied by the camera when the image was shot.
nl: Dit label toont de richting van scherptebewerking door de camera tijdens de opname.

en: Device Setting Description
nl: Beschrijving van apparaatinstellingen

en: This tag indicates information on the picture-taking conditions of a particular camera model. The tag is used only to indicate the picture-taking conditions in the reader.
nl: Dit label toont informatie over de opnamecondities van een bepaald cameramodel. Het label wordt alleen gebruikt voor de weergave van de opnamecondities in de lezer.

en: Subject Distance Range
nl: Bereik onderwerpsafstand

en: This tag indicates the distance to the subject.
nl: Dit label toont de afstand tot het onderwerp.

en: Image Unique ID
nl: Unieke afbeeldings-ID

en: This tag indicates an identifier assigned uniquely to each image. It is recorded as an ASCII string equivalent to hexadecimal notation and 128-bit fixed length.
nl: Dit label toont een unieke code toegewezen aan iedere afbeelding. Het wordt opgeslagen als een ASCII-tekenreeks vergelijkbaar met hexidecimale notatie en met een vaste lengte van 128-bit.

en: Indicates the value of coefficient gamma.
nl: Toont de waarde van de gamma-coëfficient.

en: PRINT Image Matching
nl: PRINT-afbeeldingsvergelijking

en: Related to Epson's PRINT Image Matching technology
nl: Verwant aan Epson's PRINT Image Matching technologie

en: Softest
nl: Zachtst

en: Hardest
nl: Hardst

en: Medium soft
nl: Half zacht

en: Medium hard
nl: Half hard

en: Film simulation mode
nl: Filmsimulatiemodus

en: Daylight-color fluorescent
nl: Daglicht TL

en: DayWhite-color fluorescent
nl: Daglicht wit TL

en: Incandescent
nl: Gloeien

en: Medium high
nl: Half hoog

en: Medium low
nl: Half laag

en: Original
nl: Oorspronkelijk

en: Program AE
nl: Programma AE

en: Natural photo
nl: Natuurgetrouwe opname

en: Vibration reduction
nl: Trillingsreductie

en: Sunset
nl: Zonsondergang

en: Party
nl: Feest

en: Flower
nl: Bloem

en: Text
nl: Tekst

en: NP & flash
nl: NP & flits

en: Aperture priority AE
nl: AE met prioriteit voor diafragmagetal

en: Shutter priority AE
nl: AE met prioriteit voor sluitertijd

en: F-Standard
nl: F-standaard

en: F-Chrome
nl: F-chroom

en: F-B&W
nl: F-zwart/wit

en: No blur
nl: Geen onscherpte

en: Blur warning
nl: Onscherptewaarschuwing

en: Focus good
nl: Juiste scherpstelling

en: Out of focus
nl: Onscherp

en: AE good
nl: AE correct

en: Over exposed
nl: Overbelicht

en: Wide
nl: Breedte

en: F0/Standard
nl: F0/Standaard

en: F1/Studio portrait
nl: F1/Studioportret

en: F1a/Professional portrait
nl: F1a/Professioneel potret

en: F1b/Professional portrait
nl: F1b/Professioneel portret

en: F1c/Professional portrait
nl: F1c/Professioneel portret

en: F3/Studio portrait Ex
nl: F3/Studioportret Ex

en: Standard (100%)
nl: Standaard (100%)

en: Wide1 (230%)
nl: Breedte1 (230%)

en: Wide2 (400%)
nl: Breedte2 (400%)

en: %i bytes unknown data
nl: %i bytes onbekende gegevens

en: Maker Note Version
nl: Versie van de fabrikantennotitie

en: This number is unique, it contains the date of manufacture.
nl: Dit is een uniek nummer. Het bevat de productiedatum.

en: Chromaticity Saturation
nl: Chromatische verzadiging

en: Flash Firing Strength Compensation
nl: Flits-belichtingcompensatie

en: Macro mode
nl: Macromodus

en: Focusing Mode
nl: Scherpstelmodus

en: Focus Point
nl: Brandpunt

en: Slow Synchro Mode
nl: Langzame synchronisatie

en: Picture Mode
nl: Afbeeldingsmodus

en: Continuous Taking
nl: Continu opname

en: Continuous Sequence Number
nl: Volgnummer continue opname

en: FinePix Color
nl: FinePix kleur

en: Blur Check
nl: Controle op onscherpte

en: Auto Focus Check
nl: Controle op auto-focus

en: Auto Exposure Check
nl: Automatische belichtingcontrole

en: Dynamic Range
nl: Dynamisch bereik

en: Film Simulation Mode
nl: Filmsimulatiemodus

en: Dynamic Range Wide Mode
nl: Breed dynamische bereik

en: Development Dynamic Range Wide Mode
nl: Ontwikkeling breed dynamische bereik

en: Minimum Focal Length
nl: Minimale brandpuntsafstand

en: Maximum Focal Length
nl: Maximale brandpuntsafstand

en: Maximum Aperture at Minimum Focal
nl: Maximaal diafragmagetal bij minimale brandpuntsafstand

en: Maximum Aperture at Maximum Focal
nl: Maximaal diafragmagetal bij maximale brandpuntsafstand

en: Order Number
nl: Bestelnummer

en: Frame Number
nl: Beeldnummer

en: Invalid format '%s', expected '%s' or '%s'.
nl: Ongeldige structuur '%s', verwacht '%s' of '%s'.

en: AF non D Lens
nl: AF non D lens

en: AF-D or AF-S Lens
nl: AF-D of AF-S lens

en: AF-D G Lens
nl: AF-D G lens

en: AF-D VR Lens
nl: AF-D VR lens

en: Flash unit unknown
nl: Flitser onbekend

en: Flash is external
nl: Externe flitser

en: Flash is on Camera
nl: Interne flitser

en: VGA Basic
nl: VGA-basis

en: VGA Normal
nl: VGA-normaal

en: VGA Fine
nl: VGA-fijn

en: SXGA Basic
nl: SXGA-basis

en: SXGA Normal
nl: SXGA-normaal

en: SXGA Fine
nl: SXGA-fijn

en: 2 MPixel Basic
nl: 2 MPixel-basis

en: 2 MPixel Normal
nl: 2 MPixel-normaal

en: 2 MPixel Fine
nl: 2 MPixel-fijn

en: Color
nl: Kleur

en: Bright+
nl: Helderheid+

en: Bright-
nl: Helderheid-

en: Preset
nl: Voorinstelling

en: Incandescence
nl: Gloeien

en: Fluorescence
nl: TL-licht

en: No Fisheye
nl: Geen vissenoog

en: Fisheye On
nl: Vissenoog ingeschakeld

en: Normal, SQ
nl: Normaal, SQ

en: Normal, HQ
nl: Normaal, HQ

en: Normal, SHQ
nl: Normaal, SHQ

en: Normal, RAW
nl: Normaal, RAW

en: Normal, SQ1
nl: Normaal, SQ1

en: Normal, SQ2
nl: Normaal, SQ2

en: Normal, super high
nl: Normaal, super hoog

en: Normal, standard
nl: Normaal, standaard

en: Fine, SQ
nl: Fijn, SQ

en: Fine, HQ
nl: Fijn, HQ

en: Fine, SHQ
nl: Fijn, SHQ

en: Fine, RAW
nl: Fijn, RAW

en: Fine, SQ1
nl: Fijn, SQ1

en: Fine, SQ2
nl: Fijn, SQ2

en: Fine, super high
nl: Fijn, super hoog

en: Super fine, SQ
nl: Zeer fijn, SQ

en: Super fine, HQ
nl: Zeer fijn, HQ

en: Super fine, SHQ
nl: Zeer fijn, SHQ

en: Super fine, RAW
nl: Zeer fijn, RAW

en: Super fine, SQ1
nl: Zeer fijn, SQ1

en: Super fine, SQ2
nl: Zeer fijn, SQ2

en: Super fine, super high
nl: Super fijn, super hoog

en: Super fine, high
nl: Zeer fijn, hoog

en: No
nl: Nee

en: Super Macro
nl: Supermacro

en: On (Preset)
nl: Ingeschakeld (Voorinstelling)

en: Fill
nl: Vullen

en: Internal + External
nl: Intern + extern

en: Progressive
nl: Progressief

en: Adjust Exposure
nl: Belichting instellen

en: Spot Focus
nl: Puntscherpstelling

en: Normal Focus
nl: Normale scherpstelling

en: Record while down
nl: Opname tijdens neergang

en: Press start, press stop
nl: Druk op start, druk op stop

en: TV
nl: Tijdwaarde

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: 5 frames/sec
nl: 5 beelden/sec

en: 10 frames/sec
nl: 10 beelden/sec

en: 15 frames/sec
nl: 15 beelden/sec

en: 20 frames/sec
nl: 20 beelden/sec

en: Red Correction %f, Blue Correction %f
nl: Roodcorrectie %f, blauwcorrectie %f

en: No manual focus selection
nl: Geen handmatige scherpstelling mogelijk

en: AF Position: Center
nl: AF-positie: centrum

en: AF Position: Top
nl: AF-positie: bovenzijde

en: AF Position: Bottom
nl: AF-positie: onderzijde

en: AF Position: Left
nl: AF-positie: links

en: AF Position: Right
nl: AF-positie: rechts

en: AF Position: Upper-left
nl: AF-positie: linksboven

en: AF Position: Upper-right
nl: AF-positie: rechtsboven

en: AF Position: Lower-left
nl: AF-positie: linksonder

en: AF Position: Lower-right
nl: AF-positie: rechtsonder

en: AF Position: Far Left
nl: AF-positie: uiterst links

en: AF Position: Far Right
nl: AF-positie: uiterst rechts

en: Unknown AF Position
nl: Onbekende AF-positie

en: Internal error (unknown value %hi)
nl: Interne fout (onbekende waarde %hi).

en: Unknown value %hi
nl: Onbekende waarde %hi

en: Unknown %hu
nl: Onbekend %hu

en: normal
nl: normaal

en: unknown
nl: onbekend

en: fast
nl: snel

en: left to right
nl: van links naar rechts

en: right to left
nl: van rechts naar links

en: bottom to top
nl: van beneden naar boven

en: top to bottom
nl: van boven naar beneden

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Manual: %liK
nl: Handmatig: %liK

en: Manual: Unknown
nl: Handmatig: onbekend

en: One-touch
nl: Direct

en: Infinite
nl: Oneindig

en: %i bytes unknown data:
nl: %i bytes onbekende gegevens:

en: ISO Setting
nl: ISO-instelling

en: Color Mode (?)
nl: Kleurmodus (?)

en: Image Sharpening
nl: Verscherpen van een afbeelding

en: Flash Setting
nl: Flitsinstelling

en: White Balance Fine Adjustment
nl: Fijnafstelling witbalans

en: White Balance RB
nl: Witbalans RB

en: ISO Selection
nl: ISO-instelling

en: Preview Image IFD
nl: Voorvertoning IFD-opname

en: Exposurediff ?
nl: Verschil in belichting?

en: Image Boundary
nl: Afbeeldingsgrenzen

en: Flash Exposure Bracket Value
nl: Waarde flistbelichtingsbracket

en: Exposure Bracket Value
nl: Waarde belichtingsbracket

en: Image Adjustment
nl: Afbeelding aanpassen

en: Tone Compensation
nl: Tintcompensatie

en: Manual Focus Distance
nl: Handmatige scherpstellingsafstand

en: Flash Used
nl: Flitser gebruikt

en: AF Focus Position
nl: AF scherpstellingspunt

en: Lens F Stops
nl: F-stops lens

en: Contrast Curve
nl: Contrastkromme

en: Color Mode
nl: Kleurmodus

en: Light Type
nl: Soort licht

en: Hue Adjustment
nl: Tintverstelling

en: Noisereduction
nl: Ruisonderdrukking

en: Sensor Pixel Size
nl: Grootte sensorpixel

en: Image Datasize
nl: Grootte afbeeldingsgegevens

en: Size of compressed image data in bytes.
nl: Grootte van gecomprimeerde afbeeldingsgegevens in bytes.

en: Total Number of Pictures Taken
nl: Totaal aantal opnamen

en: Optimize Image
nl: Optimaliseren van een afbeelding

en: Vari Program
nl: Variabel programma

en: Capture Editor Data
nl: Gegevens beeldbewerker

en: Capture Editor Version
nl: Versie beeldbewerker

en: CCD Sensitivity
nl: CCD-gevoeligheid

en: Focus
nl: Scherpstelling

en: Converter
nl: Omzetter

en: Thumbnail Image
nl: Minituurafbeelding

en: Speed/Sequence/Panorama Direction
nl: Snelheid/volgorder/panoramarichting

en: B&W Mode
nl: Zwart-witmodus

en: Focal Plane Diagonal
nl: Scherpstellingvlak diagonaal

en: Lens Distortion Parameters
nl: Lensvervormingsparameters

en: Info
nl: Informatie

en: Camera ID
nl: Camera-ID

en: Precapture Frames
nl: Vooropgenomen beelden

en: White Board
nl: Whiteboard

en: One Touch White Balance
nl: Eénklikswitbalans

en: White Balance Bracket
nl: Witbalans-bracket

en: White Balance Bias
nl: Witbalansafwijking

en: Data Dump
nl: Weggeschreven gegevens

en: Shutter Speed
nl: Sluitertijd

en: ISO Value
nl: ISO-waarde

en: Aperture Value
nl: Diafragmawaarde

en: Brightness Value
nl: Helderheidswaarde

en: Flash Device
nl: Flitser

en: Sensor Temperature
nl: Sensortemperatuur

en: Lens Temperature
nl: Lenstemperatuur

en: Light Condition
nl: Lichtcondities

en: Zoom Step Count
nl: Stappenteller zoom

en: Focus Step Count
nl: Stappenteller scherpstelling

en: Sharpness Setting
nl: Scherpteinstelling

en: Flash Charge Level
nl: Oplaadniveau flitser

en: Color Matrix
nl: Kleurmatrix

en: Black Level
nl: Zwartniveau

en: White Balance Setting
nl: Instelling witbalans

en: Red Balance
nl: Roodbalans

en: Blue Balance
nl: Blauwbalans

en: Color Matrix Number
nl: Nummer kleurenmatrix

en: Flash Exposure Comp
nl: Flits-belichtingcompensatie

en: Internal Flash Table
nl: Interne flitstabel

en: External Flash G Value
nl: G-waarde externe flitser

en: External Flash Bounce
nl: Weerkaatsing externe flitser

en: External Flash Zoom
nl: Zoom externe flitser

en: External Flash Mode
nl: Externe flitser

en: Contrast Setting
nl: Contrastinstelling

en: Sharpness Factor
nl: Scherptefactor

en: Color Control
nl: Kleurregeling

en: Olympus Image Width
nl: Olympus afbeeldingsbreedte

en: Olympus Image Height
nl: Olympus afbeeldingshoogte

en: Scene Detect
nl: Soort scène

en: Compression Ratio
nl: Compressieverhouding

en: Preview Image Valid
nl: Geldige voorvertoning

en: AF Result
nl: AF-resultaat

en: CCD Scan Mode
nl: CCD-scan

en: Noise Reduction
nl: Ruisonderdrukking

en: Infinity Lens Step
nl: Lensinstelling oneindig

en: Near Lens Step
nl: Lensinstelling dichtbij

en: Light Value Center
nl: Lichtwaarde centraal

en: Light Value Periphery
nl: Lichtwaarde randen

en: Sequential Shot
nl: Opeenvolgende opname

en: Wide Range
nl: Groot bereik

en: Color Adjustment Mode
nl: Kleureninstellingsmodus

en: Quick Shot
nl: Snelopname

en: Self Timer
nl: Zelfontspanner

en: Voice Memo
nl: Spraakopname

en: Record Shutter Release
nl: Opnameontspanknop

en: Flicker Reduce
nl: Glinsterreductie

en: Optical Zoom
nl: Optische zoom

en: Light Source Special
nl: Bijzondere lichtbron

en: Resaved
nl: Opnieuw opgeslagen

en: Scene Select
nl: Scèneselectie

en: Sequence Shot Interval
nl: Interval opvolgingsopnamen

en: Epson Image Width
nl: Afbeeldingsbreedte Epson

en: Epson Image Height
nl: Afbeeldingshoogte Epson

en: Epson Software Version
nl: Epson softwareversie

en: Night-scene
nl: Nachtscene

en: Multi-exposure
nl: Meervoudige belichting

en: Good
nl: Goed

en: Better
nl: Beter

en: Flash on
nl: Flitser ingeschakeld

en: Red-eye Reduction
nl: Rode-ogenreductie

en: 2560x1920 or 2304x1728
nl: 2560x1920 of 2304x1728

en: 2304x1728 or 2592x1944
nl: 2304x1728 of 2592x1944

en: 2816x2212 or 2816x2112
nl: 2816x2212 of 2816x2112

en: Night Scene
nl: Nachtscene

en: Surf & Snow
nl: Surf & sneeuw

en: Sunset or Candlelight
nl: Zonsondergang of kaarslicht

en: Autumn
nl: Herfst

en: Self Portrait
nl: Zelfportret

en: Illustrations
nl: Illustraties

en: Digital Filter
nl: Digitaal filter

en: Food
nl: Voedsel

en: Green Mode
nl: Groenmodus

en: Light Pet
nl: Licht huisdier

en: Dark Pet
nl: Donker huisdier

en: Medium Pet
nl: Halfdonker huisdier

en: Candlelight
nl: Kaarslicht

en: Natural Skin Tone
nl: Natuurlijke huidtint

en: Synchro Sound Record
nl: Synchronisatie geluidsopname

en: Frame Composite
nl: Beeldcompositie

en: Auto, Did not fire
nl: Automatisch, niet geflitst

en: Auto, Did not fire, Red-eye reduction
nl: Automatisch, niet geflitst, rode-ogenreductie

en: Auto, Fired
nl: Automatisch, geflitst

en: Auto, Fired, Red-eye reduction
nl: Ingeschakeld, geflitst, rode-ogenreductie

en: On, Red-eye reduction
nl: Ingeschakeld, rode-ogenreductie

en: On, Wireless
nl: Ingeschakeld, draadloos

en: On, Soft
nl: Ingeschakeld, zacht

en: On, Slow-sync
nl: Ingeschakeld, trage synchronisatie

en: On, Slow-sync, Red-eye reduction
nl: Ingeschakeld, trage synchronisatie, rode-ogenreductie

en: On, Trailing-curtain Sync
nl: Ingeschakeld, achterlopendgordijn synchronisatie

en: Upper-left
nl: Hoger links

en: Top
nl: Boven

en: Upper-right
nl: Hoger rechts

en: Mid-left
nl: Linksmidden

en: Mid-right
nl: Rechtsmidden

en: Lower-left
nl: Lager links

en: Bottom
nl: Onder

en: Lower-right
nl: Lager rechts

en: Fixed Center
nl: Vast middelpunt

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Top-left
nl: Linksboven

en: Top-center
nl: Middenboven

en: Top-right
nl: Rechtsboven

en: Bottom-left
nl: Linksonder

en: Bottom-center
nl: Middenonder

en: Bottom-right
nl: Rechtsonder

en: Daywhite Fluorescent
nl: Daglicht TL

en: White Fluorescent
nl: Wit TL-licht

en: User Selected
nl: Gebruikergeselecteerd

en: 3008x2008 or 3040x2024
nl: 3008x2008 of 3040x2024

en: Digital Filter?
nl: Digitaal filter?

en: Internal error (unknown value %i %i)
nl: Interne fout (onbekende waarde %i %i)

en: Capture Mode
nl: Vastleggingsmodus

en: Quality Level
nl: Kwaliteitsniveau

en: ISOSpeed
nl: ISO-snelheid

en: Colors
nl: Kleuren

en: PrintIM Settings
nl: Instellingen van PrintIM

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Daylight Savings
nl: Zomertijd

en: Preview Size
nl: Grootte voorvertoning

en: Preview Length
nl: Lengte voorvertoning

en: Preview Start
nl: Begin voorvertoning

en: Model Identification
nl: Modelidentificatie

en: Date
nl: Datum

en: Time
nl: Tijd

en: PictureMode
nl: Afbeeldingsmodus

en: AF Point Selected
nl: AF-punt geselecteerd

en: Auto AF Point
nl: Automatisch AF-punt

en: Focus Position
nl: Scherpstellingspunt

en: F-Number
nl: F-getal

en: ISO Number
nl: ISO-nummer

en: Auto Bracketing
nl: Auto-bracket

en: White Balance Mode
nl: Witbalansmodus

en: World Time Location
nl: Wereldtijdlocatie

en: Hometown City
nl: Woonplaats

en: Destination City
nl: Stad van bestemming

en: Hometown DST
nl: Woonplaats DST

en: Home Daylight Savings Time
nl: Zomertijd

en: Destination DST
nl: Bestemmings DST

en: Destination Daylight Savings Time
nl: Zomertijd bestemming

en: Image Processing
nl: Verwerking afbeelding

en: Picture Mode (2)
nl: Afbeeldingsmodus (2)

en: Image Area Offset
nl: Afbeeldingsvlak verschuiving

en: Raw Image Size
nl: RAW-afbeeldingsgrootte

en: Autofocus Points Used
nl: AF-punten gebruikt

en: Camera Temperature
nl: Cameratemperatuur

en: Image Tone
nl: Afbeeldingstint

en: Shake Reduction Info
nl: Informatie bewegingsonderdrukking

en: Black Point
nl: Zwartpunt

en: AE Info
nl: AE-informatie

en: Lens Info
nl: Lensinformatie

en: Flash Info
nl: Flitserinformatie

en: Camera Info
nl: Camerainformatie

en: Battery Info
nl: Batterijinformatie

en: Hometown City Code
nl: Afkorting woonplaats

en: Destination City Code
nl: Afkorting stad van bestemming

en: Object Distance
nl: Objectafstand

en: Distance of photographed object in millimeters.
nl: Afstand tot gefotografeerd object in milimeters.

en: Flash Distance
nl: Flitsafstand

en: Bestshot Mode
nl: Beste poging-modus

en: CCS ISO Sensitivity
nl: CCD-ISO-gevoeligheid

en: Enhancement
nl: Verbetering

en: Finer
nl: Fijner
